1996. október 23., szerda

Tv műsor - 1996. október 23. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Örökségünk
Székesfehérvár - Palotaváros (ism.)
8.10 Várrom a tűzhányó tetején
Nemzeti park lehetne: a Szentendre-Visegrádi hegység
8.40 „parancsolatlan, tiszta szívvel”
5/1. rész: 1956. október 23 - egy nap története
8.55 A Magyar Köztársaság lobogójának felvonása
A „Forradalom Lángja” meggyújtása
Közvetítés a Kossuth térről
9.30 Gyerekeknek
A Cimbora Szemle díjnyertes műsorai (ism.)
11.00 15 éves a Zenebutik - Zenehíd
Juhász Előd műsora
Sztárvendég-háziasszony: Rost Andrea
Helyszín: a Magyar Állami Operaház
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.10 Népzenei műsor
12.35 A Cimbora Szemle díjnyertes műsorai (ism.)
14.00 „parancsolatlan, tiszta szívvel”
5/2. rész: 1956. október 23. - egy nap története
14.20 Magyarok a világ filmgyártásában
Trauner Sándor, Kozma József
Szerelmek városa
(francia film, 1944)
2/1. rész
16.00 A Magyar Nemzeti Múzeum titkai
16.45 „parancsolatlan, tiszta szívvel”
5/3. rész 1956. október 23. - egy nap története
17.00 „Egy nép kiáltott!”
Emlékműsor az 1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletére
18.00 Liszt Ferenc: Esz-dúr zongoraverseny
18.25 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
18.55 Esti mese
Magyar népmesék
A két aranyhajú fiú
(magyar rajzfilm, ism.)
19.05 „parancsolatlan, tiszta szívvel”
5/4. rész: 1956. október 23. - egy nap története
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 MC - Magyarok Cselekedetei
20.15 Ki mit tud?
1. középdöntő
22.55 „parancsolatlan, tiszta szívvel”
5/5. rész: 1956. október 23. - egy nap története
23.10 Híradó
23.20 BBC-híradó

MTV 2


7.25 Műsorajánlat
7.30 Gyerekeknek
- Utazások Meseországban
(lengyel rajzfilmsorozat)
A királyleányról, aki nem tudott aludni
A hercegkisasszony és a sárkány
A királykisasszonynak rossz kedve van
8.00 A kincseshegy titka
(amerikai film)
9.25 Pop-rock-jazz
10.00 A kokaburák erdeje
(angol ismeretterjesztő film)
10.55 Űrgammák, avagy a 0-dik verzió
12.35 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
13.10 Válogatás a Televízió archívumából
Labdaálmok
(tévéfilm, 1989, ism.)
14.20 Gyorssegély
14.35 Nekem ne lenne hazám?
Vele és mellette (Káli medence) (ism.)
14.50 Útmutató
Mindszenty Józsefről - 5 nap tükrében
15.20 Mons Sacer: Pannonhalma
15.55 Vé(le)tlen halottak (ism.)
16.45 Nemzeti park a Teidén
(ismeretterjesztő film)
17.05 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai - Illés György
(magyar portréfilm) FF
18.00 Magyarok a világ filmgyártásában
George Cukor-sorozat
Pat és Mike
(amerikai film) FF
19.40 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai
Ház a sziklák alatt
(magyar film) FF
21.15 Telesport
21.25 A forradalom hatása a rendszerváltozásra
22.30 Magyarok a világ filmgyártásában - Kovács István
'68
(amerikai film)
0.05 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.00 Képes krónika
9.00 Ünnepélyes zászlófelvonás
10.00 A mi forradalmunk (1994/95)
6/4. rész: A győzelem gyönyörűséges és ostoba percei
11.30 Stúdióbeszélgetés
12.00 Déli harangszó, 1956-os lapszemle - Lapozó
12.30 Gerolsteini kaland
(magyar film)
14.05 Darvas Iván emlékei...
14.35 A mi forradalmunk (1994/95)
6/5. rész: Egyedül, újra egyedül...
(dokumentumfilm)
16.20 Az 1956-os forradalom a magyar képzőművészetben
16.45 A hegesztőszemüveges ifjúmunkás
(dokumentumfilm)
18.10 Eltüsszentett birodalom
(magyar film)
19.40 Fény a rácsokon
(dokumentumfilm) 3/1.
20.15 Magyarország levegőjét szívtam
(dokumentumfilm)
21.00 A nap krónikája 1956-1996
23.00 Magyar rekviem
(magyar film)
0.40 Illyés Gyula: Egy mondat a zsarnokságról
Elmondja: Illyés Gyula

HBO


9.00 Animánia
(amerikai rajzfilm)
9.30 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
10.00 Ernest suliba megy
(amerikai vígjáték)
11.35 Clifford
(amerikai vígjáték)
13.05 Mozimánia: Spencer Tracy
(amerikai dokumentumfilm)
14.35 Sztálin
(amerikai film)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
18.05 A szomszéd nője mindig zöldebb
(amerikai vígjáték)
19.45 Lőttek a feleségemnek
(amerikai vígjáték)
21.20 Az ügyfél
(amerikai krimi)
23.20 Nagyfőnök
(amerikai film)

TV3


14.45 Műsorajánlat - Időjárás
14.50 Gusztáv
(rajzfilm)
15.00 Josephine Baker
(angol-amerikai-magyar film)
17.35 Gillette World Sport Special
18.05 Gusztáv
(rajzfilm)
18.15 Cinema
18.45 Jolly Joker
(német filmsorozat)
A lisszaboni kincs
19.50 Játék: Képzelet
20.25 Negyedóra az infosztrádán
20.45 Háromszög híradó
21.00 A cella
(amerikai film)
22.50 Negyedóra az infosztrádán (ism.)

MSat

14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
15.00 Replikátor
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Gyilkos utcák
21.00 Őrült sportok
21.30 NASA
22.00 FBI
23.00 Roar Tv
24.00 Főnix hadművelet

Filmnet


8.00 Alice
(amerikai film)
10.00 Hamborne és Hillie
(amerikai dráma)
11.30 Balfácánok bosszúja 4.: A szerelmes balfácánok
(amerikai vígjáték)
13.00 Fogyikúra
(amerikai vígjáték)
14.45 Igazság baráti szárnyakon
(amerikai thriller)
16.15 Nagy durranás 2.
(amerikai vígjáték)
20.00 Kelj fel és járj!
(amerikai film)
21.30 A szindikátus karmai
(amerikai thriller)
23.00 Holtpont
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Kép a tejesdobozon
(amerikai film)
18.30 Rolling Rock Lovas kupa
18.45 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda, 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 Zsarupáros
(amerikai film)
23.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése