1995. március 20., hétfő

Tv műsor - 1995. március 20. - Hétfő

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Határváros
Francia-kanadai filmsorozat
78/55. rész: A vér
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Gazdaságról, pénzről - falunak, városnak
10.45 Játék
10.50 Hírek
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.45 Műsorismertetés
14.50 U.K. Today
15.20 Repeta - Matek
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 A hely szelleme
XII/11. rész
16.25 Természet és vadvédelem
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XX/19. rész: A madarak otthonában
17.00-17.45 Kapcsolj be!
Benne:
- Városok gyerekszemmel
Bern
- Hangolka
- Mintavöcsök
17.45 Nyugodtan mondjatok nemet
Kanadai rajzfilmsorozat
- Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.05 Válaszolunk...
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
- Az unatkozó királylány
- Liza és Paul
19.10 Múzsa
19.30 Híradó
20.05 Őt perc próza
20.15 Szerelem, itt, szerelem ott
Német film
21.10 Panoráma
21.45 Az akció fedőneve: Gomba
Angol filmsorozat - III/1. rész
22.35 Budapesti Tavaszi Fesztivál
A Jauna Muzika (Vilnius) énekkar hangversenye
23.50 BBC-híradó
0.10 Képújság

MTV 2


13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 Örvény
Kolumbiai filmsorozat
VII/2. rész
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
A józanság öröme
A Pécsi Körzeti Stúdió filmje
18.45 Telesport
19.00 Férfi kosárlabda play off mérkőzés
21.00 Klip-mix
21.15 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.25 Mindent vagy semmit!
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.40 Oroszlánkörmök
Főiskolás vizsgafilmek a képernyőn
Berzsián költő szakít az emberséggel
23.20 A lépcső
Dokumentumfilm

Duna TV


8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Pufóka kalandjai
14.25 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
15.10 A velemi vízimalom
15.30 A törzsfőnök paradicsoma
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
Kamerun - Rai Bouba babája
16.00 Fedél a fejünk felett
Dokumentumfilm
16.35 Ceruza és radír
Animációs film
16.45 Cimbora
17.40 Musti
- Pili és Poli
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Rekviem Granadáért
Spanyol tévéfilmsorozat - VIII/8. rész
19.05 Amerikai magyar életsorsok
Dr. Kostya Sándor - Torontó
Riportfilm
20.00 Talpalatnyi zöld
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Túlvilági beszélő
Dokumentumfilm
22.50 Nagy Gáspár: A Fiú naplójából

HBO


16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Az emberi szív térképe
Amerikai filmdráma
19.25 Alice
Amerikai vígjáték
21.15 Az 57-es utas
Amerikai akciófilm
22.40 Vadon
Magyar filmdráma

TV3


18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.25 Sport
19.30 Szippancsok
20.00 Volt egyszer egy kórház
21.05 Sporttalkshow
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Fenegyerekek
Amerikai film

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.10 Gillette Sport World
20.40 Más
21.30 Seiko-shop
21.45 pH-érték
22.20 Csipetnyi szex
Halálos ártatlanság
Amerikai krimi

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése