1993. szeptember 16., csütörtök

Tv műsor - 1993. szeptember 16. - Csütörtök

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - ipartippel és kert-ész
Húsz perc szolgáltatás
6.25 Határtól - határig
A körzeti televíziók műsora
6.35 Üzlet
Gazdasági és pénzügyi híradó
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00-12.00 Napközi
A TV1 nap-közi tájékoztató műsora
Endrei Judittal
Benne:
9.30 Anyagias világ
Kanadai tévéfilmsorozat
19/4. rész: A legfontosabb dolog
10.30 Élő szigetek - Anglia és Írország élővilágának története
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
X/1. rész: A jégkorszak után
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 A Financial Times kelet-európai gazdasági híradója
15.28 Műsorismertetés
15.30 Szolgálatukra
Különkiadás a BNV-ről
16.00 Híradó
16.10 Szolgálatukra
16.25 Telesport
17.00 Miami Vice
Amerikai krimisorozat
Miami sztori
17.55 Kölyökidő
Kamaszodó kamaszadó
18.25 Parnasszus
Irodalmi vetélkedő
18.40 Bűvös hatos
Rózsa György játéka kockákkal és filmekkel
18.55 Esti mese
- Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
7. rész: Barbapapa Amerikában
- Égből pottyant mesék
Levente Péter, Döbrentey Ildikó és Gryllus Vilmos műsora
A csodálatos körtefa
19.17 Jelképtár
A balta
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.15 Szomszédok
Teleregény, 167. fejezet
20.45 Friderikusz-show kicsit másképp
Garantáltan politikamentes talkshow
22.10 24 óra
22.35 A kvartett muzsikusai
Feliratos!
III. tétel: Száműzetés
23.25 Híradó
23.30 BBC-híradó

MTV 2


16.05 Műsorismertetés
16.08 Időjárás
16.10 Fekete Villám kalandjai
Kanadai-francia filmsorozat
A győzelem ára
16.35 Babar
Francia-kanadai rajzfilmsorozat
Babar választása
17.00 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Kutyabaj
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Telespanol
17.25 Maholnap
Ifjúsági közérzetjelentés
18.00 Délutáni egyenleg
18.10 Körzeti híradók
18.23 Műsorajánlat - Időjárás
18.35 Pénzforgatók
Angol tévéfilmsorozat
XIII/13. rész
19.30 Petruska
Táncjáték négy képben
20.05 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Önműködő autótörő
20.10 Új a nap alatt!
Fiatal alkotóművészek bemutatkozása
Fellegi Ádám műsorsorozata
21.00 A retyezáti Nemzeti Park
Román ismeretterjesztő kisfilm
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 Gyökerek
Técső
23.03 Gaál István-sorozat
Zöldár
Magyar film (1965) FF

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Maga lesz a férjem
Magyar vígjáték (1937)
17.25 Az ókori Kelet
XVI/8. rész: Fehér és vörös korona
18.20 Mesesarok
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
A Valpurgisz-éj
18.45 Dunahíradó
19.00 Közép-európai magazin
Előzetes
19.05 VIII. Henrik magánélete
Angol film (1933)
20.35 Korda
100 éve született Túrkevén Korda Sándor
20.55 Dunasport
21.10 Psalmus Humánus
Szent-Györgyi Albert
22.15 Évforduló
22.20 Hírösszefoglaló

HBO


17.30 Arthur 2.
Amerikai vígjáték
19.30 Korda Sándor
Magyar-angol dokumentumfilm
20.30 A négy toll
Amerikai kalandfilm
22.30 A halál keresztútján
Amerikai krimi
0.25 Emmanuelle - 2. rész
Francia erotikus sorozat

TV4


19.00 Műsorismertetés
19.05 Szakácskönyv
19.15 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
19.40 Otthon a vadonban
Természetfilm
20.45 Biliárdsuli - V/2.
21.00 Döntő pillanat
Magyar film
22.15 Arcok és ál-arcok
Orosz József műsora
23.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése