2016. november 1., kedd

Tv műsor - 2006. április 21. - Péntek

M1

05:25 Hajnali gondolatok
05:30 Kárpáti krónika
05:40 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Cinecitta
Olasz tévéfilmsorozat (2004) (26/15. rész)
10:00 Híradó
10:05 Napi mozaik
Benne: 11:28: Mit főzzünk ma?
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó délben
Benne: 12:01: Híradó délben
12:20: Uniós hírek
12:24: Kulturális híradó
13:00 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
13:30 Sírjaik hol domborulnak?: Eltűnt magyar katonák nyomában
14:00 Regi óra
Körzeti magazinok
15:00 Szerelmek Saint Tropez-ban: A büntetés
Francia tévéfilmsorozat (74/1. rész)
15:54 Bartók 125
(50/20. rész)
16:00 Híradó
16:05 Zselé
Magazinműsor tizenéveseknek
17:00 12+
Ifjúsági magazin
17:25 A NAGY Vita
Talkshow
18:00 Híradó - Gazdasági híradó
18:10 Körzeti híradók
18:21 Esti mese
Lolka és Bolka: Kincsrabló
Lengyel rajzfilmsorozat
18:32 Esti mese
Csupafül: Csupafül kamillát szed
Magyar bábfilmsorozat (FF!) (2. rész)
18:50 Szomszédok (146. rész)
19:30 Híradó este, Sporthírek, Időjárás-jelentés
20:05 Bodrogi Gyula: A Kossuth-díjas színművésszel Alföldi Róbert beszélget
21:05 Gőg
Olasz tévéfilmsorozat (2003) (26/16. rész)
22:00 PÉNTEK ESTE
22:45 Kultúrház
23:00 Kultúrház Extra
23:30 Híradó
Benne: Időjárás-jelentés
23:35 Sporthírek
23:45 Humorfesztivál 2006.: Elődöntő
(1. rész)
00:20 A NAGY Vita: Csodabogarak
Talkshow
00:50 Kárpáti krónika

M2

04:15 Vivaldi: F-dúr szonáta: Musica Historica
04:25 T.I.R.: Aki megáll, elveszett
Olasz-magyar tévéfilmsorozat (1988) (12/3. rész)
05:25 Hajnali gondolatok
05:30 Kárpáti krónika
05:40 Agrárhíradó
05:50 NAP-KELTE
09:00 Válaszd a tudást!
11:05 Különóra
11:35 Virágzó Magyarország: Szigetszentmiklós
Magyar ismeretterjesztő film
12:00 Déli harangszó
12:01 Választ a tudást!: Angolka
Nyelvtanítás óvodásoknak
12:30 Válaszd a tudást!
Nyelvoktatás az EU-ban: Utazás Frankofóniába
Francia nyelvlecke
12:55 Földközelben
13:25 Glóbusz
Magyar tévéfilmsorozat (1993)
13:50 Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14:20 Együtt: Velünk élő kisebbségek
14:50 Kárpáti krónika
15:00 Heti tükör
15:25 NAP-NYUGTA
18:00 Repeta
18:30 Kultúrház
19:25 Esti mese
Süni és barátai: Varázsvessző
Magyar bábfilmsorozat (1995) (14. rész)
19:40 Membrán
20:05 Híradó este, Sporthírek, Időjárás-jelentés
20:35 Kultúrház
21:00 Filmidő
A hagyaték - Schmidt Éva-portré
(2004) (2/2. rész)
22:00 MIÉRT? - Műsor a történelemről: 1867. június 8.: kiegyezés vagy megegyezés?
(13. rész)
23:25 Caterina a városba megy
Olasz film (2003)
01:10 Bartók 125
01:15 Válaszd a tudást!
Benne: Tudásakadémia: A "beszélő film" 75 éve
03:20 Membrán
03:40 Fogadóóra

RTL Klub

04:05 Top Shop
04:30 A GEO bemutatja
ismeretterjesztő film (ism)
05:00 Házon kívül
heti magazin (ism)
05:30 Fókusz
közszolgálati magazin (ismétlés)
06:00 Disney-rajzfilmsorozat - Kacsamesék
06:30 Reggeli - Süss fel nap!
ébresztőshow
08:50 Recept Klub
főzőshow (ismétlés)
09:00 Top Shop
10:15 Delelő - Fényes nap
vidám magazinműsor
11:35 Recept Klub
főzőshow
11:45 06-81-603-000
játékshow
13:30 A FRANCIA FILMNAPOK TISZTELETÉRE
Sztármama
francia vígjáték (1997)
15:05 Disney-rajzfilmsorozat - Kacsamesék
15:30 Csacska angyal
argentin filmsorozat (18. rész)
16:30 Balázs - A szembesítőshow
talkshow
17:30 Mónika - A kibeszélőshow
talkshow
18:30 Híradó - Esti kiadás
hírműsor
19:00 Fókusz
közszolgálati magazin
19:40 Legyen Ön is milliomos!
kvízjáték
20:20 Barátok közt
magyar filmsorozat (3369. rész)
20:40 Barátok közt
magyar filmsorozat (3370. rész)
21:00 Rejtélyek városa: Éjszakai látogatók
amerikai misztikus kalandfilmsorozat
22:00 A pók fészke
francia akciófilm (2002)
00:00 Találkozások - este
sztármagazin
00:15 Alias: Váratlan fordulat
amerikai akciófilm-sorozat
01:10 meneTrend
utazási magazin
01:30 Éjjeli randevú
új telefonos játék
02:50 Rejtélyek városa: Éjszakai látogatók (ism)
amerikai misztikus kalandfilmsorozat
03:30 Infómánia (ismétlés)

TV2

06:00 Segíts magadon!
06:25 Tények Reggel
Hírműsor
06:55 Mokka
A TV2 reggeli magazinműsora
08:55 Stahl konyhája
Főzőműsor
09:05 Szóda
Telefonos játék
10:05 Teleshop
11:25 Hajrá skacok!
Mexikói filmsorozat (48. rész)
12:10 Játékidő
Telefonos vetélkedő
13:10 Nyaralás francia módra
Német vígjáték (2002)
15:00 Anita, a bűbájos bajkeverő
Kolumbiai-amerikai filmsorozat (186. rész)
15:30 Jóbarátok: A szerelmesek napja
Amerikai vígjáték-sorozat (2001) (14. rész)
16:00 Knight Rider: Az ingatlanügynök
Amerikai akciófilm-sorozat (1982) (79. rész)
17:00 Hetedik mennyország: Ismerjük meg egymást!
Amerikai filmsorozat (161. rész)
18:00 Lisa csak egy van
Német filmsorozat (2005) (63. rész)
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Jóban Rosszban
Magyar filmsorozat (2005) (291. rész)
19:30 Aktív
A tv2 magazinja
20:10 Áll az alku
Szórakoztató vetélkedő
21:10 Csaó Darwin!
Szórakoztató műsor Nacsa Olivér vezetésével
23:20 Tények Este
Hírműsor
23:50 Dühöngő száguldás
Amerikai akciófilm (2000)
01:35 Chris Isaak Show: Táncoljunk!
Amerikai vígjáték-sorozat (11. rész)
02:25 Aktív
A tv2 magazinja (ismétlés)

Duna TV

04:15 KÖZBESZÉD: Választási különkiadás
05:15 Váltó
gazdasági híradó
05:25 Kárpáti Híradó
05:35 Gazdakör
06:00 REGGEL - Hétfőtől péntekig
közéleti magazin
Benne: hírek félóránként
08:00 KIKÖTŐ
kulturális folyóirat (ismétlés)
08:30 Heuréka! Megtaláltam!
tudományos, innovációs, ismeretterjesztő magazin
09:00 Tarzan és a dzsungelfiú
amerikai játékfilm /ff./ (1968)
10:40 Titkok kertjei: A láthatatlan pondró
angol tévéfilm-sorozat (2003)
11:30 Kívánságkosár
Szórakoztató műsor
14:00 NAVIGÁTOR
A nemzet könyvtárának kincsei: Mátyás Graduale
magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
14:25 Egy nomád világutazó nyomában: Bejrúttól Betlehemig
angol ismeretterjesztő sorozat (2003)
14:50 A Habsburgok és Magyarország: A Habsburg-dinasztia spanyol ága
magyar ismeretterjesztő sorozat (2004)
15:45 Bioritmus
egészségügyi szolgáltató magazin
Felelős szerkesztő: Birinyi József
16:00 Talpalatnyi zöld
ökológiai magazin
16:30 Világunk
integrációs magazin
17:30 KIKÖTŐ
kulturális folyóirat
18:00 Híradó, sport, időjárás-jelentés
18:30 Váltó
gazdasági híradó
18:40 MESE
Kippi kutyus kalandjai: Arnold dobja
angol animációs sorozat
18:50 MESE
Andi-Bandi és barátai: A három mackó
angol animációs film
19:00 Labdarúgó Borsodi Liga, 24. forduló: VASAS-SOPRON
Élő közvetítés
20:55 SZÁZADUNK - ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentum-sorozat
21:20 Híradó, sport, időjárás-jelentés
21:45 KÖZBESZÉD
aktuális háttérműsor
22:05 Kávé és cigaretta
amerikai játékfilm (2003)
23:40 Mediawave 2005: James Blood Ulmer Trió
00:45 Kiállítás
magyar filmetűd (2004)
00:50 Poézis
magyar filmetűd (2004)
00:55 Vers - Weöres Sándor - Fenyvesi Béla: Négyen ballagtunk
(Közreműködik: a Szélkiáltó együttes)
01:00 Himnusz, műsorismertetés
01:05 Híradó, sport
01:25 MESE
Nagy ho-ho-horgász: A titokzatos békaember
magyar animációs film
01:35 Ízig-vérig Annie-Mary
angol-francia játékfilm (2001)
03:15 Zorán - Az elmúlt 30 év (1996)
03:35 SZÁZADUNK - ötven éve történt
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentum-sorozat

Duna II. Autonómia

16:00 EU-járat
információs és szolgáltató magazin
19:55 1956 napról napra
20:00 Híradó, sport, időjárás-jelentés, európai időjárás-jelentés
20:40 Váltó
20:50 Világhíradó
21:00 Európai idő
Csáky Zoltán műsora
21:40 A szivárvány harcosa
magyar játékfilm
23:05 1956 napról napra
23:10 Fischer Annie zongorázik
23:50 Orgona a Művészetek Palotájában: Az új „királynő” (2006)
00:00 Himnusz

HBO

04:55 Rekonstrukció
06:30 Los Angeles-i tündérmese
08:10 Külvárosi tinisors
09:30 A nagy átverés
11:05 A Robert Wraight: sztori
12:40 Kíméletlen kaméleon
14:05 Retrószerelem
15:45 Csoda a jégen
18:00 Házi háború 10
18:25 Joey
18:50 Mozi! Mozi! Mozi!
19:20 Bajos csajok
21:00 Róma 8
22:00 Róma 9
22:55 Tiszta ügy
00:50 Gubancok
02:20 Ellen Rimbauer naplója
03:45 Hollywoodi pletykák: Julia Roberts

HBO 2

10:00 Szerelmünk lapjai
12:05 TOUCHED
13:50 Egy házasság meglepetései
15:25 Végtelen elszántság
16:55 Elhagyatva
18:35 Karácsonyi Vakáció
20:00 Szerelmünk lapjai
22:00 És a főszerepben Pancho Villa, mint maga
23:50 Kettős látás
01:40 Felvétel indul!
02:10 Norman Jewison: Az ítélet

Viasat3

05:35 Űrbalekok
amerikai vígjáték sorozat (III. évad 71. rész)
06:05 TV SHOP
07:05 A Vadmacska új élete
(I. évad 80. rész)
08:05 A körzet
amerikai akció sorozat (III. évad 63. rész)
09:10 Halálbiztos diagnózis (1997) (IV. évad 77. rész)
10:10 Gyilkos sorok (1989) (I. évad 7. rész)
11:10 Vadmacska
venezuelai sorozat (2002) (I. évad 80. rész)
12:10 Vészhelyzet
amerikai filmsorozat (1994) (VII. évad 146. rész)
13:10 A körzet
amerikai akció sorozat (III. évad 64. rész)
14:15 Halálbiztos diagnózis (1997) (IV. évad 78. rész)
15:15 Gyilkos sorok (1989) (I. évad 8. rész)
16:20 Nash Bridges - Trükkös hekus
amerikai akciófilm-sorozat (1996) (II. évad 22. rész)
17:20 Lea Parker
francia krimisorozat (2004) (II. évad 39. rész)
18:30 Nevess csak!
kandi-kamera show (I. évad 10. rész)
19:00 Vészhelyzet
amerikai filmsorozat (1994) (VII. évad 147. rész)
20:00 Topmodell leszek!
amerikai valóságshow (2005) (IV. évad 8. rész)
21:05 Szex és New York
amerikai sorozat (1998) (I. évad 11. rész)
21:40 Szex és New York
amerikai sorozat (1998) (I. évad 12. rész)
22:15 kés/alatt
amerikai filmsorozat (III. évad 38. rész)
23:15 X-Akták
amerikai fantasztikus sorozat (1993) (II. évad 28. rész)
00:15 Ara para
reality show (2004) (1. rész)
01:15 Vörös cipellők
amerikai erotikus sorozat (1992) (27. rész)
01:50 kés/alatt
amerikai filmsorozat (III. évad 38. rész)

Filmmúzeum

09:00 Andy Griffith Show: Andy felfedezi Amerikát
amerikai tévéfilm-sorozat feliratos (1968) (6. rész)
09:25 Dokummúzeum
összeállítás
10:00 Az ötödik pecsét
színes játékfilm (1976)
11:50 Dokummúzeum
összeállítás
12:00 Privátfilmek-vágatlanul
amatőr felvételek a múltból
14:00 Megtalált városok: Pécs
dokumentumfilm-sorozat (7. rész)
14:30 Lovagias ügy
ff magyar filmvígjáték (1937)
15:55 Édes a bosszú
ff magyar filmvígjáték (1937)
17:10 Kalauz
kulturális magazin
17:40 Zenebisztro
NSZK popzenei összeállítás
18:10 Alfa holdbázis: Honvágy
színes angol sci-fi sorozat (1975) (5. rész)
19:00 Filléres emlékeink: Sokol rádió
riportműsor (1. rész)
19:05 Angyal: A jótékony grófnő
ff angol tévéfilm-sorozat (szinkronizált) (1962) (10. rész)
20:00 Snitt
Magyar mozimagazin
20:30 III. Bárzongorista verseny: közvetítés az Intercontinental szállóból felvételről
22:00 Monty Python Repülő Cirkusza
színes angol tévésorozat (1969) (42. rész)
22:35 Cinetrip
látványtévé

Cool

07:00 Hegylakó
amerikai kalandfilmsorozat (93. rész)
08:00 Teleshop
11:00 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987)
12:00 L. A. Heat - Halálos páros
amerikai akciófilm-sorozat
13:00 Cool Live
17:30 Cobra 11
német akciófilm-sorozat (32. rész)
18:30 L. A. Heat - Halálos páros
amerikai akciófilm-sorozat (28. rész)
19:30 Mr. Bean
angol vígjátéksorozat (4. rész)
20:00 Egy rém rendes család
amerikai vígjátéksorozat (1987)
21:00 MI-5 - Az elit alakulat (2. rész)
22:00 Vad csajok
22:30 Stripperella
amerikai rajzfilmsorozat
23:00 South Park
amerikai animációs sorozat
23:30 Hungarikum
23:40 Kiéhezve
amerikai horrorsorozat
00:10 Kontráné
00:40 Mr. Bean
angol vígjátéksorozat
01:10 Stripperella
amerikai rajzfilmsorozat
01:35 MI-5 - Az elit alakulat
02:30 South Park
amerikai animációs sorozat
02:55 Kiéhezve
amerikai horrorsorozat
03:25 Cobra 11
német akciófilm-sorozat

Film+

07:20 Egy maréknyi aranyért
09:15 Barátok közt
magyar filmsorozat (1816. rész)
09:30 Barátok közt
magyar filmsorozat (1817. rész)
09:45 Top Shop
11:50 Csapda a mélyben
13:40 Tinilovag - Vissza a középkorba
15:15 A gyilkos paradicsomok
17:15 Medicine River
19:15 Barátok közt
magyar filmsorozat (1818. rész)
19:30 Barátok közt
magyar filmsorozat (1819. rész)
19:50 Ha kikaparod, megkapod
21:35 Tűzszemek
23:15 Sivatagi sorozatgyilkos
00:55 Csapdában
02:50 Ha kikaparod, megkapod

AXN

06:00 Oknyomozók
06:50 Kaland Bt.
07:40 Andromeda
08:30 Herkules
09:20 A körzet
10:10 Oknyomozók
11:00 Andromeda
11:50 Kaland Bt.
12:40 Herkules
13:30 A körzet
14:20 Országutak őrangyala
15:10 Oknyomozók
16:00 Kaland Bt.
16:50 Andromeda
17:35 Herkules
18:25 A körzet
19:15 Országutak őrangyala
20:05 Angyal kontra démon
21:00 Álomjárók
21:50 A félelem kórháza
22:40 Országutak őrangyala
23:30 Angyal kontra démon
00:15 Álomjárók
01:05 A félelem kórháza
01:55 Angyal kontra démon

Minimax

06:00 Blinky Bill kalandjai: Blinky Bill és a viszálykodás
gyerekműsor (II. évad 39. rész)
06:25 Apu és én
gyerekműsor (18. rész)
06:30 Miss Spider és a napsugár rét lakói: Anyák Bogárnapja
gyerekműsor (2. rész)
06:55 Bing és Bong
gyerekműsor (15. rész)
07:05 Mini robotok: Rémséges Rémség
gyerekműsor (7. rész)
07:15 Bob és Bobek utazásai: Bob és Bobek és a medve
gyerekműsor (23. rész)
07:25 Uhu, a bölcs bagoly: Kicsi Hugó beteg
gyerekműsor (10. rész)
07:35 Andersen, a mesemondó: A kis hableány
gyerekműsor (2005) (2. rész)
08:05 Miss Spider - a film
gyerekműsor (2003)
08:55 Milo: Milo és az elveszett csibe
gyerekműsor (2003) (17. rész)
09:00 Mininews: 16. hét
gyerekműsor
09:05 Maya és Miguel: A kétkedő henceg
gyerekműsor (12. rész)
09:30 Bing és Bong
gyerekműsor (13. rész)
09:40 Mini robotok: Brumi új barátja
gyerekműsor (5. rész)
09:50 Bob és Bobek utazásai: Bob és Bobek és a teve stop
gyerekműsor (21. rész)
10:00 Uhu, a bölcs bagoly: Az úszólecke
gyerekműsor (8. rész)
10:10 Hogyan működik...: Lovagregény
gyerekműsor (5. rész)
10:25 Blinky Bill kalandjai: Blinky és a jegesmedve
gyerekműsor (II. évad 40. rész)
10:55 Apu és én
gyerekműsor (19. rész)
11:00 Miss Spider és a napsugár rét lakói: Valami bűzlik Napsugár réten
gyerekműsor (3. rész)
11:25 Flipper és barátai: A dagály
gyerekműsor (19. rész)
11:50 Milo: Milo bemegy a városba
gyerekműsor (2003) (18. rész)
12:00 Andersen, a mesemondó: A fülemüle
gyerekműsor (2005) (3. rész)
12:30 Mininews: 16. hét
gyerekműsor
12:35 Maya és Miguel: A zsarnok és a nyuszi
gyerekműsor (13. rész)
13:00 Rolie Polie Olie : Olajos az olajlovag
gyerekműsor (20. rész)
13:10 Noddy kalandjai játékvárosban: Az ellenőrizetlen torony
gyerekműsor (2001) (29. rész)
13:25 Noddy kalandjai játékvárosban: A gonosz láda
gyerekműsor (2001) (30. rész)
13:40 Babar: Babar választása
gyerekműsor (6. rész)
14:05 Tom, a nagy utazó: Tom Németországban
gyerekműsor (21. rész)
14:35 Mini robotok percek: A nagy pakolás
gyerekműsor (7. rész)
14:40 Sharon naplója: Kutyaélet
gyerekműsor (VI. évad 71. rész)
15:00 Vakáción a Mézga család: Cseberből vederbe
gyerekműsor (5. rész)
15:30 Simsala grimm: Az aranyhajú lány
gyerekműsor (8. rész)
16:00 Mininews: 16. hét
gyerekműsor
16:05 Elveszett világ: A huarik
gyerekműsor (2000) (8. rész)
16:30 Marsupilami: Marsu színpadra lép
gyerekműsor (II. évad 47. rész)
16:55 Bing és Bong
gyerekműsor (12. rész)
17:00 Mini robotok: Sohakukk
gyerekműsor (4. rész)
17:15 Bob és Bobek utazásai: Bob és Bobek és az afrikai kaland
gyerekműsor (20. rész)
17:25 Uhu, a bölcs bagoly: A gonosz sárkány
gyerekműsor (7. rész)
17:35 Hogyan működik...: Vidám vásár
gyerekműsor (4. rész)
17:50 Apu és én
gyerekműsor (21. rész)
17:55 Miss Spider és a napsugár rét lakói: Lassan járj, tovább érsz
gyerekműsor (5. rész)
18:25 Flipper és barátai: Győzzön a jobbik!
gyerekműsor (21. rész)
18:55 Mininews: 16. hét
gyerekműsor
19:00 Esti mese
Milo: A fürdés
gyerekműsor (2003) (20. rész)
19:05 Andersen, a mesemondó: A professzor és a bolha
gyerekműsor (2005) (5. rész)
19:35 Maya és Miguel: Meglepetés
gyerekműsor (II. évad 15. rész)

Nickelodeon

04:00 Fecsegő tipegők
04:30 Rocket Power
05:00 A Thornberry család
05:30 Rocko
06:00 Jimmy Neutron kalandjai
06:30 Hé, Arnold!
07:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
07:30 Macseb
08:00 Fecsegő tipegők
08:30 SpongyaBob Kockanadrág
09:00 A Thornberry család
09:30 Jimmy Neutron kalandjai
10:00 Dóra, a felfedező
10:25 Peppa malac
10:30 Kicsi Bill
11:00 Dóra, a felfedező
11:25 Peppa malac
11:30 Allegra ablaka
12:00 Fecsegő tipegők
12:30 Fecsegő tipegők
13:00 Macseb
13:30 Macseb
14:00 Jimmy Neutron kalandjai
14:30 Jimmy Neutron kalandjai
15:00 SpongyaBob Kockanadrág
15:30 SpongyaBob Kockanadrág
16:00 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
16:30 Fecsegő Tipegők - Mindenki felnőtt!
17:00 A Thornberry család
17:30 Fecsegő tipegők
18:00 Macseb
18:30 SpongyaBob Kockanadrág
19:00 Jimmy Neutron kalandjai
19:30 Ginger naplója
20:00 Hódító hódok
20:30 A Thornberry család
21:00 Hé, Arnold!
21:30 SpongyaBob Kockanadrág
22:00 Rocko
22:30 Ren és Stimpy
23:00 Hódító hódok
23:30 Macseb
00:00 Fecsegő tipegők
00:30 Jaj, a szörnyek!
01:00 Rocko
01:30 Jimmy Neutron kalandjai
02:00 Ginger naplója
02:30 Ren és Stimpy
03:00 SpongyaBob Kockanadrág
03:30 Jaj, a szörnyek!

ATV

06:10 700-as klub
Amerikai közéleti magazin
Házigazda: Pat Robertson
06:50 Útra - kész
07:00 Friderikusz Most
08:10 Magánbeszélgetés (ism.)
Juszt László műsora
09:00 Fórum (ism.)
Közönségvita a politikáról
10:05 Rajzfilmek
11:05 Közvetlen ajánlat
12:05 Laci bácsi konyhája
13:50 Kvíz-aréna - Kalandozás a sport világában
interaktív telefonos játék
16:25 Természetfilm
18:00 Fórum
Közönségvita a politikáról
19:00 Híradó, Időjárásjelentés
19:25 Egyenes Beszéd
Amit a nap eseményeiről tudni kell
20:00 Újságíróklub extra
21:00 Friderikusz Most
22:15 A nő helye
Albert Györgyi műsora
23:00 Híradó
23:10 Sporthírek
23:25 Kvíz - aréna
00:35 Egyenes Beszéd
01:00 700-as klub (ism.)
01:40 Útra - kész (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése