1995. október 15., vasárnap

Tv műsor - 1995. október 15. - Vasárnap

MTV 1


7.18 Műsorismertetés
7.20 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
26/25. rész: A csapat
7.50 „Így szól az Úr!”
7.55 PC ábécé
8.30 Leporelló
Benne: 9.54 Lottósorsolás
11.00 Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.02 Képújság
12.05 A zseniális Newton
Angol dokumentumfilm (ism.)
13.05 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/13-16. rész (ism.)
15.05 Delta
15.30 Gyorssegély
15.35 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
A Csipet csapat akcióba lép 3. (ism.)
- Goofy - Autótéboly
Amerikai rajzfilm (ism.)
- Zorro
Amerikai filmsorozat
Az eltűnt apa
17.05 „...az én váram”
Lakáskultúra mindenkinek
17.35 Magyarországról jövök - kamerával
18.25 Szerencsekerék
19.00 A Hét
19.45 Hírek - Időjárás - Műsorajánlat
20.00 Vasárnapi vers
Radnóti Miklós: Nem tudhatom
20.10 A Poszeidon katasztrófa
Amerikai film (1972)
22.15 Lehetetlen?
Vámos Miklós műsora
Vendég: Básti Juli
22.55 Az arc
Gondolatok Kárpáti Éva portréfestészetéről
23.40 Képújság

MTV 2



7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 120. rész
8.35 Gyerekeknek
- Brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat
14. rész: A jámbor óriás
- Baltazár professzor
Horvát rajzfilmsorozat
Flic és Floc
- Madárlátta  manók
Dán rajzfilmsorozat
17. rész: Manó mama (ism.)
- Icurka-picurka ikerecskék
Japán rajzfilmsorozat
13/12. rész: Téi nap - csendes nap (ism.)
- Popeye, a tengerész
Amerikai rajzfilmsorozat
Popeye legyőzi Abul Hasszelt
10.00 A magyar irodalom képes története
24. rész: Fejedelmek serkentő órája
10.30 Mindszenty József emlékezete
11.00 Párbajtőr párbaj
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból
12.30 A VI. nemzetközi cigánykarnevál műsorából
12.55 Tévémagiszter
13.55 Műsorajánlat - Időjárás
14.00 Natura magazin
Zöldposta
14.35 A hosszú lábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
40/8. rész: Levél a szemetesben
15.05 Szívtipró gimi
Ausztrál filmsorozat
65/10. rész
16.00 Komár László a Budai Parkszínpadon
16.45 Álljunk meg egy szóra!
17.00 A Korzikai Püspök
Svéd filmsorozat
4/1. rész (ism.)
17.50 Műsorajánlat - Időjárás
17.55 Láthatatlan történet
2/2. rész: Fehér bot
18.15 Baywatch
Amerikai filmsorozat
21/6. rész: Iskolatalálkozó
19.05 Esti mese
Danny, mesélj!
Francia mesesorozat
52/11. rész: A sas, akit Ivánnak hívtak
19.20 Góóól...
20.00 Arthur Miller: Alku
Színmű két részben
Közvetítés a Budapesti Kamaraszínházból
22.50 Objektív különkiadás
Razzia
23.05 Telesport
Benne: Kötöttfogású birkózó-világbajnokság Prágából

Duna TV



8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Érintettek
Vallomások a hitről
9.00 Kincsesház
Művelődéstörténeti magazin
9.45 Lolka és Bolka olimpiája
Cselgáncs
10.00 Sportképek
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Sziszifusztól Prométheuszig
12.50 Sárkány és papucs
Magyar rajzfilm
13.55 Azok a csodálatos állatok
A jaguár és az ocelot
14.10 Expedíció
13/12. rész: Sari-Sarinama - utazás a föld alá
15.00 Sólyomszem
Amerikai ifjúsági filmsorozat - 22/12.
15.40 Tudományos show
Neuropszichológia
16.05 Postabontás - Levélváltás
16.20 Emlékképek - Régi híradók
16.35 Kedves...
17.20 Jelképtár - A galamb
17.30 Delfi és barátai
18.00 Heti hírmondó
19.00 Verdi
Olasz filmsorozat - 9/6. rész
20.15 Európa természeti csodái - 12/2. rész
21.05 A bujdosó - Egy év Bethlen István életéből - 3/3. rész
22.05 Orlando
Angol-orosz-francia-holland film (1992)
23.35 Babits Mihály: Az Isten és az ördög

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Állati élet
11.05 Garp szerint a világ
Amerikai film
13.20 Mozimánia: Anthony Quinn
14.20 X-tervezet
Amerikai film
15.50 Rolling Stones-turné
Koncertfilm
17.30 Az acélharcos
Dokumentumfilm
18.30 Magányos farkas
Amerikai akciófilm
20.20 A földi lányok csábítók
Amerikai vígjáték
22.05 Selyemgubó
Amerikai vígjáték
24.00 Távoli unokatestvérek
Amerikai thriller

TV3


17.10 Határváros
Kanadai filmsorozat
78/5-6. rész (ism.)
18.10 Cinema
Mozimagazin (ism.)
18.40 Álomcsapat
Amerikai film
20.30 3 szög
Hírmagazin
21.00 Olasz labdarúgás
Sporthírek
21.45 Jónás, aki a cethal gyomrában élt
Olasz film
23.15 Unplugged: Elton John

A3 TV

1.00-17.00 Summer Music Box
Telefonos kívánságműsor
17.00 Nap-TV
Információs magazin
19.30 Koncert
21.30 Rock City
Könnyűzenei műsor
22.00 A 3-ik vonal
Beszélgetés
24.00-1.00 Summer Music Box
Telefonos kívánságműsor

Filmnet

14.55 Olasz futball
17.00 A szerelem istennője
18.30 Változások időszaka
20.25 Olasz futball
22.20 Bajkeverő
24.00 Szórakoztatók

Top TV

6.00 Westel Top 44 (ism.)
9.00 Fregoli - Klipek
11.30 Daráló - Klipek
12.00 Á la carte
13.00 Premier (ism.)
14.00 Hapták
Kiskatonák kívánságműsora
15.00 Petrolex Top garázs
Autós magazin
15.30 Fregoli
16.30 Befutó (ism.)
17.00 Á la carle
Kívánságműsor
18.00 Játék
19.00 Fregoli
20.00 Magyar óra
21.00 Háló
Nemzetközi sportmagazin
23.00 Éjféli jazz
1.00 Virrasztop - Klipek

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rai
Rajzfilm
19.30 Tarzan (ism.)
20.00 Telelovas
20.30 Magyar profi boksz
21.00 Szív TV-mozi
Hamis vád
Amerikai krimi (1993)
21.50 Seiko-shop

ATV

0.01 Éjszakai turmix
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
11.30 Vasárnap délután
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.20 Film Fonyód városáról
19.50 László atya műsora
20.00 Stikli
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése