1994. március 30., szerda

Tv műsor - 1994. március 30. - Szerda

MTV 1


6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé - géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól - határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Dömsödi Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Keserű gazdagság
Francia-kanadai filmsorozat
VIII/6. rész (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 A magyar puszta
Tavasz Kardoskúton (ism.)
12.30 Tankönyvek és módszerek
12.50 Sorstársak
13.05 Segítség!
13.20 Képújság
15.08 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 Asztalitenisz EB
16.00 Híradó - Időjárás
16.12 Kamasztükör
16.32 Vázák meséi
Dionüszosz
16.45 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.15 Egy majdani múzeum vendégkönyvébe
17.30 „Hol élünk?”
17.50 Táncpanoráma ’94
18.00 Sztárkereső
18.25 Képhiba
18.28 Zenelánc
Vivaldi: Il pastor fido
Előadja a Camerata Hungarica
18.35 Zsákbamacska
19.00 „Maradjatok meg szeretetemben!...”
19.07 Frakk
Magyar rajzfilmsorozat
A betegápoló (ism.)
- Jómadarak
Magyar rajzfilmsorozat
A száguldó torna
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.09 Feketén-fehéren
20.25 Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.25 Ezredforduló
23.10 Örökölt kísértetek
Francia-spanyol-német tévéfilmsorozat
IV/4. rész: Pokolra szállás
24.00 BBC-híradó
0.20 Képújság

MTV 2


15.45 Képújság
15.50 Műsorajánlat
15.53 Időjárás
15.55 Történetek a kék házból
Francia rajzfilmsorozat
A kis tintin
- Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Grand Canyon
- A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
Jöjj, kövess engem!
16.40 Kapcsolj!
17.00 Korforduló
17.30 Gubancok - avagy csintalan nyelvcsíntan
17.50 Privatizációs történetek
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.40 Rendszerváltók
Kónya Imre
19.35 Top 40
20.00 Tipplista
Kulturális ajánlatok hétről hétre
20.10 Minifesztivál
Benjamin Britten: On this Island (Op. 11.)
Ezen a szigeten
20.25 Egy Atya gyermekei
Keresztény-Zsidó Társaság
21.00 Híradó
21.28 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.05 „A jognak asztalánál”
Jogi ismeretterjesztő műsor
22.35 Az 1994-es Oscar-díj átadó ünnepség összefoglalója
0.05 Üzlet - éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV


16.00 Hírmondó
16.25 Batthi áneum
16.45 Az egyetlen föld - 6.
17.40 Pili és Poli
- Kisvakond
18.00 Híradó
18.10 Az idő és a szél - XI/8.
19.00 Aral - az eltűnőben lévő tó
Svéd dokumentumfilm
19.55 5 perc Európa történelméből
Svéd dokumentumfilm
20.00 Húszéves a Muzsikás együttes II.
20.30 Könyvjelző
20.40 Emlékképek
21.00 Híradó
21.20 Amerikai fogócska
23.05 Sinka István: A Göncöl utasa

HBO


17.30 National Geographic felfedező
Természetfilm
18.30 Kungfu: A legenda újjászületik
Amerikai akciófilm
20.00 Ártatlanságra ítélve
Amerikai bűnügyi film
22.05 Fortress
Amerikai sci-fi krimi
23.35 A játék neve: Beverly Hills
Amerikai játékfilm

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Aerobic
19.35 Az utolsó mohikán - II.
20.00 Különjárat
20.40 Seiko-shop
20.55 Bánki-bank-info
21.00 Harle-show
Kurír-est a Vigadóból
21.50 Pszichiáterszemmel nézve az ország...
22.00 Kisfilmösszeállítás
22.55 Jövő heti műsorajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése