1994. október 20., csütörtök

Tv műsor - 1994. október 20. - Csütörtök

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - KERT-ÉSSZEL, ipartippel, kárpótlással
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 Hírösszefoglaló
6.40 Reuters
Gazdasági híradó
6.55 Mese
7.00 Hírösszefoglaló
9.00-12.00 Napközi
Bayer Ilonával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat - 250/232.
11.45 Üzlet délidőben
12.00 Déli harangszó
Hírek
15.58 Műsorismertetés
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Kormányváró
Jelentés a kabinet ülésterméből
16.25 Műsorajánlat
16.30 Tengeri kalandozások
Angol filmsorozat
Kalifornia (ism.)
17.05 Körkép
Kivándorlás és következményei
17.45 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Parnasszus
Játék az irodalommal
18.50 Olimpiai arcképcsarnok
Kard csapat, 1908-1912
19.00 Telesport
19.10 Gyereksarok
- Becőfalva népe
Léghajótörés
Angol rajzfilmsorozat
- Barbapapa
Barbapapa és a vadásztrófea
Holland rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Konzerv
Raktárosa válogatja...
Szórakoztató keresgélés a kabaréraktár polcain
21.05 Töltsön velem egy órát!
Vitray Tamás műsora
22.10 Jóccakát, anya
Amerikai film
23.45 BBC-híradó
0.05 Képújság

MTV 2


16.05 Képújság
16.10 Műsorajánlat
16.15 Repeta - földrajzból
Úton Európában
Franciaország (ism.)
17.45 A nő, az ezerarcú
Korányi Dalma szobrászművész
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Kriminális
19.20 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Nyári őrület
20.15 Tranzit
Közép-Európa világa
20.50 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
21.35 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.40 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.36 Hidak
Világgazdasági magazin
23.25 Labdarúgó-kupanap

Duna TV


8.00-14.00 Képes Krónika
A Duna Televízió tájékoztató műsora, amelyben minden órában 20-20 perc képújság, műsorajánlat és városképek váltják egymást
14.00 Lapozó
Lapszemle, friss hírek
14.15 Emlékképek - régi híradók
14.30 A jövő öröksége
A határtalan emberi szellem 1.
Japán kultúrtörténeti filmsorozat
15.30 Szeleczky Zita-sorozat
Áll a bál
Magyar film (1939)
17.10 Kertgazda
Kertészkedők húsz perce
17.30 Pumukli kalandjai
Pumukli és a boszorkányvadász
Német-magyar filmsorozat
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Kettévált mennyezet
Magyar játékfilm
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
Vendég: Kónya Imre, országgyűlési  képviselő
21.00 Híradó
21.15 Rendezte: Agnés Varda
Kungfu mester
Francia játékfilm
22.30 Balassi Bálint: Egy könyörgés

HBO


17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Taz-Mánia
Amerikai rajzfilm
17.30 Zenemánia: Pavarotti Modenában
Koncertfelvétel
19.05 A kincses sziget
Amerikai kalandfilm
21.20 Az emberi szív térképe
Amerikai vígjáték
23.10 Gyilkossággal vádolva
Amerikai bűnügyi dráma
0.45 Playboy - Erotikus ábrándozások - 6.
Amerikai filmsorozat

ATV

19.00 Műsorismertetés
19.05 Családi tűzhely
19.25 Kacag a mozi
Gálvölgyi János műsora
Benne: Kísérőműsor; Mese; Filmhíradó
Beszélgetés Bodrogi Gyulával
22.10 Sumák pop-lexikon
Boross Lajos műsora
22.40 Filléres emlékeim
Illés György
22.45 Gyűjtők
Fényképezőgép-gyűjtők

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése