1995. február 18., szombat

Tv műsor - 1995. február 18. - Szombat

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Falutévé - agrárvilággal, faludoktorral, faluzsaruval
5.50 Határtól határig
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10-9.10 Gyermekfilmek
- Inci, Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
- Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer a Világűr
Francia rajzfilmsorozat
- A kis hercegnő
Angol filmsorozat
9.10-11.00 Kapcsolj be!
Randevú Európa tetején
Benne:
- Életrevaló Plussz!
- Észbontó
- 576
Számítógépes magazin
- Harcművészet
- Randevú
11.00 A napsugár nyomában
XIII/10. rész: Az inkák igazi aranya (ism.)
11.30 Mérföldkövek a magyar technika történetében
XII/10. rész: Gyulay Zoltán (1900-1977)
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Barokk muzsika
12.30 Szomszédok
Teleregény - 204. fejezet (ism.)
13.00 Műsoroló
13.25 Sziget a világ tetején
Útifilm
13.50 Napjaink
14.00 A kölcsönkapott Föld
14.30 Családi mozidélután a Disney-vel
Egy inas kalandjai Kaliforniában
Amerikai film
16.30 X-idő - Kerengő
Képzőművészeti album
17.15 Márkás históriák
A Citroen
17.30 Az ügy
18.25 Szerencsekerék
19.05 Gyereksarok
- Sebaj Tóbiás
Magyar gyurmafilmsorozat
- Pötyi és Ferkó
Angol rajzfilmsorozat
19.20 Öt perc próza
19.30 Híradó
20.08 Telesport
20.20 Extralarge
Olasz bűnügyi filmsorozat
A nap ura
21.50 Kedvencek újra
Bánsági Ildikó
22.45 Az éjszaka
Benne: kb. 1.20 Magániskola
Amerikai szexkomédia
2.45 Képújság

MTV 2


6.40 Műsorajánlat
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Cigánymagazin
8.25 Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Választások után, választások előtt...
11.00 Família Kft.
170. rész (ism.)
11.30 Napjaink
11.40 Balázsolás
12.00 Terra X - Régi kultúrák rejtélyei
Német ismeretterjesztő filmsorozat
Hol van Atlantisz? Egy eltűnt földrész nyomában - II/1. rész
12.45 Válogatás a Televízió archívumából
Gyárfás Miklós: Volt egyszer egy színház...
Tévéjáték (ism.)
14.20 Műsorajánlat
14.25 Natura magazin
14.55 XX. századi portrék
Film Sidney Lumetről
Amerikai portréfilm
15.50 Műsorajánlat
15.55 Koktél
16.30 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
16.55 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
17.00 Szolnoki Olajbányás SE-Bp. Elektromos SE
Férfi kézilabda-mérkőzés
19.05 Família Kft.
171. rész
19.40 Környezetünk hírei
19.45 Picasso-k kalandjai
Érdekességek a képzőművészek és a képzőművészet világából
20.05 Ki tud többet Magyarországról?
21.45 Ranko Marinkovic: Glória
Mirakulum hat képben
A zalaegerszegi Hevesi Sándor Színház előadása felvételről

Duna TV


9.05 Slapaj
9.30 Nyelvédesanyánk
10.00 Muzzy in Gondoland
10.05 This is the Way (ism.)
10.25 Kedves (ism.)
11.10 Kerekek és lépések
12.00 Déli harangszó
12.05 Hogyan keletkezett a világ?
12.25 Bibliai történetek
12.40 Kobold kópék
13.00 A Nap fia és a Hold lánya
Svéd filmsorozat
14.00 Lapozó
14.15 Közép-európai magazin
15.00 Cimbora - Tallózó
16.00 Megsebzett bolygó
16.20 Vadmadarak
16.35 Katedrálisok kora
17.30 Tom és Jerry gyermekshow
18.00 Híradó
18.15 Szívek párbaja
Angol kalandfilm
19.45 Ferenczy György és a Harley Davidson
20.25 A nagy ember
20.30 Alfonzó világszínháza
21.00 Híradó
21.15 A nagy balhé
Amerikai bűnügyi film (ism.)
23.10 Alaszka (ism.)
23.50 Csokonai Vitéz Mihály: Szerelemdal a csikóbőrös kulacshoz
23.55 Hírújság

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin
10.35 A galamb
Amerikai kalandfilm
12.20 Kétségbeesve keresem Susant
Amerikai vígjáték
14.10 Melrose Place
14.55 Szombat esti frász
Amerikai vígjáték
16.30 Frankenstein
17.30 National Geopraphic
18.25 Rendőrakadémia VI.
Amerikai vígjáték
19.50 99-es  paragrafus
Amerikai tragikomédia
21.30 Az eastwicki boszorkányok
Amerikai vígjáték
23.25 Törvényre törve
0.55 Playboy - Erotikus ábrándozások 3.

TV3


14.40 Élő sportközvetítés
16.15 Az amatőr természetbúvár
16.45 Az óriási nyomozó
18.10 Topmodell
18.35 Világszám
19.00 Hét nap a politikában
19.45 Sport
20.00 Volt egyszer egy Amerika
22.20 Változó állapotok

Szív TV

20.00 Műsorajánlat
20.10 Gilette World Sport Special
20.40 Más
21.30 Dokumentumfilm
22.35 Csipetnyi szex
24.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése