1996. szeptember 28., szombat

Tv műsor - 1996. szeptember 28. - Szombat

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10-9.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
Foxi Maxi, a vadászkutya
A mesésen merész Maci
- A bolygó kapitánya
A legszörnyűbb pusztítás
- Tom és Jerry
A vadmacska
9.10-10.00 Kapcsolj be!
Cimbora-délelőtt
10.05 Friderikusz-show (ismétlés)
11.45 Martin György gyűjtéséből
Gyimesközéplok 1.
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.10-14.50 Még egyszer!
12.10 Família Kft.
254. rész: A nagy család 2. (ism.)
12.40 Borostyán
(olasz tévéfilmsorozat)
44/43. rész (ism.)
13.30 Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
16/13. rész (ism.)
14.20 Szomszédok
(teleregény, 246. fejezet, ism.)
14.50 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
15.20 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
15.40 Magányos bolygó
(angol útifilmsorozat)
15/3. rész: Indonézia - A Keleti szigetek 2/2.
16.00 Waczak Szálló
(angol tévéfilmsorozat)
12/3. rész: Esküvői vendégek
(Feliratos!)
16.35 Jancsó Miklós portré
(magyar film)
18.00 Millecentenáriumi híradó
18.05 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat)
A néma csengő
19.15 Klip-mix
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.10 MC - Magyarok Cselekedetei
20.20 Vers mindenkinek
20.30 Forrongó évszak
(amerikai film, 1989)
22.20 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.45-1.15 Az éjszaka
Víg-játék
Benne: Kabaré - Zene - Cirkusz - Játék

MTV 2

6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Állattenyésztés
7.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
7.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
8.20 Ecranul nostru (ismétlés)
8.45 Srpski ekran (ismétlés)
9.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
9.35 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin (ism.)
10.05 Cimbora-délelőtt
11.00 Néprajzi értékeink
Kapuvári hímzett fejkendők (ismétlés)
11.05 Kalandozások Patagóniában
2/2. rész: Két nemzeti park: A gleccserek Nemzeti Parkja (ismétlés)
12.00 Nótaböngésző
Ötvös Csilla és Melis György nótákat énekel
12.25 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.05 Reflex
OBB-hírcsokor
13.10 Izom
Küzdősport magazin
13.40 Kisfilmek a nagyvilágból
- Az élő tenger
John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/8. rész: Árnyékvilág
- A divat arénájában
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/6. rész: Yves Saint-Laurent
15.05 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
15.30 Trend
Vállalkozói magazin
16.00 Kérdezz! Felelek
Egri János műsora
16.25 Időjárás
16.30 Horizont
Heti világhíradó
17.00 BVSC-UTE
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.05 Família Kft.
255. rész: Mi hatan férfiak
19.40 Familimpia
20.00 T-ma
Rókusfalvy Pál műsora
20.30 Liszt Ferenc Nemzetközi Zongoraverseny
21.50 Hírek az Unióról
21.55 Összefoglaló a XXIII. Klasszikus Ejtőernyős VB-ről, Békéscsabáról
22.20 Szeretni kell...
Zenés színpadi játék
A Merlin Színház előadása
23.35 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 Bob és Bobette
A nagyotmondó zsoldos
8.30 Kicsoda a micsoda
Gyermekműsor
9.00 A viasz és a méz birodalmában
(német természetfilm)
A méhek
9.15 Világtörténet
(angol ismeretterjesztő sorozat)
26/3. rész: A civilizáció születése
9.40 Nyelvédesanyánk
10.10 Ecsetvonás
10.20 Delfi és barátai
(spanyol sorozat)
A varázsvirág
10.45 Harmónia
Egészségvédő magazin
11.15 Mű-terem-tés (ism.)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Pentaton
Népzenei körkép (ism.)
13.45 Pumukli kalandjai
(mesefilmsorozat)
A felhasadt hüvelykujj
14.10 Utak Vásárhelyről
5/3. rész: Kányádtól Stockholmig (ismétlés)
14.55 Benkő Gyula filmjeiből
Szegény gazdagok
(magyar film)
16.25 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/1. rész: Családi viszály
17.10 Út a jövőnkbe
Öngyilkosság olajjal és szénnel
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán rajzfilmsorozat)
18.00 Híradó
18.15 „Komédiás idők”
Totó lakást keres
(olasz vígjáték) FF
19.35 Andrew Lloyd Webber története
(angol életrajzi film)
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 10. Nemzetközi Dixieland Fesztivál
Marcel Zanini játszik - 1. rész
22.00 Takard el a szemem
(angol film)
23.45 Petőfi Sándor: A magyar nemzet
Elmondja: Götz Anna

HBO

8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Folytassa, Jack!
(angol vígjáték)
12.40 Égi jel
(amerikai film)
14.20 Melrose Place
15.10 Blinky Bill
15.40 Repül a haverom
(amerikai film)
17.30 National Geographic
18.30 Stella
(amerikai film)
20.20 Zsaruszív
(amerikai film)
22.05 Függő játszma
(amerikai akciófilm)
24.00 Gátlások nélkül
1.00 Meztelenül a holdfényben

TV3

15.45 Műsorajánlat - Időjárás
15.50 Info-mozaik
16.35 Gusztáv
16.45 Gillette World Sport Special
17.20 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
(amerikai sorozat)
Peking 1910
18.15 Stíluspercek
18.20 Palánta
18.50 Őrült kamera
(amerikai film)
20.15 Cinema
20.45 Háromszög híradó
21.00 Zürichi páncélterem
(német sorozat)
21.55 Gusztáv
(rajzfilm)
22.05 Célzászló
(amerikai film)

A3

13.00 I love
13.30 Sex-pír
14.00 Zoom
14.30 Játszd újra
15.00 Csengetett, Mylord?!
16.00 Ooh La La!
16.30 Music Box Top Citrom
17.00 Nap Tv
19.30 Pacific Blue
(amerikai sorozat, ismétlés)
20.30 Biliárd 1/2 9
21.30 Cin Nn Tv - Szombat esti láz
Benne: A hatos lottó húzása
22.00 Megkötözve
(amerikai film)
23.45 USA Girl - 3.rész
0.45 Exterminátor

Szív TV

16.30 Darnel Krisztián kérdez
17.30 Eurostar - kapásjelző
18.00 Konyhashow
Ómódi remekek
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Az új Lassie
Leeds, a bíró
19.30 Coca-Cola Rock City
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Belső hangok
(amerikai thriller, 1992)
23.00 Naturista szépségverseny (ism.)

ATV

5.30 A péntek esti műsor ismétlése
11.30 DIM
19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Vonalban: Kató néni
20.00 László atya öt perce
20.05 A mágia urai
(amerikai film)
21.50 Késő esti stúdió
22.00 Piramis sztori
23.00 Tiszta őrület

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése