1994. október 19., szerda

Tv műsor - 1994. október 19. - Szerda

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - munkaügyi tippel, géptippel, növénydoktorral
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Napkelte
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/231.
10.30 Kadétok és kollégisták
Olasz filmsorozat
XIV/7. rész: Egy különleges kadét (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Sorstársak
12.35 Fűben-fában
12.50 Képújság
15.05 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30 A fő-város peremén
Leányfalu
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Gubancok - avagy csintalan nyelvcsíntan
16.25 Műsorajánlat
16.30 Tengeri kalandozások
Angol filmsorozat
A Karib-tenger (ism.)
17.05-17.55 Kapcsolj be!
17.05 Textilező
A szövés
17.20 Mizujs?
17.30 Kölyökidő
Kamaszodó kamaszadó
17.55 Szentképek titkai
X/7. rész: A sárkány és az egyszarvú
18.10 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Telesport
19.10 Esti mese
Ősottó
Cseh rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 Mini klip-mix
20.25 Manchester United-FC Barcelona
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.25 Világsztárok az Operában
Nemzetközi balettgála - III/3.
23.05 Müller nyomozóiroda
Német-osztrák zenés krimi-szatíra
0.45 BBC-híradó
1.05 Képújság

MTV 2


15.25 Képújság
15.30 Műsorajánlat
15.35 Csízió
15.40 Mit ér az ember ha vidéki?!
A Szegedi Körzeti Stúdió műsora
15.55 Gyerekeknek
- Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
A ráják
- Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
Gyermekolimpia a hóban
- Nyegleo
Amerikai rajzfilmsorozat
Törvény-örvény
- hANGOLka
Zenés angol nyelvtanfolyam
- Kuckó
Ismeretterjesztő magazin
17.00 Hagenbeckék
Német tévéfilmsorozat
XII/7. rész: Öröm és bánat
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Zöldpötty
19.00 Helló, Világ!
19.50 Revű fekete-fehérben (ism.)
20.30 Kisvilág
21.05 Mindent vagy semmit!
21.40 Múzsa
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Maléter
Dokumentumfilm-sorozat
III/1. rész: A forradalom első napjaiban
23.25 Gondolkodó

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Amerikai magyar életsorsok
Lassan György - Los Angeles
15.05 Folkfesztivál Szentbékkálla - I.
Interfolk '94
15.45 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
16.00 Nagy-Britannia belülről
A Brit Királyság orvosi ellátásáról
Angol filmsorozat
16.30 Don Quijote
Spanyol rajzfilmsorozat
17.00 Albérlőim, a cinkék
Magyar ismeretterjesztő film
17.15 Muzzy in Gondoland
17.20 This is the Way
17.40 Pili és Poli
- Tom és Jerry
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Macao
Amerikai thriller
19.40 Amerigo Tot
Magyar ismeretterjesztő film
20.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A polip
Olasz bűnügyi filmsorozat (ism.)
23.05 Vészi Endre: Az őrtorony

HBO


17.30 National Geographic
A tenger farkasa: a gyilkos bálna
Amerikai természetfilm
18.30 Misi mókus kalandjai
Magyar bábfilm
19.50 A jog hálójában
Amerikai lélektani krimi
21.35 Szenvedélyes bűnök
Amerikai bűnügyi dráma
23.20 Zenemánia: Paul McCartney
Koncertfelvétel

Szív TV

19.00 Műsorismertetés
19.10 Family Album
Angol nyelvlecke
19.35 Gyermekmozi
Rajzfilmek
20.00 Más percek
20.45 Seiko-shop
20.55 Uni TV
21.00 Harle-tóksó
21.35 Egészségmagazin
22.30 Kerek világ
22.55 Francia nyelvlecke
23.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése