1992. február 23., vasárnap

Tv műsor - 1992. február 23. - Vasárnap

MTV 1


6.43 Napi műsorajánlat
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a papát!
Tini nindzsa teknőcök
Amerikai rajzfilmsorozat
Szecska átváltozik
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.00 Kávé habbal
8.25 Közjáték
8.30 Vasárnapi turmix
Benne: Cimbória
10.30 Nemzeti Könyvesház
Gálaműsor közvetítése a Nemzeti Színházból
11.50 Álljunk meg egy szóra!
12.00 Zenebutik - Zenehíd
Burmái színekkel
Juhász Előd műsora
13.00 A Financial Times heti üzleti híradója
13.30 Paraván
Endrei Judit műsora
14.00 Téli olimpia
17.45 Örömhír
A magyarországi egyházak ökumenikus tanácsának műsora
18.00 Walt Disney bemutatja
- Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Hasonmások (ism.)
- A suli
Amerikai filmsorozat
IX/6. rész
- Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A kétarcú gumimaci
Varázslók vetélkedője
20.00 A Hét
Benne: Híradó
20.50 Kalózok
(Pirates)
Francia-tunéziai-amerikai film (1985)
(Nagyothallóknak feliratozva!)
22.45 Közjáték (ism.)
22.50 Csevegés
23.10 Képújság

MTV 2


7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
9.05 Kéménymesék
Óvodások műsora
Benne:
- Varázsceruza
Lengyel rajzfilmsorozat
- Biga csiga és Batka manó
Csehszlovák rajzfilmsorozat
9.30 Erdei jó barátok és a medve
Román rajzfilm (ism.)
9.40 A kacsa
Bolgár bábfilm (ism.)
9.50 A legszebb történet
Angol rajzfilmsorozat
X/10. rész: Pál fogságban
10.05 Észbontó
Ismeretterjesztő gyermekmagazin
10.25 Foci angol módra
10.45 Néprajzi értékeink
Oroszlános hímmel varrott
Néprajzi Múzeum
10.55 Kánon
Vallás és kultúra
11.25 Humánum
A pécsi körzeti stúdió műsora
12.25 Profit
Befektetési tanácsadó
12.40 Műsorelőzetes - Időjárás
12.50 Hármas csatorna
A siker titka
13.20 SOrSok
Munkavállalók magazinja
14.20 Mi történt a jövő héten?
14.30 Euroklick
Élet és munka Európában
15.00 Melyiket a három közül?
Játékos vetélkedő
15.30 Három kívánság
16.20 Kapcsoljuk magunkat
(Az 1991. szilveszteri adás ismétlése)
17.25 Eloldva bárkánk
Csák József nápolyi dalokat énekel
17.55 Delta
Tudományos híradó
18.25 Időjárás
18.27 La Fontaine-mesék
NSZK-magyar rajzfilmsorozat
A róka és a gólya (ism.)
18.45 Téli olimpia
Záróünnepség
20.20 40 éve vidám a Vidám
V/4. rész
21.25 Időjárás
21.30 Budapest - Dubrovnikért
Hangverseny a Mátyás-templomban
Beethoven: Missa solemnis

HBO


18.30 Gyalog-galopp
Magyarul beszélő angol film
20.05 Gyomok között
Magyarul beszélő amerikai film
22.35 Égy nő vagy kettő
Magyarul beszélő francia film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése