2016. június 5., vasárnap

Tv műsor - 1999. augusztus 1. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!"
A Biblia üzenete
7.05 Gyerekeknek!
Minimanók
(angol rajzfilmsorozat)
7.20 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
7.45 Zöldkalap
8.05 A te mozid
1. Csicsóka és a Moszkitók
(tévéfilm, 1988)
2. Esős nyár
(tévéjáték, 1977)
10.00 Honvédcsaták
Segesvár
10.30 Egy ég alatt
3/2. rész
11.00 Három kívánság
Dévényi Tibor műsora
12.00 Hírek. Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Cigányzene a Citadella étteremből
Burka Sándor és zenekara muzsikál
12.55 Gazdatévé
Magazinműsor gazdálkodóknak
13.20 Örömhír
Ökumenikus műsor
13.45 TS
Forma-1 Német Nagydíj
16.00 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
16.35 Az afrikai vadvilág jövője
(angol dokumentumfilm-sorozat - 3/3.)
Az elefántokat lelövik, ugye?
17.25 Úton
Európa-magazin
17.55 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.05 TS
24. Úszó, műugró és műúszó Eb
Műugrás
19.00 A Hét
19.44 Híradó. Időjárás
20.00 Bíbor és fekete
(amerikai-olasz film - 2/1.)
21.10  Bíbor és fekete
(amerikai-olasz film - 2/2.)
22.25 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
Műsorvezető: Szikora Róbert
22.50 TS
Maratoni kajak-kenu-vb

MTV 2


7.25 Tudóra felsőfok
A tudomány és a tudomány órái
9.25 Kánon
Vallás és kultúra: az Ámon-kultusz
10.00 Gyerekeknek!
Utazz velünk Magyarországon!
Az Alpok lábánál
10.35 Aprók tánca
11.05 Amőba
SETI-kutatás, Főnix-program
11.25 Zöld béka
7.: Biokertészet
11.35 Unokáink sem fogják látni
Ráday Mihály városvédő műsora
12.20 A szeretet olimpiája
Speciális olimpia Dél-Karolinában
12.45 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
14.40 A szegedi márványszobor
Emlékezés Dankó Pistára
15.10 Delta 2000
Tudományos híradó
15.35 Popzenei válogatás
16.00 TS
- 24. Úszó, műugró és műúszó Eb
Női 10 m-es páros toronyugrás, férfi 3 m-es műugró döntő, úszó döntők
- Díjugrató Budapest nagydíj
18.05 Petőfi
(magyar tévéfilmsorozat)
6.: „Föltámadott a tenger” (1981)
19.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat (III.), 147.)
20.00 A Hét. Híradó
21.00 Fiatal táncosok 8. eurovíziós versenye
(francia balettfilm)
22.30 Századfordító magyarok
A semmi hőse
Füst Milán-portré
23.35 MM - Rajki Béla
23.40 Célkereszt

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Süsü,a sárkány
- Zsebsárkányok
- Hódító hódok
- Űrdinkák
- Cicabogarak
- Hé, Arnold!
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 36.)
11.52 Mire gondolok?
(telefonos játék)
11.55 Kalahári
A víz nélküli világ
(természetfilm)
12.57 Mire gondolok?
(telefonos játék)
13.00 Hírek
13.10 Knight Rider
(amerikai filmsorozat - 85.)
14.05 A pótmama
(olasz vígjátéksorozat - 3/3.)
15.40 Linda
(magyar filmsorozat - 10.)
Pop-pokol
17.00 Őrangyalok
(olasz vígjátéksorozat - 1.)
Balfácánok szabadlábon
18.45 Híradó
19.05 Akták
Politikai és közéleti magazin
19.30 Vasárnapi kiadás
A Fókusz csapat kulturális magazinja
20.00 Szupermozi
Rémület minden szinten
(amerikai akciófilm)
21.35 Igaz történetek
Tévedés
(amerikai film - 2/1.)
23.15 Híradó
Időjárás-jelentés
23.30 Antenna
Euro-atlanti magazin
24.00 Kalahári
A víz nélküli világ
(természetfilm, ismétlés)
0.55 Akták (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Bölcs törpék a világ körül
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Tabaluga
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Enigma, a szuperhős
- Kis boszorkányok
10.05 Családi kötelékek
(amerikai vígjátéksorozat)
10.35 Azok a csodálatos férfiak
(angol vígjáték)
12.45 Lacikonyha
13.10 Titokzatos természet
(angol természetfilm-sorozat)
13.55 Hurrá, utazunk!
Utazási magazin
Ausztria - Kaprun és környéke
14.20 A hegyi doktor
(német sorozat)
15.10 A bűvész
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
16.10 MacGyver
(amerikai bűnügyi sorozat)
17.05 A Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
18.05 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
19.00 Napló
Mérlegen a valóság
Sváby Andrással
Közben: Tények
20.00 Hóbortos hétvége
(amerikai vígjáték)
21.50 Knight Rider Team
(amerikai akciósorozat)
22.50 Gól!! Gól!! Gól!!
24.00 Kölcsönlakás
(magyar komédiavígjáték)
1.25 Premier
1.50 Vers éjfél után

Duna


5.30 Hírek
5.35 Váltó
6.05 Élő egyház (ismétlés)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ism.)
7.05 Reggeli muzsika
7.20 Mi magunk és egyéb állatfajták
(kanadai sorozat - 12/3.)
Időutazók
7.45 Asterix tizenkét próbája
(francia-belga animációs film)
9.05 Áskál kutya kalandjai
(német-angol sorozat - 4.)
9.20 Miénk a tér (ismétlés)
10.25 Az ókor csodái
(olasz ismeretterjesztő sorozat)
Mezopotámia
11.05 Forrásvidék
Honismereti magazin
11.35 Beavatás
Czakó Gábor televíziós esszéje
Agóra
11.55 Vers
Farkas Árpád: Fehéregyháza, 1849
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.30 Hotel Kikelet
(magyar film, 1937) FF
13.45 Mikes kandúr
(animációs film)
13.55 Szegletkő
Protestáns műsor
14.25 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 Hétköznapi hősök
(olasz film, 1996)
20.50 Pitti Katalin és Gregor József operettdalokat énekel
21.20 Egykutya
(szerb filmvígjáték, 1988)
23.15 Pesti lóverseny
Összefoglaló a hét eseményeiről
23.40 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
Filmmagazin
7.00 Drágám, a kölyök marha nagy lett!
(amerikai vígjáték)
8.30 Túsztanya
(amerikai vígjáték)
10.05 Babar
(kanadai rajzfilm)
10.35 A kolónia
(amerikai thriller)
12.10 IFOR blues
(kanadai film)
13.45 Ali Baba
(amerikai rajzfilm)
14.40 Repülj velem!
(amerikai film)
16.25 Esthajnalcsillag
(amerikai film)
18.35 Mennyi? 30!
19.10 Melrose Place
20.00 Elvált nők klubja
(amerikai vígjáték)
21.45 A pedofil karnagy
(kanadai dokumentumfilm)
22.35 A kísértés nyara
(amerikai film)
0.25 Véres játék 2.
(amerikai akciófilm)
1.50 Túlélő - Terminal Force 2
(amerikai fantasztikus film)
3.20 Portyázók a portyán
(amerikai vígjáték)
4.40 Acélcápák
(amerikai akciófilm)

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Napkelte extra
10.55 Utazás Gasztronómiában
11.25 Jövőnéző
Iránytű a jövőbe
11.50 A rejtelmes sziget
(amerikai kalandfilmsorozat, 42-43.)
12.40 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat, 18.)
13.25 Flipper, a delfin
(amerikai kalandfilmsorozat, 28.)
14.20 Életmentő járőr
(amerikai sorozat, 10.)
15.05 Az Angyal
(angol sorozat, 35.)
A hasonmás
15.55 Sherlock Holmes
(angol sorozat, 35.)
16.50 Melrose Place
(amerikai sorozat, 131-132.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
(amerikai vígjátéksorozat, 28.)
19.25 MASH
(amerikai vígjátéksorozat, 24.)
19.50 A kulcsember
(amerikai sorozat, 22.)
Mestermunka
20.40 Vadnyugati fejvadász
(amerikai kalandfilmsorozat, 13.)
21.30 Végtelen határok
(amerikai sorozat, 51.)
22.25 Alkonyzóna
(amerikai sorozat, 78.)
22.55 Jövőnéző (ism.)
23.25 Eleven (ismétlés)
0.05 Video Hits No. 1.

MSat


2.05 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Macseb
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Clarissa
19.00 Sztárok civilben
19.30 Hír-M
19.55 Kereskedelmi műsor
20.00 Lappangó tűz
(amerikai akciófilm)
21.40 Kereskedelmi műsor
21.55 A rendőr bosszúja
(amerikai akciófilm)
23.30 Hír-M (ism.)
24.00 Sztárok civilben
0.30 Kereskedelmi műsor
1.00 Music Box

Szív TV


0.35 Music Box Classic
Interaktív kívánságműsor
Közben: 6.50 Tipp-top (ism.)
8.00 Terhestorna
Lazítson Cindy Crawforddal
10.00, 12.00, 14.00 Kereskedelmi műsor
13.30 Benny Hill csodái
17.30 Tükörben
Politikai vitaműsor
18.00 Élet és design
Divat és társasági magazin
18.30 Ringen belül
19.30 Hívd Andreát!
20.00 Harc az olajért
(amerikai akciófilm, ism.)
21.35 Egy páholyban
Benkő Dániellel
22.00 Tükörben (ism.)
22.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

ATV


0.00 Képes magazin
18.05 Csillagszem
19.05 Magyar mesék
19.15 Esti lazító torna
19.20 Cinemix
Mozimagazin
20.00 Film
21.55 Lapszemle
22.00 Pop-sport
23.00 Valóságos csodák
Szappanos Krisztina műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése