1994. január 13., csütörtök

Tv műsor - 1994. január 13. - Csütörtök

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Moselbrücki történet
Német-osztrák-magyar családsorozat
A borkirálynő
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
15.59 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Nemzeti értékeink
Zalaegerszeg, Göcsej „fővárosa”
16.25 Telesport
17.00 A Nobel-díj évszázada
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
IV/2. rész: Remények és robbanások
17.55 Kölyökidő
18.20 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.45 Fogadjunk!
Vetélkedő
19.10 Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbaverseny
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.15 Öregberény
Történetek vidékről
VI/4. rész: A gróf úr
20.45 Apropó
21.35 Magyar félmúlt
A törvénytelen szocializmus
10. rész: Zsoldosok
22.25 Nagy családok
Francia tévéfilmsorozat
IV/1. rész
23.45 BBC-híradó

MTV 2

16.05 Képújság
16.10 Műsorajánlat
16.15 Dusty
Ausztrál filmsorozat
XII/9. rész
16.41 Magdi a cirkuszban
Kanadai rajzfilmsorozat
VI/3. rész
17.05 Grüß dich!
Német nyelvlecke-sorozat kezdőknek
17.20 Egészséget mindenkinek!
Dr. Czeizel Endre sorozata
17.50 Privatizációs történetek
17.55 Műsorajánlat
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
18.45 Segítsünk magunkon!
Angol dokumentumfilm-sorozat
VI/3. rész: Stressz
19.10 Nemzetközi balettverseny Rudolf Nurejev emlékére
Közreműködnek a verseny díjazottjai és külföldi vendégművészek
20.30 Telexpo '96
21.00 Híradó
21.20 Időjárás
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 24 óra
22.25 A Balázs Béla Stúdió dokumentumfilmjeiből
(Hatvanas évek)
- Kíváncsiság
Dokumentumfilm (1965) FF
- A nő
Dokumentum-játék (1965) FF
- Színe és fonákja
Dokumentum-játék (1965) FF
- Testamentum
Dokumentumfilm (1965) FF

Duna TV

15.30 Business az biznisz
Hogyan lehet sikerünk a piacgazdaságban?
16.00 Műsorismertetés
Hírmondó
16.20 Az élő test
Angol ismeretterjesztő sorozat
A víz
16.45 A fajok kihalása
Amerikai ismeretterjesztő film
A dinoszauruszok eltűnése - Az evolúció ugrásai
17.10 Ágai Ágnes: Nemzedék
Ismeretterjesztő film
17.40 Kérem a következőt!
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 Anyegin
Magyar tévéfilm
19.30 Könyvjelző
19.35 Sonora Hungarica
Bach: VI. Brandenburgi verseny
19.50 Műsorismertetés
20.05 Regélő
Népzenéi magazin
21.00 Híradó
21.15 Sport
21.30 Régi idők mozija
A Jávor
Magyar film (1987)
23.15 Kányádi Sándor: Öreg ének

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Az elnök emberei
Amerikai politikai dráma
19.50 Golfőrültek II.
Amerikai vígjáték
21.30 Puszta acél
Amerikai sci-fi
23.10 K 2
Magyar dokumentumfilm
0.40 Emmanuelle - 19. rész
Francia erotikus film

TV4

19.00 Műsorismertetés
19.09 A sebesség világa
19.15 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
Új világrend 2.
19.40 Top 20
20.05 Áramvonal - Divat
20.15 Egy nap
Krisna-hívők
20.50 Hasfelmetsző Jack Arizonában
Amerikai krimi
22.25 Cine-java
Mozikalauz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése