1995. június 11., vasárnap

Tv műsor - 1995. június 11. - Vasárnap

MTV 1


7.18 Műsorismertetés
7.20 Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
26/7. rész: Az élet folyója
7.45 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
Katasztrófa a Le Mans-i 24 órás versenyen
1955. június 11.
7.50 „Így szól az Úr!”
7.55 PC ábécé
8.30 Leporelló
11.00 Hazanéző - Szirák
11.45 RÉS
12.00 Időjárás - Képújság
12.05 Három arckép
II/1. rész: XX. századi, párhuzamos életrajzok
13.00 A kisasszony
170/128-131. rész (ism.)
15.00 Delta
15.25 Gyorssegély
15.35 Örömhír
A baptista egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- A kis hableány
Amerikai rajzfilmsorozat
Hablaty
- Donald kacsa kertészkedik
Amerikai rajzfilm
- Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Malacka költ
Bagoly-ének
17.05 A múltnak kútja
17.30 Rajnán innen, Dunán túl...
Brandenburg
18.25 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Hírek - Időjárás
19.56 Telesport
20.06 Vasárnapi vers
20.15 Külügyi szívügyek
Amerikai tévéfilm
21.55 A történelem fogságában
Portré Vásárhelyi Miklósról
III/1. rész: Fiumétól a pártfőiskoláig
22.45 Népszerű dallamok
Operaáriák a United Way operaházi gálaestből
23.00 Képújság

MTV 2

7.00 Műsorajánlat
7.05 Vendégvárók (ism.)
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 102.
8.35 Muzzy comes back - 20/18.
8.40 This is the Way
40/38. rész
9.00 Gyerekeknek
Rajzfilm-összeállítás
10.00 A magyar irodalom képes története
8. rész: Mátyás halálától Mohácsig - magyarul (ism.)
10.30 A hét torony városa
Szentendre, az ortodox szerbek püspöksége
11.00 Északi gyerekek meséi
Kanadai rajzfilmsorozat
VII/2. rész:
Kobold a fiókban
Murmel, murmel
11.25 A cirkusz szép pillanatai I.
Francia cirkuszfilm
12.30 Pere János nótafelvételeiből
12.55 Műsorajánlat - Időjárás
13.00 Tévémagiszter
14.00 Napjaink
Televilág
14.35 Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
A ruganyos anyós
15.05 Fenn a magas északon
Svéd filmsorozat
XII/6. rész: Manóka tengerre száll
15.35 Zűr hátán zűr
Német filmsorozat
XI/6. rész: Nem nevetség
16.05 30. Nemzetközi Savaria Táncverseny
17.15 Nevetni kell, ennyi az egész!
18.00 Álljunk meg egy szóra!
18.10 Időjárás
18.15 A Kézenfogva Alapítvány bemutatja
Az élet megy tovább
Amerikai tévéfilmsorozat
22/10. rész
19.05 Esti mese
Dongó történetek
Cseh bábfilmsorozat
19.20 Riviéra
Játék két felvonásban
21.55 Izland-Magyarország
Labdarúgó EB-selejtező mérkőzés - Reykjavíkból

Duna TV

9.00 Hírek - Műsorismertetés
9.05 Benji
XIII/13. rész: A hasonmás
9.25 Popeye
10.00 Sportképek
12.05 Érintettek
Vallomások a hitről
13.00 Le a cipővel! (1975)
Magyar ifjúsági tévéfilm - II/1. rész
13.55 Az orosz vadon II.
14.20 Világtörténet
A régi világ bukása
14.45 Anyák
15.10 Örökzöld fehérben, feketében
Magyar tévéfilm
II/2. rész
16.10 Azok a csodálatos állatok
A gibbonok
16.25 Postabontás...
16.40 Emlékképek...
16.55 Táncház
17.25 Szippancsok
18.00 Heti hírmondó
19.00 Kolumbusz Kristóf
Olasz-francia-német filmsorozat - VI/1.
19.55 A vidéki lány (1981)
Francia-svájci film
21.45 Montreali nemzetközi jazzfesztivál
Milton Nascimento és Wayne Shorter
22.40 Kosztolányi Dezső: Akarsz-e játszani?

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Egy amerikai Párizsban
Amerikai musical
12.00 Sok hűhó semmiért
Amerikai vígjáték
13.55 Távol az otthontól
Amerikai sorozat
14.45 Állati élet
15.40 A szeretet földje
Amerikai film
17.30 16 nap Lillehammerben
Dokumentumfilm
19.30 Így készült: Streetfighter
20.00 Tökéletes katona
Amerikai akciófilm
21.45 Az örökség
Amerikai vígjáték
23.45 Knock out
Amerikai akciófilm

TV3


16.00 Vasárnap délután
A TV3 szórakoztató összeállítása
19.00 Hírek
19.10 Zseton
A háztartás gazdasága
19.35 Történetek emberekről
20.00 A deszka
Angol rövidfilm
20.30 Parma-Juventus
Olasz Kupa döntő visszavágó labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés Parmából
22.30 Unplugged: Elton John

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
13.00 Esti előzetes
13.05 Hírbehozó
13.30 A3 top 20 (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Fekete villám
26/19. rész
19.55 Műsorajánló
20.00 Gombháború
Francia film
21.30 Hangszertár
22.30 Ufóalbum
23.15 Hírbehozó
23.40 Koldus és királyfi
Angol film (ism.)
1.00 Klipkívánságműsor

Filmnet

12.00 Főrevizor
14.00 Osztálykirándulás
16.00 A kaszkadőr
17.00 Foci: Anglia-Brazília
20.00 Áron szeretetéért
22.00 Los Angeles-i fejvadász

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rajzfilm
19.30 Magyar ralibajnokság
19.55 Seiko-shop
20.00 Zsaruszív
Rendőrségi magazin
21.00 Nindzsa sárkányok
Amerikai vígjáték

ATV

19.05 László atya műsora
19.15 Hétvégi magazin
Benne: Horváth Rozi konyhája
20.00 Vendégségben Bessenyei Ferencnél
21.00 Rock and roll-múzeum
21.30 Portré Mihály Gábor szobrászművészről
21.20 Jó éjszakát!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése