1996. október 12., szombat

Tv műsor - 1996. október 12. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10-9.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
A megtévesztett Maci Laci
A bátor kis botor
- A bolygó kapitánya
Ne igyál vizet!
- Tom és Jerry
Kapj el, cicus
A kis árva
9.10-10.00 Kapcsolj be!
Divatshow
10.00 Friderikusz-show (ismétlés)
11.40 Ó-Európa
Zenei emlékek a kora középkorból
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05-14.40 Még egyszer!
12.05 Família Kft.
256. rész (ism.)
12.35 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/1. rész: Családi viszály
13.25 Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
16/15. rész (ism.)
14.10 Szomszédok
(teleregény, ismétlés)
14.45 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
15.00 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai műveiből
Fel a fejjel
(magyar filmvígjáték, 1954)
Közben: 16.40 Egy szerencsés élet
(magyar portréfilm, 1994)
17.30 Magányos bolygó
(angol útifilmsorozat)
15/5. rész: Marokkó
18.00 Millecentenáriumi híradó
18.05 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat)
59. rész: Ki zümmög?
19.15 Klip-mix
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.10 MC - Magyarok Cselekedetei
20.20 Vers mindenkinek
20.30 Uborka
Politikai saláta
20.55 A hónap filmje
Felelősségük teljes tudatában
(amerikai film, 1992)
22.40 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
23.05-2.05 Áloműzők
Szórakoztató éjszaka

MTV 2


6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
7.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
7.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
8.20 Ecranul nostru (ismétlés)
8.45 Srpski ekran (ismétlés)
9.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
9.35 Patrin - Üzenet - Vorba (ism.)
10.05 Kapcsolj be!
Benne: Ki tud róluk?
Rick Nóra és dr. Hatiasvili Nodar filmje
Kamaszsorsok
11.00 Néprajzi értékeink
Csigacsináló táblácska (ism.)
11.05 Peter Scott, a természet szerelmese
(angol ismeretterjesztő film)
12.00 Nótaböngésző
12.25 Görögök Magyarországon
(dokumentumfilm, ism.)
3/2. rész
13.00 Reflex
OBB-hírcsokor
13.05 Teleautó
13.35 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kaland és felfedezés
Folco Quilici sorozata
26/18. rész: Égi víz
3/2. rész: Az elveszett világ
- A növények magánélete
David Attenborough sorozata
6/2. rész: Növekedés és táplálkozás
14.50 Időjárás
15.00 Átfogó
15.25 Trend
15.50 Napjaink
16.00 Kérdezz! Felelek
16.25 Időjárás
16.30 Horizont
17.00 Sportműsor
19.05 Família Kft.
257. rész: Álomutazás
19.40 Familimpia
20.00 T-ma
Rókusfalvy Pál szó-rakosgató műsora
20.30 Világbank
Az év „Pénzügyi showja”
20.45 A lyoni omnibusz
21.35 Petényi Miklós gordonkázik
Bach: Esz-dúr szvit szóló gordonkára (BWV 1010), 4.
22.00 Hírek az Unióról
22.05 Tűréshatár
(dokumentumfilm)
4/3. rész
22.35 A plüssmackó
(francia-olasz film, 1994)
24.00 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Bob és Bobette
A száguldó tolókocsi
8.30 Kicsoda a micsoda?
9.00 Világtörténet
(angol ismeretterjesztő sorozat)
26/5. rész: Görögország és Róma
9.25 A kis Nicholas úrfi
(angol sorozat)
6/1. rész
9.55 Betűvető
10.20 Delfi és barátai
(spanyol sorozat)
A kísértetek
10.45 Harmónia
Egészségvédő magazin
11.15 Ritmus ‘96 (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Nótacsokor
13.35 Karády Katalin filmjei
Machita
(magyar kémfilm, 1944)
15.15 Utak Vásárhelyről
5/5. rész: A jövő keresése (ismétlés)
15.50 A kenyér
(ismeretterjesztő film)
16.15 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/3. rész: Vemon parti incidens
17.10 Út a jövőnkbe
Leszámolás az atomkorszakkal
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán rajzfilmsorozat)
18.00 Híradó
18.15 „Komédiás idők”
Tolvajok
(olasz-spanyol vígjáték, 1959) FF
19.35 Barokk magyar keretben
(ismeretterjesztő film)
20.00 Születésnapomra
József Attila-est - Taliándörögd, 1993
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Veszett a világ
(amerikai film)
23.30 „Jaki”
(portréfilm)
0.45 József Attila: Talán eltűnők hirtelen
Elmondja: Major Tamás

HBO


8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 A félelem völgye
(amerikai rajzfilm)
12.00 Túl a csillagokon
(amerikai film)
13.35 Mennyi? 30!
14.15 Melrose Place
15.00 Csigabiga, húzzál fel!
(amerikai rajzfilm)
15.30 Négy esküvő és egy temetés
(amerikai vígjáték)
17.30 National Geographic
18.30 Cherry 2000
(amerikai akciófilm)
20.10 Isten hozta, Mr.
(amerikai vígjáték)
22.20 Hegylakó 2.
(amerikai akciófilm)
0.15 Jelige: Vörös cipellők

TV3


15.15 Műsorajánlat - Időjárás
15.20 Info-mozaik
16.10 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
(amerikai sorozat)
Szentpétervár, 1917
17.05 Top Trend
17.40 Stíluspercek
17.50 Palánta
18.20 Bunyó karácsonyig
(olasz film)
20.15 Cinema
20.45 Háromszög híradó
21.00 Zürichi páncélterem
(német sorozat)
22.00 Gusztáv
(rajzfilm)
22.10 Vadul vagy sehogy
(amerikai film)

MSat

2.15 Music Box
8.30 Lurkó óra
9.30 Ernest kereket old (ismétlés)
11.00 Hajsza az időn át (ismétlés)
12.30 Music Box
13.00 I love
13.30 Sex-pír
14.00 Zoom
14.30 Játszd újra...
15.00 Csengetett, Mylord?! - 9. rész
(angol sorozat)
16.00 Ooh La La!
16.30 Music Box Top Citrom
17.00 Nap Tv
19.30 Pacific Blue (ism.)
20.30 Bolondóra (ism.)
21.30 Cin Nn Tv - Szombat esti láz
Benne: A hatos lottó húzása
22.00 Acélmadarak
(amerikai akciófilm)
23.45 USA Girl - 3. rész
0.45 Gyilkos kamera

Filmnet

8.00 A kis hercegnő
(amerikai film)
9.30 Kutya úr
(amerikai film)
11.05 Amerikai slágerlisták
12.00 Nagy durranás
(amerikai vígjáték)
13.25 Nagy durranás 2.
(amerikai vígjáték)
15.00 Kulcscsere
(amerikai vígjáték)
16.35 Madonna: Az elvesztett ártatlanság
18.00 Bundesliga 1995/1996
20.00 Esküvő
(amerikai film)
24.00 Ökölvívás

Szív TV

16.05 Amikor az ág eltörik
(amerikai krimi)
17.45 Csillagjegyező
18.00 Konyhashow
18.30 Knight Rider
A fekete kristály
19.30 Coca-Cola Rock City
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Hideg ölelés
(amerikai film, 1993)
23.00 Kelly Family
23.30 Ph-érték

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése