1996. január 28., vasárnap

Tv műsor - 1996. január 28. - Vasárnap

MTV 1


7.34 Műsorismertetés
7.40 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A nyomorultak
Francia rajzfilmsorozat
26/1. rész: A Thénardier-fogadó
8.00 „Így szól az Úr!”
8.10 A hosszú lábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
40/23. rész: Karácsony
8.35 Kapcsolj be!
D. J. Labor
9.00 Leporelló
11.00 Zenebutik - Zenehíd
Sztárvendég: Dés László és Geszti Péter
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Keresek egy régi utcát
Kovács Apollónia kedvenc nótái
13.00 Topmodell
Brazil filmsorozat
180/72-75. rész (ism.)
14.55 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
A Challenger űrrepülőgép fölrobban - A legtragikusabb szerencsétlenség az űrhajózás történetében
1986. január 28.
15.00 HT - Háttértudomány
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
A medve kívánsága (ism.)
- Pluto és a madárfióka
Amerikai rajzfilm (ism.)
- Balu kapitány kalandjai
Amerikai filmsorozat
Gombaszedés fél sikerrel (ism.)
17.05 Fehérebbek és feketébbek
Dokumentumfilm
17.35 Hollywood mumusa
Interjú Joe Eszterhassal
18.00 Európa messze van
Filmsorozat - 6/4.
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Vers mindenkinek
20.05 Uborka
20.30 A hónap filmje
A kéz, amely a bölcsőt ringatja
Amerikai film (1992)
22.25 Lehetetlen?
Mai vendég: Lukács Andor
23.10-0.25 Telesport
Benne:
- Műkorcsolya EB
Gálaműsor
- Rövidpályás gyorskorcsolya VB

MTV 2


7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli - 133.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozat
24. rész: „Fejedelmek serkentő órája” (ism.)
9.00 Űrgammák
Sci-fi sorozat
160/12. rész: A kísértethajó (ism.)
9.30 Irány Atlanta!
Olimpiatörténeti vetélkedő - 1. rész
11.00 Sportműsor
13.00 Lengyelkápolna
14.00 Kupaktanács
Családvédelmi magazin
14.30 Szócső
15.00 Időjárás
15.05 Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat
65/24. rész
15.50 Műsorajánlat
16.00 Ausztrál teniszbajnokság
Férfi egyes döntő
Közvetítés Melbourne-ből
17.05 Baywatch
Amerikai filmsorozat
A cápaöböl
17.50 Időjárás - Műsorajánlat
18.00 Legyen a vendégem!
Balázs Péter és vendégei
18.30 Tranzit
19.00 Test-részek
BBC-sorozat
4. rész: Micsoda bőr!
19.30 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesefilmsorozat
24. rész: Izidor és a kék bolygó
19.45 Mesterművek
Angol képzőművészeti sorozat
Bartolomé Esteban Murillo - Menekülés Egyiptomba
20.05 100 éves a mozi
Hamlet
Angol film (1948) FF
Feliratos
22.30 Környezetünk hírei
22.35 Beethoven: C-dúr trió Op. 9. No. 3.
Angol film
23.05 Mi újság?
23.10 Éjjeli menedék

Duna TV


8.05 „Dicsérjétek szentélyében”
9.05 Nyugat-Európa kolostorai és lakói
9.25 Tesz-Vesz város
Kanadai-francia rajzfilmsorozat - 13/6.
10.00 Sportképek
12.00 Déli harangszó
12.05 5 perc Európa történelméből
12.10 Azok a csodálatos állatok
12.25 Kimba, a fehér oroszlán
Japán animációs film
12.50 Vadhattyúk
Japán rajzfilm (ism.)
13.45 Az énekes hattyú
Finn ismeretterjesztő film
14.10 Szulamit
Némafilm (1916) FF
15.00 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin
15.55 Az óceán lánya
Ausztrál sci-fi sorozat
13/5. rész: A hiányos múlt
16.25 Postabontás - Levélváltás
16.40 Emlékképek - régi híradók
16.55 Mozgó kép
17.25 Műsorismertetés
17.30 A Tekeregér család világ körüli tekergései
USA
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Szűts Mara házassága (1941)
20.15 Európa természeti csodái
Európa legszebb tengerpartjai
21.10 A zene arcai
Komolyzenei magazin
22.00 A négerek utcája
Francia film (1982)
23.40 Csokonai Vitéz Mihály: Az estve

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Állati élet
11.05 A fekete tulipán
Amerikai rajzfilm
12.00 A máltai sólyom
Amerikai film
13.45 Falcon Crest
14.35 Quo vadis?
Olasz film
16.30 16 nap Barcelonában
Amerikai sportfilm - 2. rész
18.40 Kétélű fegyver
Amerikai film
20.30 Lángoló jég
Amerikai film
22.10 Szigorúan piszkos ügynök
Amerikai vígjáték
23.45 Áldozat vagy gyilkos
Amerikai film

TV3


15.40 TV-shop - Műsorajánlat - Időjárás
16.15 Spanyol foci
18.00 Sport talkshow
19.00 Buffalo Bill és az indiánok
Amerikai film (1976)
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 A Hold sötét oldala
Amerikai film
22.40 Olasz foci

A3 TV

1.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
14.00 Játsz újra ... Zsolt
15.20 Budo-magazin (ism.)
15.50 A3 Négy keréken (ism.)
16.20 Music Box Top 10
17.00 Nap TV
Információs magazin
19.30 Trécsing
Benne: Klipek, sztárok
21.30 To Rock
22.00 Házasság a maffiával
Amerikai film
23.45 A3-ik vonal

Filmnet

12.00 Arany a hegyek között
13.15 John Lennon (1971)
14.25 Olasz futball
16.20 Reszkessetek, betörők! 2.
18.15 A szeretet csodát tesz
20.00 Gyilkosság barátok között
Amerikai film
21.30 Hollywoodi történetek
22.00 Olasz futball
24.00 Rögbi-világ 1995-1996

Top TV

6.00 Top 44
Csiszár Jenő műsora (ism.)
9.00 Fregoli - Klipek
11.30 Daráló - Klipek
12.00 A la carte
13.00 Hapták
14.00 Premier (ism.)
15.00 Autós-top
15.30 Fregoli
16.30 Befutó (ism.)
17.00 A la carte
18.15 Játékok
19.00 Andi kamera
Szulák Andrea műsora
20.00 Sztárszáj (ism.)
20.30 Fregoli
22.00 Magyar óra
23.00 Éjféli jazz
23.30 Daráló
24.00 Virrasztop

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Konyhashow
19.30 Gyermekmozi
Rajzfilm
20.00 Zsaruszív
20.30 Kereskedelmi show
21.00 Szív TV-mozi
A sárkány szeme
Amerikai film (1982)
22.50 Seiko-shop

ATV

1.00 Éjszakai turmix
5.30 Reggeli zenés magazin
19.05 Esti mese
19.10 Víkend
20.00 Vasárnapi filmmeglepetés

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése