1995. április 4., kedd

Tv műsor - 1995. április 4. - Kedd

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól-határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Határváros
Francia-kanadai filmsorozat
78/66. rész: Példamutató viselkedés
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Munka, jog
10.40 Játék
10.50 Hírek
10.55 Prága város panoptikuma
Csehszlovák filmsorozat
X/8. rész: Szatócsballada (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
13.45 Műsorismertetés
13.50 Szünidőre!
A tűzsziget kalózai
Angol rajzfilm
15.00 Sorstársak
15.15 Segítség!
15.30 Repeta - Fizika
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Verselemzés
Kosztolányi Dezső: Ha negyvenéves
16.25 A kisasszony
Brazil filmsorozat
170/92. rész
17.00 Kalendárium 1995
17.50 Telis-televideó ’95
17.55 „Veletek vagyok mindennap...”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Esti mese
Gabó madár
Szlovák rajzfilmsorozat
Gabó, a fényképész
19.10 Múzsa
Kulturális híradó
19.30 Híradó
20.08 Telesport
20.20 Miért éppen Alaszka?
Amerikai filmsorozat
29/24. rész: Panaszkodó fák
21.10 Stúdió '95
22.00 A Kutyaházi
Olasz-német-francia filmsorozat - III/2.
23.20 Járványok
Ausztrál dokumentumfilm-sorozat
IV/4. rész: Okulunk valaha?
0.15 BBC-híradó
0.35 Képújság

MTV 2


8.55 Képújság
9.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
- Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
Az űrkutatás I.
- Tárgyalás
A konzol
17.05 A Duna hercegnője
Német filmsorozat
XII/5. rész: Rózsák ideje
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Tranzit
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Vegyes páros
20.15 Remények és lehetőségek
1945. április 4.
21.00 Klip-mix
21.15 Környezetünk hírei
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Objektív
Hátműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.40 TS - Sportvarázs

Duna TV


8.00 Képes Krónika
12.00 Lapozó
12.20 Első szerelem
Norvég film - VI/2.
12.40 Kobold kópék
13.05 Kárpáthy Zoltán (ism.)
14.20 Váltó (ism.)
15.05 Tom és Jerry kölyökkorukban
15.30 Észak állatvilágában
A vörös hátú gébics
15.30 Életünket és vérünket a győzelemért
Angol sporttörténeti sorozat
15.55-17.10 Vízilabda KEK-döntő, első mérkőzés
Élő közvetítés a Komjádi uszodából a Vasas-Plaket-Pescara (olasz) vízilabda-mérkőzésről
16.15 A II. világháború
Vörös csillag - A Szovjetunió, 1941-1943
17.10 Bach: III. Brandenburgi verseny
17.30 Lolka és Bolka olimpiája
- Tom és Jerry
18.00 Híradó
18.15 Sátánkeringő Bécsben
Angol film
19.45 Kurtág György: Játékok
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Budapesti mesék
Magyar játékfilm
22.45 Gömöri György: Versek

HBO


16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
A villám 5.
17.30 Káposztás 12.
Német rajzfilm
18.00 A linguini incidens
Amerikai vígjáték
19.45 A turné
Magyar vígjáték
21.15 Melrose Place
22.10 Bay City Story
Amerikai krimi
23.25 Zuhanás után
Amerikai film

TV3


18.00 Hírek
18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.25 Sport
19.30 Brémai muzsikusok
20.00 Családi fényképek
Amerikai tévéfilm (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Meridian
22.30 Találkozás Roger testvérrel
Dokumentumfilm

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Baba-mama torna
19.25 Szebben akarok írni!
19.30 Sandybell
Rajzfilm
19.55 Uni-TV
Francia nyelvlecke
20.10 Különjárat
20.50 Seiko-shop
21.00 A mesterlövész
Amerikai thriller
22.40 Egészségszolgáltató

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése