1995. augusztus 5., szombat

Tv műsor - 1995. augusztus 5. - Szombat

MTV 1


5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
- Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
12/1. rész: Kafferbivaly (ism.)
- Anette
Japán rajzfilmsorozat
4. rész: Új felelősség
- Repülő bocsok - A természet védelmezői
Kanadai rajzfilmsorozat
39/13. rész: A jegesmedve
- Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Marco Polo
9.10 Kapcsolj be!
Égből pottyant matiné
10.20 Gól, gól, gó-ó-ól!
III/2. rész
11.10 Kalandozások Patagóniában
II/1. rész: Két nemzeti park: Valdés, az állatok paradicsoma a Tűzföldön
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Szombat déli arckép
12.20 Szomszédok
Teleregény, 216. fejezet (ism.)
12.50 Igor Sztravinszkij: A tűzmadár - szvit
Olasz film
13.15 Műsorismertetés
13.25 Válogatás a Televízió archívumából
Egy önérzet története
Tévéjáték (1969) FF (ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
14.30 Csodálatos Föld
Albion köd nélkül
15.00 A taxis lány (1992)
Francia filmvígjáték
16.30 X-idő -  Kerengő
17.15 Napjaink
17.35 Nyitott száj
18.30 Szerencsekerék
19.10 Esti mese
Benedek Elek meséi
Magyar rajzfilmsorozat
A kerek kő (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.10 Öt perc próza
20.25 Amerikába jöttem
Amerikai filmvígjáték (1988)
22.25 Jó kedvet adj!
Körmendi János és Gálvölgyi János estje (ism.)
23.15 Az éjszaka
Benne: kb. 1.50 Nyugdíjas nyomozók
Ausztrál film (1988)

MTV 2



6.40 Műsorajánlat
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző - A ló
8.00 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigány Magazin 150. adása
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Srpski ekran
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Eurowoodstock ’94
Frank Zappa emlékzenekar (ism.)
11.00 Família Kft.
194. rész: Puskás, a végzet asszonya - 2. rész (ism.)
11.30 Ó-Európa
Zsidó népzenei hagyományok
11.50 Örökségünk
A szigetközi halászat
12.00 A Mount St. Helens kitörése, avagy egy vulkán anatómiája
Angol ismeretterjesztő film (ism.)
13.00 A kölcsönkapott Föld
13.25 Karriertörténet
Fáskerty Gábor-portré
14.15 Műsorajánlat - Időjárás
14.20 Top 40
Slágerlista
14.50 Századunk
Végjáték a Duna mentén
XI/9. rész: A döntő elhatározás
15.35 Műsorajánlat - Időjárás
15.40 Játék határok nélkül
XI/4. rész: Gödöllő város filmje
15.55 Hullámkoktél
16.25 Igaz történet
Kanadai rajzfilmsorozat
Avignon a hídon dalocskáról
16.55 Bajnoki labdarúgó-mérkőzés közvetítése
18.50 Olimpiai arcképcsarnok
Parti János
19.05 Família Kft.
195. rész: Az első születésnap
19.45 Picasso-k kalandjai
20.05 Játék határok nélkül
XI/4. rész: Málta
21.30 Környezetünk hírei
21.35 Van öt perce?
Ponchielli: Gioconda - Enzo románca
21.40 Telesport
Benne:
- Nemzetközi öttusagála
- Atlétikai VB
23.10 Harci kiáltás (1943)
Amerikai film (FF)

Duna TV


8.05 Hubertus (ism.)
8.25 Otthon (ism.)
8.55 Harmónia
9.25 Nyelvédesanyánk
9.55 Kimba, a fehér oroszlán
10.15 Zűrzavaros vakáció
Angol filmsorozat
10.40 Amatőr természetbúvár
11.05 Kedves
12.05 Muzsikál a mozi
12.50 A tiszafüredi butella
12.55 Álmok Kárpátaljáról
13.05 Közép-európai magazin
14.00 Lapozó
14.15 Tóparti látomás
Magyar film (1940) FF
15.50 Cimbora - Tallózó
16.40 Váratlan utazás
XIII/3. rész: Hetty néni kitüntetése
17.30 Tom és Jerry-show
18.00 Híradó
18.15 Agatha Christie Poirot-történetei
Poirot és a csattos cipő
Angol krimi
20.00 Explorare necesse est - II/1. rész
20.40 Mesterművek
21.00 Híradó
21.15 Palermo Boogie Gang
Koncertfelvétel
21.55 Ulzana portyája
Amerikai western (1972)
23.35 Sárközi György: Nyári ég zivatar előtt

HBO


7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin kalandjai
10.30 Örökkön örökség
Amerikai vígjáték
12.05 Nőstény ördög
Amerikai vígjáték
13.45 Zenemánia
14.45 Melrose Place
15.35 Air America
Amerikai akciófilm
17.30 Állati élet
18.30 Hajszál híján
Amerikai akciófilm
20.05 Aki kapja, marha
Amerikai vígjáték
21.55 Az 57-es utas
Amerikai akciófilm
23.20 A nyomozó
Amerikai krimi
0.50 Forró kalandok

TV3



18.00 Műsorismertetés
18.05 Sportösszefoglaló
Összefoglaló a hét sporteseményeiből
19.00 Hét nap a politikában
Benne: Hírek
20.00 Emilie
Kanadai tévéfilmsorozat
20/20. rész
21.00 A folyón át Texasba
Amerikai film (ism.)
22.40 Mi van? Mi van?
Alternatív zenei magazin (ism.)

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.05 Hírbehozó
12.30 Autóspeciál (ism.)
13.00 Rocktükör
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
21.05 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
XVI/14. rész
21.50 Hungária híradó
22.00 Decadance
23.05 Klinika
Német filmsorozat
XI/9. rész
23.50 Hírbehozó (ism.)
0.15 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Futball Amerikából
18.00 Shannon alkuja
20.00 Erőszak West Pointban
21.30 Szórakoztatók
22.00 Földönkívüli zsaru
24.00 A világ kaszkadőrei

Szív TV

20.00 Műsorismertetés
20.05 Gillette World Sport...
20.30 Más
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
Gerald Durrell-sorozat
21.35 Seiko-shop
22.00 Automobil
Magazin
22.30 Hívd Andreát!
23.10 Randevú a nosztalgiával

ATV

0.01 Nicsak, ki beszél?
4.30 Információs magazin
5.30-8.30 Reggeli zenés magazin
19.05 Horváth Rozi ajánlata
19.10 Rajzfilm/Kapásjelző
20.00 A vendégvárás művészete - 4. rész
21.00 Könnyűzenei összeállítás

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése