1993. március 13., szombat

Tv műsor - 1993. március 13. - Szombat

MTV 1


6.10 Falutévé - faludoktorral, gyógytornával
6.30 A Reggel
Közérzeti hírműsor
8.15 Közjáték
8.20 Jó reggelt adj, Istenem!
Unitárius gyermekműsor
8.30-12.00 Korhatár nélkül
A Micimackó-klub délelőttje
- Mukidoki
Holland rajzfilmsorozat
XIII/9. rész: Bonyodalmak Torzon, a borz körül
- Cimbória
- Adrian Mole újabb kínszenvedései
Angol filmsorozat
XII/12. rész
- Zöld béka
Környezetvédelmi magazin gyerekeknek
11.00 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
12.00 Tévémagiszter
13.30 Zenebolondok
Ferenczi György
14.05 Fedettpályás Atlétikai VB
Közvetítés Torontóból, felvételről
15.05 Telis-televideo '93
15.10 Egy 1988-as interjú Steven Spielberggel
Amerikai film (ism.)
15.25 Képújság
15.35-17.40 Kapcsolataink
- Kalandorok kíméljenek!
Kánya Kata társkereső műsora
- Rejtélyes randevú
Utazási vetélkedő
- Öt kicsi indián
Társasjáték a képernyőn és otthon
17.45 „...az én váram”
Lakáskultúra mindenkinek
18.10 Az emberi arc
Angol dokumentumfilm
19.10 Szerencsekerék
19.40 Jó éjszakát kíván a Disney!
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.35 Sztáro(c)k
Cliff Richard
21.10 Oscar-díjas filmek
Arábiái Lawrence
(Lawrence Of Arabia)
Angol film (1962)
0.35 Közjáték (ism.)
0.40 Rózsaszín sorozat
Francia erotikus filmsorozat
Almanach: párizsi nők címei
(1989) Feliratos!
1.05 Híradó

MTV 2


6.00-8.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
8.00 Műsorismertetés
8.05 Gazdaképző (ism.)
8.35 PC abc
„Magyarodó” számítástechnika
9.00 Patrtn - Üzenet - Vorba
Cigány magazin
9.25 Nas ekran
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
9.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
10.15 Főnix madár
Dokumentumműsor
10.45 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11.10 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
11.35 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
12.00 Segítőtárs (ism.)
12.20 Família Kft.
Én jól emlékszem (ism.)
12.50 Útkereső
Vitaműsor
13.20 G. I. Joe-kommandó
Amerikai rajzfilmsorozat
Drága nagyi
13.43 Műsorajánlat - Időjárás
13.50 Azok a csodálatos állatok
14.05 Országjáró suli-buli
14.45 „Én táncolnék veled...”
Vlll/8.rész: Twist (ism.)
15.00 Milánói divat
2. rész
15.25 Autó 2
Magazin
15.55 Magyarország-Svédország férfi kézilabda VB
Közvetítés Göteborgból
17.20 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
Hami sztrájkol
17.43 Szombathelyi virtuózok
Vieuxtemps: Álmodozás
Paganini: c-moll szonáta
Előadja: Molnár Noémi
18.00 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
KITT fogságban
18.53 Műsorajánlat - Időjárás
19.05 A polip
Olasz bűnügyi tévéfilmsorozat
V/1. rész
21.00 Operamesék
Angol zenés tévéfilm
Puccini: Manon Lescaut
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Telesport
Benne: Műkorcsolya VB
Női szabadon választott gyakorlatok

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.10 Néprajzi értékeink
16.15 Szolgálok Istenért, egyházért, hazáért - 1. rész
16.55 Légy jó mindhalálig
Magyar film (FF)
18.35 Mesesarok
18.45 Hírek
19.00 A kőszívű ember fiai
Magyar film - I. rész
20.30 Elindultam szép hazámból...
A Magyar Állami Népi Együttes műsora
20.50 Déryné
Magyar zenés film

HBO


17.30 Állati élet: Az elefánt a természet bástyája
Angol természetfilm
18.30 Azok a csodálatos férfiak a repülőmasinájukon
Amerikai filmvígjáték
21.00 Vasmadarak II.
Amerikai akciófilm
22.40 Kétes döntés
Amerikai krimi
0.15 Erosz a nagyvilágban
Amerikai riportfilm - 1.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése