1995. július 9., vasárnap

Tv műsor - 1995. július 9. - Vasárnap

MTV 1


7.18 Műsorismertetés
7.20 Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
26/11. rész: Aranyforrás
7.50 „Így szól az Úr!”
7.55 PC ábécé
8.30 Leporelló
Benne: 9.54 Lottósorsolás
11.00 Hazanéző
Vezseny
11.45 RÉS
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Az ázsiai kihívás
Japán ismeretterjesztő film
II/2. rész (ism.)
13.00 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/144-147. rész (ism.)
15.00 Delta
(Feliratozva is!)
15.25 Gyorssegély
15.35 Örömhír
16.00 Walt Disney bemutatja
- A kis hableány
Amerikai rajzfilmsorozat
Hősök
- Az őrző kutya
Amerikai rajzfilm
- Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A titkos recept
17.05 A múltnak kútja
17.35 Rajnán innen, Dunán túl...
Mecklenburg-Vorprommern
18.25 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Hírek - Időjárás
20.00 Vasárnapi vers
Csokonai: A szeplő
20.10 1492: A Paradicsom meghódítása
Angol-francia-spanyol film (1992)
22.45 A mese új ruhája
Német rajzfilmsorozat felnőtteknek
XII/8. rész: A békakirály
22.50 Önarckép
Sólyom Nagy Sándor-portré
23.40 Képújság

MTV 2

8.05 Műsorajánlat
8.10 Hol-mi?
8.35 Gyerekeknek
- Johnson és barátai
- A Robi hadművelet
- Az elásott kincs
- Vakond mint órás
- No, megállj csak!
- Baltazár professzor
- Madárlátta manók
- Északi gyerekek meséi
VII/5. rész
- Nagymama az életről mesél
XX/8. rész
9.55 Yes! - Szlovénia
Fiatal Európa énekel
10.05 A magyar irodalom képes története
11. rész: Tinódi Sebestyén (ism.)
10.30 Visegrádi palotajátékok
Közvetítés a lovagi tornáról
12.25 „Hallgasd meg, fiam...”
Szent Benedek regulája
12.55 Műsorajánlat - Időjárás
13.00 Tévémagiszter
14.00 A kölcsönkapott Föld
14.30 Frédi és Béni
15.00 Wimbledon ’95
Férfi egyes döntő
17.35 Visegrádi palotajátékok’ 95
17.55 Időjárás
18.00 Ajándék az örökkévalóságnak
Az ösvény
A svéd televízió filmje
18.15 A Kézenfogva Alapítvány bemutatja
Az élet megy tovább
Amerikai tévéfilmsorozat
22/14. rész
19.05 Esti mese
Dongó történetek
19.20 Szakonyi Károly: A pénz komédiája
Szatíra két részben
21.05 Ingujjban
Beszélgetés Surányi Györggyel
22.00 Telesport
- Wimbledon ’95
- Nemzetközi atlétikai verseny

Duna TV


8.05 Falak a szív körül
8.30 Ünnep Torockón
8.55 Népzene
9.05 Popeye
9.30 Kimba, a fehér oroszlán
9.55 A vadon peremén - VI/4.
10.20 Magyar népmesék
10.30 Visegrádi palotajátékok
Lovagi torna
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 Erdélyország sok szép vize... - II/2. rész
12.35 Kapcsok (ism.)
13.30 Az orosz vadon
13.55 Vuk - IV/3. rész
14.15 Azok a csodálatos állatok
14.30 A Szahara titka
VII/3. rész (ism.)
15.20 Egy rejtőzködő ház története
16.00 Az iszlám története - 2.
16.25 Postabontás...
16.40 Emlékképek...
16.55 Táncház
17.30 Szippancsok
18.00 Heti hírmondó
19.00 Kolumbusz Kristóf - 5.
19.55 12 olasz város - 12 olasz filmrendező
20.00 Darabokra szaggattatol
20.50 Egy férfi könnyei
Angol film - II/2.
22.10 Montreali jazzfesztivál
23.10 Vészi Endre: Az őrtorony

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 János vitéz
Magyar rajzfilm
11.20 Quo vadis?
Amerikai film
14.05 Falcon Crest
Amerikai sorozat
14.55 Mozimánia: A western
15.55 Egy őrült nyár
Amerikai vígjáték
17.30 Sirga, az oroszlán
Amerikai kalandfilm
19.05 Amikor egy bérgyilkos is több a soknál
20.45 Leszámolás Kis-Tokióban
Amerikai akciófilm
22.05 Ragadozó
Amerikai akciófilm
23.50 A bérgyilkos
Amerikai akciófilm

TV3

16.45 Copa Amerika, 1995
Dél-amerikai labdarúgó-bajnokság
Argentína-Bolívia (ism.)
18.30 Cinema
Mozimagazin
19.00 Hírek
19.10 Zseton
A háztartás gazdasága
19.35 Történetek emberekről
20.05 Cápa II.
(Jaws II.)
Amerikai film (1978)
22.05 Copa Amerika, 1995
Dél-amerikai labdarúgó­bajnokság
Mexikó-Venezuela

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 A3 Top 20 (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
19.55 Műsorajánló
20.00 Csupa nő között
Német film
21.30 Szöglet
22.10 Hangszertár
23.10 Ufóalbum
23.55 Zérópont
Ausztrál film
1.35 Klipkívánságműsor

Filmnet

14.00 Bafta Awards
16.15 Vissza Casablancába
18.00 Harc a hurrikánnal
20.00 Az élvhajhász
21.30 Szórakoztatók
22.00 A szél/Filmnovellák

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rajzfilm
19.30 Az élő test
XXVI/5. rész
19.55 Seiko-shop
20.00 Rendőrségi magazin
20.30 Rali
21.00 Ítélet Berlinben
Amerikai film

ATV

5.30-8.30 Reggeli zenés magazin
11.30 Vasárnap délután
Benne: Sikervonal
19.05 László atya műsora
19.15 Horváth Rozi ajánlata
19.30 ATV-hétvégi magazin
20.10 Víkend
21.00 Képzőművészet
21.20 Vasárnapi zene

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése