1994. március 13., vasárnap

Tv műsor - 1994. március 13. - Vasárnap

MTV 1


6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Tavaszi láz
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.03 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató műsor
8.30 Halló, vasárnap!
11.00 Zenebutik - Zenehíd
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
- Szemünk fénye a gyermek
XII/6. rész: „Játszani is engedd”
- A MIR
VI/6. rész: Fizikaóra az űrben
- Magyar szociofotó, 1883-1993
XIII/6. rész: Cigányok
13.40 Nóta-tévé
14.15 Telesport
Benne: Fedettpályás atlétikai EB
Közvetítés Párizsból
15.55 Jelfák
16.05 Örömhír
A református egyház műsora
16.30 Walt Disney bemutatja
- Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Bíborköpenyes lovag
- Hogyan szenvedjünk balesetet otthon?
Amerikai rajzfilm
- Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Viharos idők
17.35 Dallas
Amerikai filmsorozat
Hazatérés (ism.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.20 Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc emlékhelyei
Kossuth Lajos emigrációban
II/1. rész
21.15 Szindbád
Magyar film
22.50 Telesport
Benne: Góóól...
23.50 Képújság

MTV 2

6.29 Műsorajánlat
6.32 Napra-forgó
7.32 Vendégvárók
8.02 Juli-suli
8.35 PC ábécé
9.05 Processzor
9.15 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
9.38 A körhinta
Mexikói filmsorozat
XII/1. rész
10.00 Veszekedés
Román rajzfilm (ism.)
10.10 Az élet megpróbáltatásai
XIII/12. rész: A halhatatlanság
11.00 DVSC-Békéscsaba
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
13.00 Műsorajánlat - Időjárás
13.05 Felsőfokon
13.30 A rossz úton járó gyerek
Amerikai film
14.15 Delta
14.45 Baywatch
Amerikai tévéfilmsorozat
Hurrá, nyaralunk!
15.40 Ne bántsd a barátom!
Ausztrál dokumentumfilm
15.55 Remekművek
M. Ravel: A cigány
16.05 Egy óra Weöres Sándorral (ism.)
17.05 K+P
17.30 Korkép
18.00 Nagylátószög
18.30 Kedves versem
Hegedűs Géza: Fejlődés
18.33 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
19.00 A sátán Isten oldalán áll
Német tévéfilm
20.50 Artisjus gálahangverseny a Zeneakadémián
21.35 Európai kulturális hónap
Fesztiválhíradó
22.00 Életjelek
Angol ismeretterjesztő film
22.50 Mini klip-mix
23.05 Kalyibaváros
Angol útifilm
23.55 Világsport

Duna TV


9.00 Business az biznisz (ism.)
10.00 Sportképek
12.00 Déli harangszó
Hírmondó
12.25 Ameddig a harang szól
12.35 Rinaldo Rinaldini
Német tévéfilmsorozat
XII/10. rész
13.00 Palacsintás király II.
Magyar mesefilm
13.40 Az egyetlen Föld
XII/4. rész: A kőzetbe zárt légkör
14.30 Postabontás
14.45 Lumen 2000
15.15 Vízikalandok
Angol-amerikai ismeretterjesztő sorozat
XXVI/2. rész: A Turk lagúna
15.40 Cook kapitány
Angol-ausztrál filmsorozat
VIII/5. rész
16.30 Nyugat-Európa kolostorai és lakói
XIII/10. rész: A kamalduli kolostor
17.00 Színházi Élet
17.30 Szippancsok
Vajon ki árulkodott?
Fogva tart egy érzés
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 Marco Polo
Olasz kalandfilm-sorozat
VIII/1. rész
19.10 Versről versre
19.20 Lydia
Angol film
21.00 Híradó
21.20 Operettest a Vigadóban I.
Koncertfelvétel
22.15 Meghökkentő mesék
Angol tévéfilmsorozat
22.40 Károlyi Amy: Nincs út Avilába

HBO

8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Tarka, a vidra
Angol kalandfilm
19.10 Felnőtté válni
Amerikai vígjáték
21.00 Ártatlanságra ítélve
Amerikai krimi
23.10 Trükkös halál
Amerikai akciófilm

TV Plusz

12.05 La Fontaine
Rajzfilm
12.20 Worldnet-válogatás
12.25 Mozaik-magazin
12.40 Az Arany Prága
Útifilm
13.05 Família Kft.-show
14.05 Kémek és szeretők
Amerikai vígjáték

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése