1996. december 19., csütörtök

Tv műsor - 1996. december 19. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Előre a medve bőrére
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.40 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.10 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/49. rész: A csavargó Georgette
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta - Irodalom
Benne:
15.20 Kölcsönkapott Föld
15.25 Pop-rock
15.40 Átváltoztatunk
15.45 Irodalom érettségi tétel
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/27. rész
17.00 Most
A sokoldalú fiatalok műsora
17.25 Telis-televideo '96
17.30 Kormány váró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.55 „...a könyörülő Istené”
Szabó Magda-portré
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
26/15. rész:
Nehemiás nagy napja
Jónás elfut Isten elől
19.15 Naprakész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC - Magyarok Cselekedetei
20.30 Szomszédok
(teleregény)
21.10 Friderikusz-show
22.55 Ütköző
Aktuális politikai vitaműsor
23.45 Visszapillantás
(angol film)
6/3. rész: Dizzy Gillespie 1917-1993
0.10 Híradó
0.20 BBC-híradó

MTV 2


14.20 Műsorajánlat
14.25 Válogatás a Televízió archívumából
A labda
(tévéfilm, ism.) FF
15.55 TS Nagykarácsony
16.00 Fűben-fában
16.20 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.30 Repeta
Az ügy még nincs lezárva...
17.00 Alfa szolgálat
Mentálhigiénés magazin
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 MacGyver
(amerikai tévéfilmsorozat)
Tűz és jég
20.00 1100 év Európa közepén
6. rész: Veszprém
20.15 Istenek órája
Popper Péter műsora
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Hójelentés - Kenó
22.40 Reflex
OBB-hírcsokor
22.45 Lapzárta
22.50 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai - Kovács László
Az a hideg nap a parkban
(amerikai film)
0.20 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?
Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók
Tudósítók stúdiója (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Caput Regni Prága
(magyar rövidfilm)
Prágai városképek
13.25 Hattyúdal
(magyar film, ism.)
15.00 Esik az eső
(animációs film)
15.10 Benyovszky Móric és a malgasok földje
(dokumentumfilm)
5/3. rész
15.45 Tengeralattjárók
(angol dokumentumfilm)
4/3. rész: A tenger farkasa
16.40 Horgásztanyán
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
178. rész: A betörés
17.30 Christopher krokodil
A sejk látogatása
- Csodakörhinta
Azalé szeme
- Popeye, a tengerész
A gyáva nyúl
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A holdfény ékszerészei
(olasz-francia-amerikai film)
19.45 Mesterművek
Rubens: A szerelem kertje
(angol művészettörténeti kisfilm)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
Filmmagazin (ism.)
22.00 Hollywoodi lidércnyomás
(amerikai film)
23.50 Zelk Zoltán: Sirály
Elmondja: Téri Sándor

HBO


16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Zenemánia: Elton John
(amerikai zenés film)
19.10 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
Megosztott ház
20.00 Rövidre vágva
(amerikai film)
23.05 Gyújtóhatás
(amerikai film)
0.30 Jelige: Vörös cipellők
(amerikai sorozat)
Gina

TV3


15.50 Műsorajánlat
15.55 Palánta
16.25 Halálra rémülve
(amerikai film)
18.10 Korup - egy afrikai esőerdő élete
(angol természetfilm)
19.15 Modell Tv (ism.)
19.50 Mr. Rozsda
20.25 Negyedóra gazdaság
20.45 Híradó
21.00 Szívügyem
(dokumentumfilm)
22.20 Napi profit
22.35 Fésületlenül
23.20 Negyedóra gazdaság (ismétlés)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Rocktükör (ism.)
13.30 NASA (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra!
15.00 Tim
(amerikai film)
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók (ism.)
22.00 Rosszreménység foka
(amerikai thriller)
23.45 Nem probléma
0.10 A3-ik vonal

Filmnet

8.00 Danielle Steel: Zoja - 1.
(amerikai sorozat)
9.30 A kis Lord
(amerikai film)
11.15 A múlt árnyai
(amerikai film)
12.45 Át a Rubiconon
(amerikai film)
14.30 Kockázat nélkül nincs üzlet
(amerikai film)
16.00 Vörös szalag
(amerikai film)
17.45 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
18.15 Életjelek
(amerikai film)
20.00 Ace Ventura - Állati nyomozó
(amerikai vígjáték)
21.30 NHL - Hoki Amerikából 1995
23.30 Pincérlányok
(amerikai vígjáték)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna
17.00 Hívd Andreát!
18.00 Hétpróbás
18.30 Knight Rider
A felkelő nap gonosz fia
20.00 Pénzvilág
20.30 Tök jó tinishow
21.00 Mi van vele?
21.15 Ultimátum
(amerikai akciófilm)
23.00 Akarunk-e élni? (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
19.55 Autók-motorok
20.00 Szivárványcsapat
(amerikai film)
21.30 ATV-Aranykapu
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése