1994. február 3., csütörtök

Tv műsor - 1994. február 3. - Csütörtök

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Dombóvári Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Moselbrücki történet
Német-osztrák-magyar családsorozat
X/9. rész: A borvásár
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
15.26 Műsorismertetés
15.30 Kirakat
Szolgáltató magazin
16.00 Híradó
16.11 Kirakat (folytatás)
16.30 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
16.55 Telesport
17.25 Az év sportolója
18.00 Mi-tu-ház
Terítés (ism.)
18.13 Orrom krumpli, hajam kóc...
Szerelmes szívem dobog (ism.)
18.30 Fogadjunk!
18.55 Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapapa Afrikában
- Égből pottyant mesék
Levente Péter, Döbrentey Ildikó és Gryllus Vilmos műsora
A toldott-foldott palota
- Salamon király történetei
Izraeli gyurmafilmsorozat
Viharos idők
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 Telesport
20.15 Szomszédok
Teleregény
20.50 Kronosz bukása
Tévéjáték
21.40 Magyar félmúlt
A törvénytelen szocializmus
Ávósok - 3. rész
22.30 Életműdíj Fábri Zoltánnak
22.45 Utószezon
Magyar film
0.45 BBC-híradó

MTV 2

16.05 Képújság
16.10 Műsorajánlat - Időjárás
16.15 Dusty
Ausztrál filmsorozat
XII/12. rész
16.41 Magdi karácsonya
Kanadai rajzfilmsorozat
VI/6. rész
17.05 Grüß dich!
Német nyelvlecke
17.20 Családi csámborgó
17.50 Privatizációs történetek
17.56 Zöldpont - hószolgálat
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Válogatás a körzeti televíziók műsoraiból
18.50 Segítsünk magunkon!
Angol dokumentumfilm-sorozat
VI/5. rész: Stressz
19.20 A csatorna két partján
Francia balettfilm
19.50 Tipplista
Kulturális ajánlatok hétről hétre
20.00 Magyarországon szerettem volna élni
Beszélgetés Osváth Györggyel
21.00 Híradó
21.20 Időjárás
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 24 óra
22.25 Az én légióm
Ledniczky Márton és Kardos Csaba filmje

Duna TV

15.30 Business az biznisz
16.00 Hírmondó
16.25 Az élő test
16.50 A fajok kihalása - IV/4.
17.15 Aprók tánca
17.40 Kérem a következőt!
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 Az istenek kegyeltjei
Angol film - II/2. rész
19.25 Folk est
19.50 Éliás, az udvari bolond
XIII/3. rész
20.00 Váltó
21.00 Híradó/Sport
21.30 Nézz vissza haraggal!
Angol filmdráma
23.25 Babits Mihály: Balázsolás

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Ellopták Jupiter fenekét
Francia krimi
19.16 A szerelemhez idő kell
Amerikai vígjáték
21.00 A szerető
Francia filmdráma
23.00 Fura farm
Amerikai vígjáték
0.40 Erosz a nagyvilágban

TV4

19.08 Aerobic
19.20 Áramvonal
Divat
19.50 Vadak Amerikában
Amerikai természetfilm-sorozat
20.25 Egy nap...
Krisna-hívők
21.00 A montreali bankrablás
Francia filmvígjáték
23.10 Arcok és ál-arcok
Politikai portré Göncz Árpádról

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése