1996. február 4., vasárnap

Tv műsor - 1996. február 4. - Vasárnap

MTV 1


7.33 Műsorismertetés
7.35 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A nyomorultak
Francia rajzfilmsorozat
26/2. rész: Cosette és Gavroche
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.10 A hosszú lábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
40/24. rész: Ahogy tetszik
8.35 Magad körül
Környezetvédelmi vetélkedő
9.00 Leporelló
11.00 A zenén túl...
Vásáry Tamás műsora I.
A sikertelen és boldogtalan Schubertról
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Hajlik a jegenye
13.00 Topmodell
Brazil filmsorozat
180/76-79. rész (ism.)
15.00 HT - Háttértudomány
15.30 Van öt perce?
15.35 Örömhír
16.00 Walt Disney bemutatja
- Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
A vadállatok királya
Patkányok vacsoravendégségben (ism.)
- Pluto őrségben
Amerikai rajzfilm (ism.)
Balu kapitány kalandjai
Amerikai filmsorozat
Versenyszellem földön-égen (ism.)
17.05 Nyitott száj
18.00 Európa messze van
Filmsorozat - 6/5. rész
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.05 100 éves a mozi
20.20 Truffaut-sorozat
Végre vasárnap!
Francia film (FF)
22.10 Vers mindenkinek
Alekszandr Puskin: Anyegin - Tatjána levele
22.15 Miként lett Virág úrból Mr. Bloom? avagy James Joyce Dublinja
23.00 Önarckép
Miller Lajos-portré

MTV 2


7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Mérce
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
25. rész: Pázmány Péter, a barokk próza mestere (ism.)
9.00 Űrgammák
Sci-fi sorozat
13. rész: A csillagtérkép (ism.)
9.30 PC ábécé
10.05 Egyházak Amerikában
5/1. rész: Az utolsó napok szentjei (ism.)
11.00 Sportműsor
13.00 Néprajzi értékeink
Az emberarcú busóálarc
13.10 Elég...!?
2/1. rész: Az energia
14.00 Csodálatos Föld
14.30 Csellengők
15.00 Időjárás
15.05 Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat
65/25. rész
15.50 Műsorajánlat
16.00 Hajléktalansirató
17.05 Baywatch
Amerikai filmsorozat
21/20. rész: A nagy hétfő
17.50 Időjárás - Műsorajánlat
18.00 „...az én váram”
18.30 Úton
19.00 Test-részek
BBC-sorozat
32/5. rész: Térd-szalag-rend
19.30 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia filmsorozat
Barunda, a koala
19.45 Mesterművek
Rembrandt Harmensz van Rijn: A tékozló fiú hazatérése
Ermitázs, Szentpétervár
19.55 Műsorajánlat
20.05 Rosmersholm
Dráma két részben
Közvetítés a Radnóti Színházból, felvételről
22.15 Telesport
23.15 Környezetünk hírei
23.20 Mi újság?
23.25 Éjjeli menedék
Vér és mosoly
Stúdióbeszélgetés

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Református istentisztelet közvetítése a budapesti Szabadság téri gyülekezetből
9.05 Nyugat-Európa kolostorai és lakói
9.30 Tesz-Vész-város
Kanadai-francia rajzfilmsorozat - 5. rész
10.00 Sportképek
12.00 Déli harangszó
12.05 5 perc Európa történelméből
12.10 Azok a csodálatos állatok
12.25 Kimba, a fehér oroszlán
Japán animációs film - 40. rész
12.50 Kína történelmi városai
Kínai ismeretterjesztő film
14.20 A természettudomány mérföldkövei
Német ismeretterjesztő film
14.35 Andersen meséi
Japán mesefilm
A tizenkét hónap (ism.)
15.40 Az óceán lánya
Ausztrál fantasztikus sorozat - 6. rész
16.10 Postabontás - levélváltás
16.25 Emlékképek - régi híradók
16.40 Kedves
17.25 Műsorismertetés
17.30 Mofli: Rivermint
18.00 Heti hírmondó
19.00 Az első száz év - 2. rész
A közönség mozija - A harmincas évektől 1944-ig
20.00 Emberek a havason
Magyar film (1941)
21.30 W.A. Mozart szerenádjai c-moll szerenád
22.15 Tasio
Spanyol film
23.45 Dzsesszencia
Gonda János műsora
0.05 Takáts Gyula: Ki ötezerben élsz

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Állati élet
11.00 Boszorkányok
Amerikai film
12.30 Az igazság napja
Amerikai film
13.35 Falcon Crest
14.45 Az amerikai film
A western
15.45 Ivanhoe
Amerikai kalandfilm
17.30 Salamon király kincse
19.20 Tyson - Az acélharcos
Amerikai dokumentumfilm
20.25 Mennyi? 30!
Komédiashow
21.00 A vadnyugat fiai
Amerikai film
22.45 Tökéletes világ
Amerikai film

TV3


16.00 Spanyol foci
17.40 AutoMobil
18.10 Sport talkshow
19.15 Lézermisszió
Amerikai film
20.45 Háromszög
21.00 Bűnbocsánat
Amerikai film
22.45 Olasz foci

Top TV

6.00 Top 44
Csiszár Jenő műsora (ism.)
9.00 Fregoli - Klipek
11.30 Daráló - Klipek
12.00 A la carte
13.00 Hapták
14.00 Premier
15.00 Autós-top
15.30 Fregoli - Klipek
16.30 Befutó (ism.)
17.00 A la carte
18.00 Műsorajániat
18.15 Játékok
19.00 Andi kamera
20.00 Sztárszáj (ism.)
21.00 Fregoli
22.00 Magyar óra
23.00 Éjféli jazz
23.30 Daráló
24.00 Virrasztop

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.05 Konyhashow
19.30 Gyerekmozi
20.00 Zsaruszív
Rendőrségi magazin
21.00 Szív TV-mozi
McBain
Amerikai film (1993)
22.50 Seiko-shop

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése