1994. március 20., vasárnap

Tv műsor - 1994. március 20. - Vasárnap

MTV 1


6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A családi titok
7.55 „Így szól az Úr!”
8.03 Hol-mi?
8.30 Halló, vasárnap!
11.00 Ortodox istentisztelet
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Tévémagiszter
- Szemünk fénye a gyermek
XII/7. rész: Játéktörténet 2.
- Kossuth
VI/1. rész: Kossuth és hazai kortársai
- Magyar szociofotó, 1883-1993
XIII/7. rész: Amerikai magyarok
13.40 Talabér Erzsébet nótafelvételeiből
13.55 Gérard Philipe szerepeiből
A nagy hadgyakorlat
Francia film (1954) FF - I. rész
15.40 Telexpo ’96 (ism.)
16.05 Örömhír
16.30 Walt Disney bemutatja
- Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Bobbeo és Júlia
- Az új szomszéd
Amerikai rajzfilm
- Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Gombaszedés fél sikerrel
17.35 Dallas
Amerikai filmsorozat
Újra az olajvállalkozók bálján (ism.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
2.20 A nő hétszer
Amerikai film (1967)
22.00 Mini klip-mix
22.12 Telesport
Benne: Góóól...
23.12 „A festés időutazás”
Károlyi Zsigmond-portré
23.52 Képújság

MTV 2

7.29 Műsorajánlat
7.32 Vendégvárók
8.02 Juli-suli
8.35 Értesítő
9.05 Taneszköz- és játékmagazin
9.15 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
Szálem
9.40 A körhinta
Mexikói filmsorozat
10.00 Az élet megpróbáltatásai
XIII/13. rész
10.50 Debrecennek van egy vize...
11.20 Cirkusz-világbajnokság
11.50 Amaddig a harang szól
12.00 SOrSok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat - Időjárás
13.15 IS - India
13.40 Éléskamra
14.15 Monda és történelem
XIII/6. rész: Istvánt királlyá koronázzák
15.00 Delta
15.25 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Mesteredzők
15.40 Baywatch
Amerikai tévéfilmsorozat
Zavaros vizek
16.40 Európai Kulturális Hónap - Budapesti Tavaszi Fesztivál
17.10 K+P
17.30 Korkép
18.00 Nagylátószög
18.30 „Költő, felelj!”
Kukorelly Endre
18.36 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
19.00-22.45 A Szlovák Televízió estje
19.00 A modori majolika
19.15 Tavaszi fáradtság
Rajzfilm
19.30 Bud Bindi-show
III/1. rész: A sakkjátszma
19.45 Az idő sodrában
Riportfilm
20.15 Henrich: II. Pagliacci
20.20 Bud Bindi-show
III/2. rész: A fogorvosnál
20.35 A szülőföld dalai
20.55 Macejko
21.00 Idegenek
Szlovák tévéfilm (1992)
21.55 Pozsonyi harmóniák
22.10 Bud Bindi-show
III/3. rész: Fürdőben
22.20 Vénusz
Rajzfilm
22.30 Pegazus a barlangban
Balettfantázia
22.45 Rabaka
Szlovák film
0.15 Világsport

Duna TV

13.35 Az egyetlen Föld - 5.
14.20 Postabontás
14.35 Széder este Budapestről
15.05 Vízikalandok
15.30 Cook kapitány - VIII/6.
16.20 Versről versre
16.30 Nyugat-Európa kolostorai és lakói - XIII/11.
17.00 Táncház
17.30 Szippancsok/Híradó
18.10 Marco Polo - VIII/2.
19.10 Kossuth emlékezete
19.20 Egy diáktüzér naplója
Magyar tévéjáték
20.20 Magyarországi krónika
21.00 Híradó/A zene arcai
22.00 Európa színei
23.30 Gergely Ágnes: Pannon ég alatt

HBO

8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 A galamb
Amerikai film
19.20 Jessica Lange
Amerikai dokumentumfilm
20.20 Dolgozó lány
Amerikai vígjáték
22.10 Kung Fu: A legenda újraéled
Amerikai akciófilm
23.40 A fantom
Amerikai horror

TV Plusz

12.05 Hamupipőke
12.30 Worldnet-válogatás
12.35 Mozaik-magazin
12.45 Francia tájakon
13.05 Família Kft.-show
14.05 Terror Beverly Hills-ben
Amerikai film

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése