1993. november 18., csütörtök

Tv műsor - 1993. november 18. - Csütörtök

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - ipartlppel és kert-ész
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Endrei Judittal
Közben:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Élő szigetek - Anglia és Írország élővilágának története
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
X/10. rész: Új élőhelyek
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 A Financial Times kelet-európai gazdasági híradója
12.32 Képújság
15.28 Műsorismertetés
15.30 Kirakat
Szolgáltató magazin
16.00 Híradó
16.10 Kirakat (folytatás)
16.25 Telesport
17.00 A simlis és a szende
(Moonlighting)
Amerikai krimisorozat
Camille
17.55 SZEGASZTOK!
18.00 Kölyökidő
Kamaszodó kamaszadó
18.25 Ötödölő
Telefonos játék
18.55 Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
A Barbahajó
- Égből pottyant mesék
Levente Péter, Döbrentey Ildikó és Gryllus Vilmos műsora
Tarka történet
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.15 Családi kör
Majális a főnök villájában
21.05 Erzsébet-díj
A Magyar Állami Operaházban 1993. november 8-án rögzített díjkiosztó  műsor felvétele
23.05 24 óra
23.30 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2


16.00 Képújság
16.05 Műsorajánlat
16.08 Időjárás
16.10 Dusty
Ausztrál filmsorozat
XII/1. rész
16.36 Babar
Francia-kanadai rajzfilmsorozat
Cinkos barátság
- Ric, a holló
Német rajzfilmsorozat
A horgász
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Telespanol
17.25 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Botcsinálta bakák
17.30 Egészséget mindenkinek!
18.00 Körzeti híradók
18.13 A tudomány és a technika mérföldkövei
Német ismeretterjesztő filmsorozat
XIII/2. rész: Werner von Siemens dinamója
18.28 Időjárás
18.35 Segítsünk magunkon!
Angol dokumentumfilmsorozat
VI/3. rész
19.05 Felsőfokon
Műsor a felsőoktatási intézményekben tanulóknak
19.30 Iskolák - túl az Óperencián
IV/2. rész: Northfield Mount Hermon
20.20 Magyar félmúlt - a törvénytelen szocializmus
2. rész: Szigorúan ellenőrzött szabadság
21.10 Musica Historica
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 A Balázs Béla Stúdió filmjeiből
- Hajnal után sötétség (1961)
- Strand (1963) FF
- Találkozás (1963) FF
- Férfiarckép (1964) FF
- Képek és emberek (1964) FF

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Panelkapcsolat
Magyar film (ism.)
17.40 Mit eszik az ember?
V/1. rész: Ahol az utolsó csepp vért is hasznosítják - a hús
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Irány a világ!
XII/8. rész: A Sahel lakói és építészete
19.50 Dunasport
20.00 Egy régi világ képei
Szlovák film
21.05 Erzsébel-díj
23.05 Évforduló
23.10 Hírösszefoglaló

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Betörő az albérlőm
Angol vígjáték
19.00 Fehér törzsfőnök
Amerikai kalandfilm
20.30 Feketelistán
Amerikai film
22.15 Fats Domino és barátai
23.20 Testőr kereszttűzben
Amerikai krimi
0.50 Emmanuelle - 11.

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 A sebesség világa
19.10 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
A hasonmás
19.35 Vasas-Atalanta
Barátságos labdarúgómérkőzés (1993. XI. 11.)
21.10 Győzzön az igazság!
Amerikai film
22.25 Cine-java
Mozikalauz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése