1996. február 3., szombat

Tv műsor - 1996. február 3. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
- Anette
Japán  rajzfilmsorozat
- Repülő bocsok - a természet védelmezői
Kanadai rajzfilmsorozat
9.05 Szókimondó
10.05 Újra!
Friderikusz-show
11.45 Népzenei összeállítás
Nyitott stúdió
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Família Kft. (ism.)
12.35 Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
44/9. rész (ism.)
13.25 Vészhelyzet
Amerikai tévéfilmsorozat
25/5. rész: Cserbenhagyás (ism.)
14.10 Szomszédok (ism.)
14.40 Válaszolunk a nézők telefonjaira
14.50 Mozivilág
Filmmagazin
15.25 Romy Schneider korai filmjeiből
Az utolsó ember
NSZK film (1953)
17.10 Váratlan utazás
Kanadai tévéfilmsorozat
13/5. rész: Idegen az éjszakában
18.00 Álljunk meg egy szóra!
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
18.55 Gyereksarok
- A madár és a giliszta
Jugoszláv rajzfilmsorozat
A pénztárgép
- Süni és barátai
Bábfilmsorozat
24. rész: Egy kis számtan
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 Vers mindenkinek
Alekszandr Puskin: Téli reggel
20.25 Protokoll
Amerikai vígjáték (1984)
22.05 Exkluzív
22.25 Szatelit
A Parabola „különb”-kiadása
Selmeczi Tibor műsora
23.10 Az igazság törvénye
Amerikai film

MTV 2


6.25 Műsorajánlat
6.30 Gazdaképző
Állattenyésztés
7.00 Hrvatska kronika
7.25 Unser Bildschirm
7.50 Ecranul nostru
8.15 Srpski ekran
8.40 Nasa obrazovka
9.05 Patrin - Üzenet - Vorba
9.30 Körkép
10.05 Dzsúz
Havonta egyszer járunk Neked
11.00 Orbán Balázs nyomában
Udvarhely - Anyaszék 2.
11.50 Olimpiai arcképcsarnok
Gedó György - ökölvívás
12.00 Szól a nóta
Vendégjáték Hévízen
12.30 Salty, a fóka
Ausztrál filmsorozat
6/5. rész: Kislány a szigeten
12.55 Reflex
OBB-hírcsokor
13.00 Teleautó
13.30 Kisfilmek a nagyvilágból
- Az angol koronaékszerek
Angol film
- Csontvázparti túlélő
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
A barna hiéna
14.50 Műsorajánlat - Időjárás
15.00 Átfogó
15.30 Trend
Vállalkozói magazin
16.00 Count Basie Big Band
Count Basie utolsó televíziós szerepléséről készült felvétel
16.30 Horizont
17.00 Sportműsor
18.30 Töltsön egy félórát Walter Cronkite-tal!
19.05 Família Kft.
221. rész: Margitka 2.
19.40 Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
12/5. rész: „Ne csinálj magadnak faragott képet...”
20.05 Telebingó
21.00 Vastaps
21.50 Mi újság?
21.55 Bizet: Carmen
Opera négy felvonásban
Operaközvetítés a londoni Covent Gardenből

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Hubertus (ism.)
8.25 Dunatáj (ism.)
9.10 Orosz vadon
Orosz-finn természetfilm-sorozat
A sólyomi sors
9.35 Harmónia
10.05 Starting Business English
10.30 Betűvető
11.00 Kincsesház
11.45 Régi román ikonok
Román ismeretterjesztő film
12.00 Déli harangszó
12.05 5 perc Európa történelméből
Szovjetunió 1929-33
Május elseje
12.10 Eltűnt városok
Spanyol ismeretterjesztő filmsorozat
13.10 Közép-európai magazin
14.10 Lapozó
14.15 Egy éj Velencében
Vígjáték
15.25 Mozaikvilág
Ismeretterjesztő film
15.35 Mi magunk és egyéb állatfajták
16.00 Cimbora - Tallózó
16.50 Csoóri Sándor: Az elmulasztott utak
16.55 Nagy remények
Angol filmsorozat - 2. rész
17.45 Hóembermesék
A tavaszról és az olvadásról
18.00 Híradó
18.15 Olajváros
Amerikai kalandfilm
20.05 A könyv szülőföldje Püski Sándor
Dokumentumfilm
21.00 Híradó
21.15 A gyalogáldozat
Amerikai vígjáték
23.00 Chick Corea és barátai
Német koncertfilm
23.55 Babits Mihály: Balázsolás

HBO


7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Beetlejuice
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Blinky Bill
11.30 Dennis, a komisz
13.05 Oké, Néró!
Amerikai vígjáték
14.45 Melrose Place
15.35 Ki itt felmászol...
Amerikai kalandfilm
17.30 National Geographic
18.30 Dirty Dancing
20.10 Így készült
A skarlát betű
20.35 Alice már nem lakik itt
Amerikai film
23.20 Halálhágó
Amerikai film
0.50 Jelige: Vörös cipellők

TV3


15.30 TV-shop
16.05 Az istenek a fejükre estek Kínában is
Amerikai film
17.30 Palánta
18.00 Montreali bankrablás
Francia film
19.50 Mr. Rozsda
20.20 Cinema (ism.)
20.45 Háromszög
21.00 Sajtóbál ’96
23.00 Spanyol foci

Top TV

6.00 Ébresztő
7.05 Kalauz
9.00 Daráló - Klipek
10.00 Fregoli
12.00 A la carte
13.00 Fregoli
14.00 Dee Zone - Dance, Techno zene (ism.)
15.00 Fregoli/Daráló
16.30 Kalauz (ism.)
17.00 A la carte
Telefonos kívánságműsor
18.15 Játék
19.00 Coca-Cola Rock City
20.00 Top 44
Slágerlista
23.00 Daráló
24.00 Házibuli hajnalig
2.00 Virrasztop - Klipek

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.05 Szív TV-mozi
Karnoszaurusz
Amerikai film (1994)
21.50 Seiko-shop
22.00 Szenes Andrea-show
Sztárok estje
23.10 Párosán szép az élet

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése