2016. május 30., hétfő

Tv műsor - 1988. október 30. - Vasárnap

MTV 1


8.40 Tévétorna gyerekeknek
8.45 Képújság
8.50 Óvodások filmműsora
1. Egy szerencsétlen nap
Csehszlovák rajzfilm
(A kutya, a macska és az egerek c. sorozat)
2. Az eső
Szovjet rajzfilm (ism.)
9.10 Tom és Jerry
Amerikai rajzfilmsorozat
William Hanna és Joseph Barbera produkció
1. Mindent a  kiscicáért!
2. A házam, a váram
3. Az egerek éve (ism.)
9.30 Állatkerti mulatságok
Közvetítés a Petőfi Csarnokból és az Állatkertből, felvételről (ism.)
10.10 Rakoncátlan felnőttek
Holland filmsorozat
VI/1. rész: A szökés
10.35 Tűzkereső
Játékos vetélkedő-sorozat gyerekeknek
10.40 Mi-tu-ház avagy a mindent tudó háztartás
XIX/9. rész: Mosás
10.55 ZTE-Bp. Honvéd bajnoki férfi kosárlabda-mérkőzés
Közvetítés Zalaegerszegről
A szünetben: Reklám
12.35 Hírek
14.25 Képújság
14.30 RTV Közönségszolgálat
14.35 Családi vasárnap
Észpénz - készpénz
16.05 Betűreklám
16.10 Legyen szerencsénk!
Rózsa György műsora
17.00 Delta
Tudományos híradó
17.25 Reklám
17.35 Nézzük együtt
18.05 Reklám
18.15 Röntgen
Szociális és egészségügyi híradó
18.20 Családi torna
Egy perc Dönmögő Dömötör
18.25 Meséről mesére
1. Kukonya és Berkó áldozatot hoz
Csehszlovák rajzfilm
(Kukonya és Berkó c. sorozat)
2. A sündisznó
Magyar rajzfilmsorozat
(Magyar népmesék c. sorozat) (ism.)
3. Sebaj Tóbiás és a kismacska
Magyar gyurmafilm
(Sebaj Tóbiás c. sorozat) (ism.)
18.55 Reklám
19.00 A HÉT
20.00 Híradó
20.10 Magyar évszázadok
Werbőczy  István hármaskönyve
20.30 9/B
Kanadai tévéfilm
22.05 Telesport
22.50 Hírek

MTV 2


9.00 Afrika
Angol dokumentumfilm-sorozat
VIII/4. rész: A király és a város (ism.)
10.00 Jókai Mór: Mire megvénülünk
Tévéfilm
VI/1. rész (ism.) (1979)
Kb.: 10.55-12.00 Reformációi istentisztelet közvetítése a Bécsi kapu tér (budavári) evangélikus templomból
15.05 Képújság
15.10 Unokáink sem fogják látni avagy Városvédő Pallas Athéné kezéből időnként ellopják a lándzsát
Ráday Mihály városvédő sorozata (ism.)
15.50 Aranyhét Japánban (ism.)
16.30 FILA Birkózó-Gála
Kötöttfogású döntők
Közvetítés a Körcsarnokból
17.30 Haydn: C-dúr mise
Olasz film
18.15 Gondolkodó
Tudományos hetilap
19.00 Pétervári vendégség 1870
Zenei dokumentumjáték (ism.)
20.05 Képújság
20.10 Veruska
Beszélgetés Kálmán Imrénével
21.05 Periszkóp
Katonapolitikai műsor
21.50 Dunamenti képek
Magyar kisfilm
22.05 Anatolij Szolonyicin-sorozat
Andrej Rubljov
Szovjet film (1966)
II/2. rész (ism.)
23.40 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése