1996. augusztus 31., szombat

Tv műsor - 1996. augusztus 31. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10-9.00 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci kincset keres
Mézet enni vagy nem enni
- A bolygó kapitánya
Az élet fája
- Tom és Jerry
A kikötői hajsza
9.10-10.00 Kapcsolj be!
Benne:
9.10 Cimbora-délelőtt
9.45 Bátran mondj nemet!
D.A.D.A.
10.05 Stan és Pan - Repülő ördögök
(amerikai burleszkfilm, 1939) FF
11.35 Túloldalon
Nyitott Stúdió
Énekelt versek (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Família Kft.
250. rész: Csak egy pillantás (ism.)
12.35 Borostyán
(olasz tévéfilmsorozat)
44/39. rész (ism.)
13.25 Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
16/9. rész (ism.)
14.10 Szomszédok
(teleregény, 244., ism.)
14.40 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
15.05 Félénk vagyok, de hódítani akarok
(francia filmvígjáték, 1977)
16.35 100 éves a mozi
Amiről a megfakult filmkockák beszélnek
(angol dokumentumfilm-sorozat)
Két zászló alatt Németország 1925-1932
17.10 Celia
(spanyol filmsorozat)
6/6. rész: Viszontlátásra
18.10 Millecentenáriumi híradó
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat)
19.15 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
19.30 Híradó
20.01 Telesport
20.15 Vers mindenkinek (ism.)
20.20 MC - Magyarok Cselekedetei
20.30 Dennis, a komisz
(amerikai vígjáték, 1993)
22.10 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.35-1.05 Az éjszaka
Víg-játék
Benne:
- Kabaré
- Zene
- Cirkusz
- Játék

MTV 2


6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Állattenyésztés
7.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
7.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
8.20 Ecranul nostru (ismétlés)
8.45 Srpski ekran (ismétlés)
9.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
9.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
10.05 Cimbora-délelőtt
11.00 A Balaton élete
5/5. rész: Meddig lesz Balaton? (ismétlés)
11.30 Magyar felfedezők
7/5. rész: Hell, Sajnovics expedíció (ismétlés)
11.55 Csízió
12.00 Farkas Gyula, a „rajkók atyja”
12.25 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.00 Reflex
OBB-hírcsokor
13.05 Izom 3
Küzdősport magazin
13.35 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kaland és felfedezés
Folco Quilici sorozata
(kanadai ismeretterjesztő filmsorozat)
Toradják, Indonézia eltűnt népe
- Hatlábú birodalom - Utazás a rovarok világában
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
6/6. rész: Világok harca
- Európa híres kastélyai
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
13/13. rész: Dracula várai
15.00 Időjárás
15.05 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
15.30 Trend
Vállalkozói magazin
16.00 Kérdezz! Felelek
Egri János műsora
16.25 Időjárás - Műsorajánlat
16.30 Horizont
Heti világhíradó
17.00 Sportműsor
Tegáz TKK-St. Pölten
Férfi kosárlabda nemzetközi torna
19.05 Família Kft.
251. rész: Júlia és a bárányok
19.40 Familimpia
20.00 T-MA
Rókusfalvy Pál szó-rakosgató műsora
20.35 A lyoni omnibusz
21.25 Hírek
21.30 Zempléni Művészeti Napok
23.10 MC - Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV



8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Kaliforniai mazsolák
Olivera utca
8.30 Kicsoda a micsoda?
Gyermekműsor
9.00 A természet világa
Utazás a fekete Afrika szívébe
9.50 Nyelvédesanyánk
Nyelvművelő műsor
10.20 A vadon peremén
(angol filmsorozat)
6/4. rész
10.45 Harmónia
Egészségvédő magazin
11.15 Mű-Terem-Tés (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Pentaton
Népzenei körkép (ism.)
13.45 Benkő Gyula filmjeiből
Ördöglovas
(magyar film, 1943)
15.05 Az athéni demokrácia
(német ismeretterjesztő film)
15.20 Isten vele, tanár úr!
(amerikai film) FF
17.10 Út a jövőnkbe
Beszélgetés az ökológiáról
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán rajzfilmsorozat)
18.00 Híradó
18.15 Chesterfield lovagjai
(angol sorozat)
13/10. rész: A pestis
19.05 Az első kínai császár
(japán ismeretterjesztő film)
A terrakotta harcosok titka
20.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot, 1985-1991
(francia filmsorozat)
Pápua Új-Guinea: A krokodilemberek folyója
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 A halott jelvénye
(amerikai thriller)
23.00 Elvin Jones
(német dzsesszfilm)
24.00 Kaffka Margit: Litánia

HBO


8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 A riviéra vadorzói
(amerikai vígjáték)
12.45 16 nap Lillehammerben 2.
14.35 Melrose Place
15.20 Blinky Bill
15.45 Fekete köpeny
(amerikai film)
17.30 National Geographic
18.30 Vagyok, aki vagyok
(amerikai film)
20.05 Ima egy haldoklóért
(angol film)
21.50 Börtöntőzsde
(amerikai vígjáték)
23.25 Scanner Cop - A zsaru, aki előtt nincs titok
(amerikai krimi)
1.00 Erotikus ábrándozások

TV3


15.30 Műsorajánlat - Időjárás
15.35 Infomozaik
16.25 Az ifjú Indiana Jones
17.15 Kamera a hátizsákban
17.55 Palánta
18.25 Az ólomkatona
(amerikai film)
20.15 Cinema
20.45 Háromszög híradó
21.00 Zürichi páncélterem
22.00 A halál ideje
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Darnel Krisztián kérdezi Torgyán Józsefet
17.10 Környezetvédelmi magazin
17.45 Eurostar - kapásjelző
18.00 Konyhashow
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Az új Lassie
19.30 Coca-Cola Rock City
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Pajzán históriák
(francia film)
23.25 Darnel Krisztián kérdezi Bródy Jánost

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 ATV-stúdió
19.55 László atya műsora
20.00 A szerelem tengere
(amerikai vígjáték)
21.40 Késő esti stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése