2016. október 23., vasárnap

Tv műsor - 2006. október 24. - Kedd

M1

05:20 Hajnali gondolatok
05:23 Kárpát Expressz
05:50 NAP-KELTE
09:00 Napló '56
(165/117. rész)
09:05 Pláza
Olasz tévéfilmsorozat (2003) (230/167. rész)
09:30 Pláza
Olasz tévéfilmsorozat (2003) (230/168. rész)
10:00 Napi Mozaik
11:05 Szabadság tér 17: Pomezansky György
(45/37. rész)
11:10 Parlamenti Napló
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó délben
12:30 Példakép(p) - Sikeres uniós pályázatok
(4/1. rész)
13:00 Napló '56
(165/117. rész)
13:10 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
13:35 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14:05 Példakép(p) - Sikeres uniós pályázatok
(67/22. rész)
14:15 Szívek szállodája: Randizásból elégtelen
Amerikai tévéfilmsorozat (2001) (22/5. rész)
15:00 A szívemben élő hegyek: a japán Északi-Alpok
Japán útifilm (1992)
15:50 Bartók 125
(60/16. rész)
16:00 Emeljük fel szívünket
16:05 Katolikus Krónika
16:35 Magyar elsők: Az első magyar huszárok
Magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
16:55 Példakép(p) - Sikeres uniós pályázatok
(67/22. rész)
17:00 Híradó
17:05 Körzeti híradók
17:20 Napló '56
(165/117. rész)
17:25 Bűvölet
Olasz tévéfilmsorozat (2004) (134. rész)
18:20 Szomszédok
(269. rész)
19:00 Híradó este, Sporthírek, Időjárás-jelentés
19:45 TV TAXI: Mi Önöket szállítjuk, Önök a híreket
20:05 Önök kérték! - különkiadás
75 éves a magyar hangosfilm - Hyppolit, a lakáj
20:20 Életképek
21:05 Kedd 21: Könnyeden a politikáról!
22:00 KEDD ESTE
22:30 Route 56, az én 56-om
23:00 Kultúrház
23:25 Hírek
Benne: Időjárás-jelentés
23:30 Sporthírek
23:35 Napló '56
(165/117. rész)
23:45 Odalent
Dán thriller (2000)

M2

04:40 Vivaldi: F-dúr szonáta: Musica Historica
04:50 Magyar diákok Bolognában
05:20 Hajnali gondolatok
05:23 Kárpát Expressz
05:50 NAP-KELTE
09:00 Mindentudás Egyeteme
09:55 Jobbágytelki táncok
10:05 Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10:35 Roma Fórum
11:05 Kárpát Expressz
11:30 Átjáró: Emberek és történetek a Kárpát-medencében
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó délben
12:30 Natúra: Megy a gőzös... Patajra
13:00 Közvetítés a Parlament üléséről
16:30 NAP-NYUGTA
19:00 Esti mese
Mekk mester: A kútásó
Magyar bábfilmsorozat (8. rész)
19:10 Membrán
19:30 Híradó este, Sporthírek, Időjárás-jelentés
20:10 Kultúrház
20:40 Filmidő
Időzített bombák
Magyar dokumentumfilm (2005)
21:15 Kultúrház
21:45 Tízezer nap
Magyar film (1965)
23:30 Záróra
00:15 Bartók 125
00:20 Parasztok: Tűz
Lengyel tévéfilmsorozat (1973) (13/6. rész)
01:15 Membrán
01:35 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentumsorozata
02:20 Gördülő éttermek, robogó szállodák
02:40 Zobor-vidéki lakodalom
03:15 Válaszd a tudást!

RTL Klub

05:30 Top Shop
06:00 Reggeli
ébresztőshow
10:05 Recept Klub
főzőshow (ismétlés)
10:20 Top Shop
11:25 Recept Klub
főzőshow
11:40 06-91-334-455
játékshow
13:40 Holnapember
amerikai sci-fi kalandfilm (1996)
15:05 Disney-rajzfilmsorozat - Doug kalandjai
15:35 Csacska angyal
argentin filmsorozat (139. rész)
16:30 Balázs - A szembesítőshow
talkshow
17:30 Mónika - A kibeszélőshow
talkshow
18:30 Híradó - Esti kiadás
hírműsor
19:00 Te vagy az életem
argentin filmsorozat (75. rész)
20:00 Fókusz
közszolgálati magazin (2014)
20:35 Barátok közt
magyar filmsorozat (3587. rész)
20:55 Barátok közt
magyar filmsorozat (3588. rész)
21:15 Vészhelyzet: Senki gyermeke
amerikai filmsorozat (1994)
22:10 A Grace klinika: Tömegbaleset
amerikai filmsorozat
23:00 XXI. század - a legendák velünk élnek
dokumentum-sorozat
23:35 Reflektor
sztármagazin
23:55 Igaz történetek - Gyorsan, mint a nyíl
kanadai film (1997) (2/1. rész)
01:35 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987)
02:00 Az elnök emberei: Égi csapás
amerikai filmsorozat (1976)
02:40 Fókusz
közszolgálati magazin (ism.)

TV2

06:00 Laktérítő
Otthonteremtő magazinműsor
06:25 Tények Reggel
Hírműsor
06:55 Mokka
A TV2 reggeli magazinműsora
Utána: Koffeinmentes Mokka
09:00 Stahl konyhája
Főzőműsor
09:10 Szóda
Telefonos játék
10:10 Teleshop
11:30 Hajrá skacok!
Mexikói filmsorozat (176. rész)
12:00 Észbontó
Telefonos vetélkedő
13:05 Madárfészek
Amerikai vígjáték (1996)
15:30 Jóbarátok: Az olcsó menyasszonyi ruha
Amerikai vígjáték-sorozat (2001) (163. rész)
16:00 Lisa csak egy van
Német filmsorozat (2005) (190. rész)
16:30 Az elveszett ereklyék fosztogatói: A voodoo kereszt
Német-francia-amerikai kalandfilm-sorozat (2001) (31. rész)
17:30 Everwood
Amerikai filmsorozat (2004) (14. rész)
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Megatánc +
19:05 Aktív
A TV2 magazinja
Műsorvezetők: Papp Gergő, Gombos Edina
19:35 Jóban Rosszban
Magyar filmsorozat (2005) (396. rész)
20:15 Áll az alku
Szórakoztató vetélkedő
21:15 Egy rém rendes család Budapesten: Póker
Magyar vígjáték-sorozat (2. rész)
21:50 Haláljárat
Német thriller (1997)
23:50 Moziverzum
A mozi-magazin
00:20 Tények Este
Hírműsor (2014)
00:50 Sírig tartó barátság: Szalamandrák
Amerikai filmsorozat (12. rész)
01:40 MAGYAR FILM
Glamour
Magyar film (2000)
03:40 Aktív
A TV2 magazinja (ismétlés)

Duna TV

04:00 Az 1956-os emlékmű avatása - Dózsa Gyögy út
04:55 Élő népzene: Summerfest Ráckeve 3. rész
05:25 Pető Intézet Új-Zélandon
magyar dokumentumfilm (2005)
05:35 Gazdakör
06:00 REGGEL - Hétfőtől péntekig
közéleti magazin
08:00 Agora
tájékoztató magazin (2006)
08:30 Talpalatnyi zöld
Ismeretterjesztő magazin
09:00 Bioritmus
egészségügyi szolgáltató magazin
09:15 Magyar elsők: Az első magyar királyi kővár
magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
09:30 LENGYEL-MAGYAR SZOLIDARITÁS NAPJA A DUNA TELEVÍZIÓBAN
Meglepő Lengyelország
magyar dokumentumfilm (2003)
10:15 Charly, majom a családban: Egércsapda
német tévéfilmsorozat (2002) (84. rész)
11:00 Isten kezében
11:30 Kívánságkosár
Szórakoztató műsor
14:00 LENGYEL-MAGYAR SZOLIDARITÁS NAPJA A DUNA TELEVÍZIÓBAN
Kilar - Zene, tánc, ének
lengyel dokumentumfilm (2003)
14:15 Egy ötven évvel ezelőtti „nyaralás”!
magyar dokumentumfilm (2006)
14:40 „13 év, 13 perc”
lengyel dokumentumfilm (2006)
15:30 Páratlan panorámák: A Dobogókőről
magyar filmetűd (2003)
15:40 Charly, majom a családban: Tolvaj szarka
német tévéfilmsorozat (2003) (85. rész)
16:25 Halak, vizek...
horgászmagazin
17:00 Világunk
integrációs magazin
17:45 A házigazda ajánlja
18:00 Híradó, sport, időjárás-jelentés
18:30 Váltó
gazdasági híradó
18:40 MESE
A kis medvebocs: Tábortűzi mese
kanadai mesesorozat (1997)
18:50 MESE
Magyar népmesék: A kékfestőinas
magyar mesesorozat (1978)
19:00 LENGYEL-MAGYAR SZOLIDARITÁS NAPJA A DUNA TELEVÍZIÓBAN
Zenéjét szerezte Wojciech Kilar
lengyel dokumentumfilm (2003)
20:00 LENGYEL-MAGYAR SZOLIDARITÁS NAPJA A DUNA TELEVÍZIÓBAN
Művészetek Palotája: Lengyel-magyar szolidaritás - koncert az 1956-os magyar forradalom emlékére (élő közvetítés)
21:30 HÍRÓRA
22:30 LENGYEL-MAGYAR SZOLIDARITÁS NAPJA A DUNA TELEVÍZIÓBAN
Az én Nikiforom
lengyel játékfilm (2004)
00:05 Kinga üzenete
magyar ismeretterjesztő film (1999)
00:45 Bogányi Gergely zongorázik: Chopin: Barcarolle op.60
magyar komolyzenei sorozat (1996)
01:00 Himnusz
01:05 Híradó, sport, időjárás-jelentés
01:25 MESE
Nagy ho-ho-horgász: Horgász a tetőn
magyar mesesorozat
01:35 Labdarúgó-mérkőzés
03:15 Frédérick Chopin: E moll zongoraverseny

Duna II. Autonómia

07:00 HUNGARORAMA: Kitekintő
08:00 Kikötő
kulturális magazin
08:20 Párhuzamos életutak: Falusi vendéglátás Zebegényben és Wexfordban
magyar dokumentumfilm sorozat (2003) (10/1. rész)
08:50 Közbeszéd
aktuális háttérműsor
09:10 Egy szelet kenyérben
magyar dokumentumfilm
10:05 100 év 100 kép - a XX. század legfontosabb eseményei (ismétlés)
10:15 Aranykorona: Agrár- és vidékfejlesztési program
10:30 ...és rólam feledkezzetek el! - Találkozás a 90 éves Lükő Gáborral
magyar dokumentumfilm (2001)
11:30 1956 napról napra (ismétlés)
11:45 Híradó - Déli: Híradó, időjárás-jelentés
12:00 Amiről a kövek mesélnek: Szombathely
magyar ismeretterjesztő film (1998)
12:20 Észhelyzet - Gyógyító agytudomány: Szorongás 1. rész
ismeretterjesztő sorozat
12:50 Magyarország kincsei - Tanösvények: Nyéki holt-duna tanösvény - Pörböly
magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
13:00 HUNGARORAMA: Kitekintő
14:00 Gazdakör
14:20 REGGEL - Hétfőtől péntekig
közéleti magazin
16:00 Rendhagyó történelemóra: Az Anjou-kortól a mohácsi vészig (2002)
16:40 Az erdélyi szász kultúra nyomában: "Üldözet lett a népek között"
magyar ismeretterjesztő sorozat (2002) (6/5. rész)
17:10 Magyar történelmi arcképcsarnok: Nádasdy Tamás (1498 - 1562)
magyar ismeretterjesztő sorozat (1999)
17:30 Egy lépés előre: Anya és fia
spanyol tévéfilmsorozat (2000) (62/52. rész)
18:15 Viaszfigurák és gondolatok: Zrínyi Ilona
magyar ismeretterjesztő sorozat
18:30 Agora
tájékoztató magazin
19:00 Híradó
19:30 EU - járat
szolgáltató magazin
19:55 1956 napról napra
20:00 Világunk
integrációs magazin
20:50 100 év 100 kép - a XX. század legfontosabb eseményei
21:00 X. Duna Karnevál Gála: Világkarnevál
(2006) (2/1. rész)
21:50 Ahogy az Isten elrendeli... - Olga filmje
magyar dokumentumfilm (2000)
22:55 Híradó - Esti: Híradó, sport, időjárás-jelentés
23:10 Közbeszéd
aktuális háttérműsor (2006)
23:35 Kikötő
kulturális magazin
23:55 Magyarország kincsei - Arborétumok, botanikus kert: Budafapuszta
magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
00:00 Himnusz

HBO

04:25 Mozi! Mozi! Mozi!
amerikai filmmagazin (43. rész)
04:55 Karácsony
amerikai filmdráma (2004)
06:30 Az elfeledett ikrek
francia filmdráma
08:00 Felvétel indul!
amerikai filmmagazin (43. rész)
08:30 Külvárosi tinisors
amerikai családi vígjáték, komédia
09:50 LÉGCSAVAR
11:25 Ottawai küldetés
kanadai filmdráma, családi film
13:00 Green Day koncert
14:05 Dalok szárnyán
amerikai romantikus életrajzi film, dráma (1997)
16:10 ARRANGEMENT
17:45 De kik azok a Lumnitzer nővérek?
magyar vígjáték
19:30 Rebellisek
amerikai vígjáték-dráma, dráma
21:00 Róma
amerikai filmsorozat, háborús (2005) (8. rész)
21:55 Időzavarban
amerikai thriller, krimi (2003)
23:40 Az utolsó jelenet
01:15 Ég és föld harcosai
03:15 Felejtés

HBO 2

10:00 Deszkások
11:45 Telt idomok
13:10 Kék pillangó
14:50 Az utolsó csengetés
16:25 Kíméletlen kaméleon
17:50 A pufi bölcs
19:15 Deszkások
21:00 Dal egy agyonvert fiúért
22:40 Se kép, se hang
00:30 28 nappal később
02:25 Variációk az életre

Viasat3

05:25 Família Kft.
magyar vígjáték sorozat (1994) (I. évad 49. rész)
06:00 TV SHOP
07:00 A liliomlány
amerikai-mexikói sorozat (2004) (91. rész)
08:00 Baywatch
amerikai sorozat (1989) (IV. évad 82. rész)
09:00 Halálbiztos diagnózis
amerikai krimisorozat (1997) (II. évad 31. rész)
10:00 Gyilkos sorok
amerikai krimisorozat (1989) (IX. évad 181. rész)
11:05 Vadmacska
venezuelai sorozat (2002) (I. évad 212. rész)
12:10 A liliomlány
amerikai mexikói sorozat (2004) (92. rész)
13:10 Kojak
amerikai krimisorozat (1973) (IV. évad 83. rész)
14:15 Halálbiztos diagnózis
amerikai krimi sorozat (1997) (II. évad 32. rész)
15:15 Gyilkos sorok
amerikai krimisorozat (1989) (IX. évad 182. rész)
16:20 Sherlock Holmes visszatér
angol sorozat (1986) (II. évad 1. rész)
17:25 Vészhelyzet
amerikai filmsorozat (1994) (III. évad 52. rész)
18:30 The Simpsons
(XV. évad 320. rész)
19:00 Benny Hill
angol filmsorozat (I. évad 76. rész)
19:35 Vidióták
magyar show (2006) (I. évad 51. rész)
20:05 Nevess tovább!
(I. évad 9. rész)
20:40 Nevess tovább!
(I. évad 10. rész)
21:10 A helyszínelők
amerikai filmsorozat (V. évad 111. rész)
22:15 Bosszúra szomjazva
amerikai thriller (1992)
00:05 Kukkolók
amerikai thriller (2003) (I. évad 2. rész)
00:40 A helyszínelők
amerikai filmsorozat (V. évad 111. rész)
01:45 Bosszúra szomjazva
amerikai thriller (1992)
03:20 Vidióták
magyar show (2006) (I. évad 51. rész)
03:55 The Simpsons
(XV. évad 320. rész)

Filmmúzeum

09:00 Privát filmhíradó
múlt századi hírek amatőr felvételek
09:20 A Balaton kincsei: A molnárlegény szerencséje
ismeretterjesztő filmsorozat (2. rész)
09:55 Hatholdas rózsakert
színes magyar játékfilm (1971)
11:10 A nő - extra
Képes korrajz
12:00 Privátfilmek-vágatlanul
amatőr felvételek a múltból
14:00 Diafilmmúzeum
14:20 Dokumúzeum
15:00 Snitt-október
Magyar mozimagazin
15:30 Arabela: Rumburak bosszúja
színes csehszlovák tévésorozat (1980) (2. rész)
16:00 Hollywoodi riválisok: Tévé kontra mozi
amerikai dokumentumfilm-sorozat (2001) (16. rész)
16:55 Kis Katalin házassága
magyar játékfilm (1950) FF
18:35 Album show - Régi idők popzenéje
angol zenés klipek (7. rész)
19:00 Meghökkentő mesék: Bőr
angol tévéfilmsorozat (1979) (15. rész)
19:30 Chaplin-sorozat: Háromszoros baj
burleszkfilm (néma) (9. rész) FF
20:00 A tavasz 17 pillanata
szovjet tévésorozat (1973) (4. rész) FF
21:15 Életre kelt könyvek: Árvácska
dokumentumfilm-sorozat (8. rész)
21:45 Kedves Michele (Caro Michel
színes olasz film (feliratos) (1976)

Cool

04:40 Cool Top20
07:00 A kísértés
valóságshow (12. rész)
08:00 Teleshop
11:00 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987)
12:30 A dadus
amerikai vígjátéksorozat
13:00 Cool Live - élő interaktív műsor a Cool-on!
16:30 Cool Top20
cool zenei slágerlista
18:00 Survivor - A sziget II.
túlélő-show (13. rész)
19:00 A dadus
amerikai vígjátéksorozat (126. rész)
19:30 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987) (3. rész)
20:00 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987) (4. rész)
20:30 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987) (5. rész)
21:00 Poltergeist - A kopogó szellem
amerikai thrillersorozat (2. rész)
22:00 Kémcsajok
amerikai akciófilm-sorozat
23:00 Vad csajok
23:15 South Park
amerikai animációs sorozat
23:45 A fiúk a klubból
amerikai filmsorozat
00:45 Az első hullám
kanadai akció-sci-fi-sorozat
01:40 Poltergeist - A kopogó szellem
amerikai thrillersorozat
02:35 Vad csajok
02:50 Kontráné
03:20 Taxid
03:45 A fiúk a klubból
amerikai filmsorozat

Film+

04:55 Krimi-őrület
kanadai vígjáték
07:20 A simlis és a balfácán
amerikai filmvígjáték
09:15 Barátok közt
magyar filmsorozat (2038. rész)
09:30 Barátok közt
magyar filmsorozat (2039. rész)
09:45 Top Shop
11:45 Féktelen száguldás
amerikai akciófilm
13:30 A vadnyugat fiai
amerikai westernfilm (1990)
15:30 Top Shop
16:35 Kényszernász
amerikai vígjáték
18:30 Trükkös halál
amerikai akciófilm-sorozat (22. rész)
19:30 Szerelmi leckék hitetleneknek
amerikai vígjáték
21:30 Kémkölykök
amerikai akcióvígjáték (2001)
23:10 Gyilkos félállásban
amerikai akciófilm (1998)
01:10 Az igazság két oldalán
amerikai thriller
03:00 Tágra nyílt elme
amerikai horror

AXN

06:00 Vadak ura
06:50 Vízizsaruk
07:40 Andromeda
08:30 A körzet
09:20 Sliders
10:10 Vadak ura
10:55 Andromeda
11:40 Vízizsaruk
12:30 A körzet
13:20 Sliders
14:10 Az Ügynökség
15:00 Vadak ura
15:50 Vízizsaruk
16:40 Survivor: Tahiti
17:30 A körzet
18:20 Sliders
19:15 Az Ügynökség
20:05 CSI NY: New York-i helyszínelők
21:00 Látszólag könnyű
22:50 Az Ügynökség
23:40 CSI NY: New York-i helyszínelők
00:30 Látszólag könnyű
02:15 Sakura háborúja
02:45 Sakura háborúja

Minimax

06:00 Tom, a nagy utazó: Tom Skóciában
gyerekműsor (7. rész)
06:25 Pityke: Rabló-pandúr
gyerekműsor (1981) (2. rész)
06:35 Simsala Grimm: Hüvelyk Matyi
gyerekműsor (7. rész)
07:00 Thomas, a gőzmozdony: Thomas és a fagylalt
gyerekműsor (2004) (22. rész)
07:10 Mini Robotok: Gömböc begurult
gyerekműsor (26. rész)
07:20 Mondókák: Reggel van már ragyogó
gyerekműsor (30. rész)
07:25 Noddy kalandjai Játékvárosban: A gonosz láda
gyerekműsor (2001) (30. rész)
07:40 Fixi Foxi és barátai
gyerekműsor (44. rész)
08:05 Maya és Miguel: Balszerencse
gyerekműsor (1. rész)
08:30 Üzenet a jövőből -A Mézga család különös kalandjai: Mag-lak
gyerekműsor (13. rész)
08:55 Hogyan működik...: Gőz a kövön
gyerekműsor (9. rész)
09:10 Hogyan működik...: Süllyedő érzés
gyerekműsor (10. rész)
09:30 Thomas, a gőzmozdony: Thomas és a tubás
gyerekműsor (2004) (20. rész)
09:45 Mini Robotok: Boldogságban, biztonságban
gyerekműsor (24. rész)
09:55 Mondókák: Csigabiga gyere ki
gyerekműsor (16. rész)
10:00 Noddy kalandjai Játékvárosban: Játékváros szürke napja
gyerekműsor (2001) (26. rész)
10:15 Fixi Foxi és barátai
gyerekműsor (42. rész)
10:40 Bicsi Bocs kalandjai: Cirkusz a padláson
gyerekműsor (34. rész)
10:50 Mr. Bean
gyerekműsor (20. rész)
11:05 Mini Robotok Percek: Ki ez?
gyerekműsor (12. rész)
11:10 Franklin
gyerekműsor (VI. évad 68. rész)
11:35 Hunyor-major: Ne ess eső, ne ess!
gyerekműsor (II. évad 29. rész)
12:00 Maszkabál: Kéményseprő
gyerekműsor (19. rész)
12:05 A rút kiskacsa és ÉN: Rágó az iskolapadban
gyerekműsor (2005) (5. rész)
12:35 Andersen, a mesemondó: A kiskondás
gyerekműsor (2005) (15. rész)
13:00 Thomas, a gőzmozdony: Gordon a példakép
gyerekműsor (2004) (19. rész)
13:15 Mini Robotok: Muszkli jó cimbora
gyerekműsor (23. rész)
13:25 Mondókák: egy - megérett a meggy
gyerekműsor (34. rész)
13:30 Noddy kalandjai Játékvárosban: Strapa tizedes és a rab madár
gyerekműsor (2001) (25. rész)
13:45 Fixi Foxi és barátai
gyerekműsor (41. rész)
14:10 Bicsi Bocs kalandjai: Túltervezett Szerkezet
gyerekműsor (33. rész)
14:20 Mr. Bean
gyerekműsor (19. rész)
14:35 Mini Robotok Percek: A rejtélyes gép
gyerekműsor (11. rész)
14:40 Franklin
gyerekműsor (VI. évad 67. rész)
15:05 Hunyor-major: Ne ítélj korán!
gyerekműsor (II. évad 28. rész)
15:30 Maszkabál: Tigris
gyerekműsor (18. rész)
15:35 A rút kiskacsa és ÉN: Olga férjhez megy
gyerekműsor (2005) (4. rész)
16:05 Andersen, a mesemondó: A szerelmesek
gyerekműsor (2005) (14. rész)
16:30 Mondókák: Pont, pont, vesszőcske
gyerekműsor (19. rész)
16:35 Sam, a tűzoltó: Tüzes gála
gyerekműsor (21. rész)
16:45 Bori Bari
gyerekműsor (1. rész)
16:55 Noddy kalandjai Játékvárosban: Mi baja Töfinek?
gyerekműsor (2001) (27. rész)
17:10 Babar: Az elefánt legjobb barátja
gyerekműsor (9. rész)
17:35 Bicsi Bocs kalandjai: Uhumódi, csakúgy-parti
gyerekműsor (36. rész)
17:50 Mr. Bean
gyerekműsor (22. rész)
18:00 Mini Robotok Percek: A fészek
gyerekműsor (14. rész)
18:05 Franklin
gyerekműsor (VI. évad 70. rész)
18:30 Hunyor-major: Dana unokatestvére
gyerekműsor (II. évad 31. rész)
19:00 Pingu
gyerekműsor (13. rész)
19:05 A rút kiskacsa és ÉN: Rágó a rádiósztár
gyerekműsor (2005) (7. rész)
19:30 Andersen, a mesemondó: A pezsgősüveg
gyerekműsor (2005) (17. rész)

Nickelodeon

04:00 Fecsegő tipegők
04:30 Macseb
05:00 A Thornberry család
05:30 Hé, Arnold!
06:00 Rocket Power
06:30 Jimmy Neutron kalandjai
07:00 SpongyaBob Kockanadrág
07:30 Tizenéves robot
08:00 Avatar: Az utolsó Léghajlító
08:30 Danny Phantom
09:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
09:30 A Thornberry család
10:00 Go, Diego, Go
10:25 Peppa malac
10:30 Kicsi Bill
11:00 Dóra, a felfedező
11:25 Peppa malac
11:30 Allegra ablaka
12:00 Fecsegő tipegők
12:30 Hé, Arnold!
13:00 Danny Phantom
13:30 Ginger naplója
14:00 Jimmy Neutron kalandjai
14:30 Rocket Power
15:00 SpongyaBob Kockanadrág
15:30 SpongyaBob Kockanadrág
16:00 Tizenéves robot
16:30 A Thornberry család
17:00 Danny Phantom
17:30 Fecsegő tipegők
18:00 Avatar: Az utolsó Léghajlító
18:30 SpongyaBob Kockanadrág
19:00 Jimmy Neutron kalandjai
19:30 Ginger naplója
20:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
20:30 A Thornberry család
21:00 Hé, Arnold!
21:30 SpongyaBob Kockanadrág
22:00 Rocko
22:30 Tizenéves robot
23:00 Hódító hódok
23:30 Macseb
00:00 Fecsegő tipegők
00:30 Rocket Power
01:00 Jaj, a szörnyek!
01:30 Jimmy Neutron kalandjai
02:00 Ginger naplója
02:30 Avatar: Az utolsó Léghajlító
03:00 Rocko
03:30 SpongyaBob Kockanadrág

ATV

06:05 Műsorajánlók
06:10 700-as klub
Amerikai közéleti magazin
Házigazda: Pat Robertson
07:05 Haszon
08:00 Egyenes Beszéd: Amit a nap eseményeiről tudni kell (ismétlés)
08:35 Újságíróklub (ismétlés)
09:55 Generációk (ismétlés)
10:40 Együtt a biztonságért
11:05 Közvetlen ajánlat
12:05 Laci bácsi konyhája
Benke László mesterszakács gasztronómiai műsora - ismétlés
12:40 Közvetlen ajánlat
13:50 Kvíz-aréna: Hívj és nyerj!
Interaktív telefonos játék
16:30 Speed Limit
Autós magazin
17:00 Laci bácsi konyhája
Benke László mesterszakács gasztronómiai műsora
17:30 Egészség ABC
18:00 Fórum
Közönségvita a politikáról
19:00 Híradó
19:20 Időjárás-jelentés
19:25 Egyenes beszéd: Amit a nap híreiről tudni kell
20:00 Civil a pályán
Szórakoztató vitaműsor
21:00 Friderikusz Most
Közéleti-politikai műsor
22:05 Van képünk hozzá
Szórakoztató vitaműsor
23:00 Híradó
23:10 Sporthírek
23:25 Többet ésszel!: Kalandozás a tudás világában
Interaktív telefonos játék
23:40 700-as klub
Amerikai közéleti magazin (ismétlés)
Házigazda: Pat Robertson

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése