1996. december 12., csütörtök

Tv műsor - 1996. december 12. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Emlékezetkiesés
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Sólyomszem
10.40 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.10 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/48. rész: Zsarolás
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta - Irodalom
Benne:
15.20 Kölcsönkapott Föld
15.25 Klipszövegfordító
15.40 Átváltoztatunk
15.45 Irodalom érettségi tétel
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.10 Kötelező kedvenc: Móricz Zsigmond
16.15 Mitológia
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/23. rész
17.00 Joulupukki
Vendégünk a Mikulás
17.25 TS-Nagykarácsony
17.30 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.55 Népi vallásosság a Palócföldön
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
Dániel az oroszlánok között
Eszter királyné megmenti népét
19.15 Egy-másért
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.30 Kisváros
Fönícia Takarék
21.15 Másképpen beszélgetek
Friderikusz Sándor műsora
22.20 Gitár trió - 2. rész
23.15 Felkínálom
Pomezanski György műsora
0.05 Híradó
0.15 BBC-híradó

MTV 2


14.50 Műsorajánlat
14.55 Háztűzhelynéző
6/6. rész: Ünnepi étkezések
15.20 Aki belehalt a XX. századba
József Attila alkotástörténetéhez
16.00 Zöld bolygó
18/14. rész
16.20 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.30 Repeta
Iskolák a láthatáron
17.00 Gaia
Ökológiai filmújság
Műemlékezés
Tünedező örökségünk
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 MacGyver
(amerikai tévéfilmsorozat)
52/48. rész: Kísértethajó
20.00 Spiritusz
A lámpás
20.15 Hanuka ’96
Ünnepi gyertyagyújtás és műsor a Lauder-Javne Zsidó Közösségi Iskolából
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.40 Reflex
OBB-hírcsokor
22.45 Lapzárta
22.50 Kegyetlen hegycsúcs
(német-francia-kanadai film)
0.35 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?
- Stúdióbeszélgetés
- Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók
Tudósítók stúdiója (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 A mélység varázsa
(természetfilm)
13.40 Karády Katalin filmjei
Hazajáró lélek
(magyar film, ism.)
15.10 Benyovszky Móric és a malgasok földje
(dokumentumfilm)
5/2. rész
15.50 Tengeralattjárók
(angol dokumentumfilm)
4/2. rész: A nukleáris család
16.40 Lóra fel!
Lovasmagazin
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
173. rész: A vetélytárs
17.30 Christopher krokodil
Otthon
- Baltazár professzor
Nagy durmolás
- Ness család
Elspeth és Angus kutyát vesz
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A kék emberek titka
(francia-spanyol film)
19.45 Varsó építészete
A XVII. sz. második felének barokk stílusa
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Színházi Élet
Művészbejáró (ism.)
22.00 „Keleti szél”
Az esküvői bankett
(tajvani film)
23.45 Gyurkovics Tibor: Anyám-apám szerelme
Elmondja: Beregszászi Olga

HBO


16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Tecumseh - Az utolsó harcos
(amerikai western)
19.10 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
Ellenvádak
20.00 Egy nyár öt napja
(amerikai film)
21.45 Az éjszaka és a város
(amerikai film)
23.30 Automaták
(amerikai sci-fi)
1.00 Jelige: Vörös cipellők
Ne akarj engem!

TV3


16.30 Műsorajánlat
16.35 Palánta
17.05 9 és fél nindzsa
(amerikai vígjáték)
18.40 Havi fix
18.55 Kalahári - az élő sivatag
(angol természetfilm)
19.50 Mr. Rozsda
20.25 Negyedóra gazdaság
20.45 Híradó
21.00 Replikátor
(amerikai sci- fi)
22.50 Napi profit
23.00 Negyedóra gazdaság

MSat

6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Rocktükör
13.30 NASA (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra!
15.00 Keresd a nőt!
(amerikai vígjáték)
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap TV
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók (ism.)
22.00 A sátán kapuja
(amerikai horror)
23.45 Nem probléma
0.10 A 3-ik vonal

Filmnet

8.00 Fuss az életedért!
(amerikai film)
9.45 Kisemberek
(amerikai film)
11.15 Agyamra mész
(amerikai vígjáték)
13.00 Gina szenvedélye
(amerikai film)
14.45 Egy halálom, egy életem
(amerikai film)
16.15 Kockázat nélkül nincs üzlet
(amerikai film)
18.00 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
18.30 A halál formulája
(amerikai thriller)
21.40 NHL - Hoki Amerikából 1995
23.35 Éjféli lidérc
(amerikai horror)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát!
18.00 Hétpróbás
18.30 Knight Rider
Élet-halál közt
20.00 Kockáztató
20.30 Új kereskedő
21.00 Barkácsmagazin
21.15 TC 2000
(amerikai sci-fi)
23.00 Flört - Stílusmagazin

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
20.00 ATV-Aranykapu
20.00 Vakáció Mallorcán
(olasz-spanyol film)
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése