1998. január 11., vasárnap

Tv műsor - 1998. január 11. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
Kertészet
7.00 Ficánkoló
Ovistorna
7.05 Kíváncsi Fáncsi kalandjai
(rajzfilmsorozat, ism.)
Mézeskaland
7.20 A kard
(mesejáték - 4/1.)
7.35 Kukucs
7.55 Zenegér
8.05 Jövő 7
Ajánlóműsor gyermek- és ifjúsági műsorokról
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Családi napló
10.00 Tévémagiszter
11.00 Púder
11.40 Győri Szabó József nótafelvételeiből (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek - 21-es show
12.30 Délidő
Kerekasztal-beszélgetés
13.05 Családfők és csemeték
(olasz film, 1957)
15.00 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto pulóvert kap
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.05 Minden, ami zene
17.10 Ön dönt!
Horvát János műsora
18.10 Helló, világ!
Turisztikai magazin
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Molnár Ferenc: A jó tündér
Vígjáték három felvonásban, utójátékkal
22.00 Tonik
22.25 Az ötvenes évek világa
(német dokumentumfilm-sorozat - 13/1.)
Amikor már nem volt béke
22.55 St. Martin a Zeneakadémián

MTV 2


7.15 Műsorismertetés
7.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 112.)
8.00 „Száz vasutat, ezeret...”
(ismeretterjesztő sorozat, ism. - 6/2.)
8.00 Civil kurázsi
9.00 Tökjó
Szórakoztató délelőtt
Benne:
9.00 Szimat Szörény szimatol
9/1. rész: Aranybolhák (ism.)
9.25 A világjáró nagypapa meséi (ism.)
10.00 Álomgyár, avagy a Csabai Színistúdió bemutatkozik (ism.)
10.50 MTV+
11.00 Telesport
13.00 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat, ism. - 160/56-59.)
15.00 Kötelező olvasmány
Middlemarch
(angol sorozat - 7/1-2.)
16.45 MTV+
17.00 Hazanéző (ism.)
18.00 Akitől a harang szól... (ism.)
18.30 Cimboránk: Szabó Szonja (ism.)
19.00 A Duna krónikája
(francia-osztrák-magyar sorozat - 3/3.)
A fájdalom és az emlékezet
20.00 Sting Hollywoodban
(kanadai zenés film)
21.30 Telesport
Gyorskorcsolya Eb
22.00 Amíg még élünk
(sorozat - 33/1.)
22.40 X-generáció
Tigris, Oroszlán, Párduc
(német film, ism.)
0.15 Mélyvíz

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Candy, Candy
- Mot
- Turbókölykök
- Tekergér
- Brémai muzsikusok
- Icipici pók
- Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat - 22.)
11.30 Szívvel, lélekkel
(talkshow másképp)
12.00 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
13.00 Híradó
14.00 A csendőr és a földönkívüliek
(francia film, 1978)
15.30 Forró vizet a kopaszra!
(magyar film, 1972)
17.00 A hópárduc nyomában
(angol dokumentumfilm)
18.00 Szemtől szembe
18.15 Fókusz plusz
18.30 Kedvenc
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai filmsorozat - 9.)
20.15 Az ötödik sarok
(amerikai film, 1986)
22.00 Végítélet
(amerikai film - 2., 1993)
23.40 Dóra mozija (ism.)
0.10 Szemtől szem be (ism.)
0.25 Fókusz plusz (ism.)

TV2


6.45 Rajzfilmek
7.00 Klik
Szóra késztető informatika
7.30 Biblia gyermekeknek
Könyvek könyve
8.00 Nekem nyolc
Bolondos reggel kamaszoknak
8.30 Káposztafalva lakói
(német rajzfilmsorozat)
9.00 Megdumáljuk
10.00 Follow me - Nyelvlecke
10.30 A-Z
(tudományos magazin)
11.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
11.30 Gyökereink
Kisebbségekről mindenkinek
12.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.30 Nótaszó
A TV2-vel ebéd előtt
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 62-66.)
15.00 Szuper csapat
(amerikai sorozat - 15.)
16.00 Top 10
Magyar slágerlista
16.30 Nem csak egy mozi
17.00 Kennedy űrközpont jelentkezik
(amerikai sorozat)
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Szerelem  első látásra
(játék a szívekkel)
19.55 Becéző szavak
(amerikai film, 1983)
22.15 Házasságszédelgő
(komédia)
23.45 Napló (ismétlés)

Duna TV

5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.05 Reggeli muzsika
- Szegletkő
- Élő egyház (ism.)
7.55 Animációs filmek gyerekeknek
- Babar
Szerepcsere
- Cipőcskék
8.25 Pop-sa-rock (ism.)
8.50 Magánterület (ism.)
9.25 Európa természeti csodái
(francia ismeretterjesztő sorozat - 12/1.)
Természeti ritkaságok
10.20 Zöldszem, Zöldfül
Természeti vetélkedő
10.55 Kincsesház
11.35 Amiről a kövek mesélnek
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Pentaton
Népzenei körkép
12.45 Irány a hold!
(mexikói vígjáték, 1946) FF
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Kedves
Nőkről nőknek a férfiakért is...
17.30 Moha és Páfrány
Előadás egy szentjánosbogárnak
- Az elefánt és a kis strucc
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Hatholdas rózsakert
(magyar film, 1970) FF
20.15 Mozgó Kép
20.45 Sportpercek
20.55 Múltból vett jövő
21.25 Tojások
(norvég film, 1995)
22.50 Sportképek (ism.)

HBO


5.30 Nadja
(svéd kisfilm)
6.00 Barátom, Joe
(ír-német film)
7.45 Fehér Agyar 2.
(amerikai kalandfilm)
9.35 Gulliver utazásai
(amerikai rajzfilm)
10.30 National Geographic
11.25 Sztárközelben: Alec Baldwin
12.00 A maszk
(amerikai vígjáték)
13.45 Jó reggelt, Vietnam!
(amerikai vígjáték)
15.45 Örömapa 2.
17.30 Sorsjegyesek
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 Hiába futsz
(amerikai akciófilm)
21.35 Maurice
23.55 Majd megdöglik érte
(amerikai vígjáték)
1.40 Foglalkozása bérgyilkos
(amerikai film)
3.15 Felső tízezer dollár
(lengyel film)

TV3


8.00 Profitvadász
8.30 A világ legrejtélyesebb állatai nyomában
(természetfilm-sorozat - 11.)
9.00 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.30 Alf
(amerikai sorozat - 44.)
10.00 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Nancy Drew
(kanadai sorozat - 10.)
11.30 Modell Tv
12.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism. - 10.)
13.00 Hooper, a kaszkadőr
(amerikai film, 1978)
15.00 Az Angyal
(angol sorozat - 11.)
16.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 10.)
17.00 Így készült: A hullámok hercege
17.30 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat - 11.)
18.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 10.)
19.30 Hír3
20.00 Quinn doktornő, a varázsló
(amerikai sorozat - 11.)
21.00 Hook
(amerikai film, 1991)
24.00 Cracker
(angol sorozat - 12.)
1.00 Profitvadász - pénzügyi, gazdasági magazin (ism.)

MSat


1.00 Music Box
10.00 Power Rangers
Uszonyokon és tűkön
10.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 218.)
11.00 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 219.)
11.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 220.)
12.00 Címlapsztori
13.00 Békaváros (ismétlés)
14.50 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism, - 18.)
15.50 A humor kandidátusai (ismétlés)
17.05 A nagy ütközések
(amerikai dokumentumfilm)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 14.)
18.30 MSAT Klub
19.00 Gabriella-show (ism.)
19.30 Jacqueline Bouvier Kennedy
(amerikai film)
22.25 Homokember
(amerikai film, ism.)
0.35 Címlapsztori (ism.)

Szív TV


11.00 A furfangos feketemedve világa
(természetfilm)
12.00 Utazási ajánló
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(sorozat, ism. - 14.)
14.00 Az észak vadvilága: A készlet
14.30 A világ legszebb merülő helyei - Búvárvilág
15.00 Harrington ház rejtélye
16.00 Régi nyár
(magyar film, 1941) FF
18.00 Élet és designe
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm - 14.)
19.00 Autósok világa
19.30 Én kicsi pónim
(sorozat)
20.00 Az észak vadvilága: A sarkkör szélén
20.30 Zene essen beléd!
21.30 Madam
(amerikai film)
23.30 Konyhashow

ATV


18.00 ATV-stúdió
19.15 Ingatlanpanoráma
19.25 Klippercek
20.00 Öt párna egy éjszakára
21.45 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.20 Mesterséges katona

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése