1996. november 12., kedd

Tv műsor - 1996. november 12. - Kedd

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Titkos támadó
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Állásleső
10.45 Játék
10.50 Hírek - Időjárás
11.10 Állatklinika a város szélén
(német-cseh tévéfilmsorozat, ismétlés)
13/7. rész: Az ellenőrzés
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.30 Éretlenek
(tévéfilmsorozat, ism.)
13/7. rész: Macskagyökér
15.00 Hírek - Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta
Benne:
15.20 Extrém
15.25 Ad hoc
15.40 Hóbort
15.45 Történelem: Tételező
A földrajzi felfedezések okai
16.00 Hírek - Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 TH Junior
16.10 Történelem: Arc-más
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/5. rész
17.00 II. Nemzetközi Videoklip Fesztivál
17.30 Albert mondja - A természet jobban tudja
(magyar-német rajzfilmsorozat)
6/2. rész: Víz nélkül nincs időjárás
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Kakasdi mesék
12/10. rész: A rest leány
19.15 Naprakész - Autók
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.10 MC - Magyarok Cselekedetei
20.25 Hozományvadászok
(angol tévéfilmsorozat)
6/2. rész
21.20 Stúdió ‘96
22.10 Magyarok a világ filmgyártásában - Magyar Dezső
Nincsenek titkok
(amerikai film)
23.40 Híradó
23.50 BBC-híradó

MTV 2


8.25 Műsorajánlat
8.30 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Izomláz
17.05 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat)
25/16. rész: Háztűznéző
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Játékháború
20.00 Múzsa
Kulturális hírműsor
20.10 Tanár úrnak tisztelettel
Vámos László (1928-1996)
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kedd 21
Politikai vetélkedő
21.45 Klip-mix
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás - Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 TS - Sportvarázs
0.10 MC - Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Helikon (ism.)
13.05 Police (ism.)
13.45 Kincsesház (ism.)
14.25 Expedíció
(ismeretterjesztő sorozat)
13/11. rész: Urumaco - az idő nyomai
15.15 A patak élővilága
(német ismeretterjesztő film)
15.30 „Amiről a kövek mesélnek”
Történelmi városok - Pannonhalma (ism.)
15.50 Figyelj!
Fiatalok műsora (ism.)
16.30 II. János Pál
(olasz dokumentumfilm-sorozat, ism.)
10/1. rész: Gondolatok a pápai méltóságról
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
151. rész: Visszahódítás
17.30 Mesék a nagyvilágból
A búbospacsirta
- Hóembermesék
A korcsolyázásról és a csalásról
- Popeye, a tengerész
Spenótos üdvözlettel
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Jennie, Lady Randolph Churchill
(angol tévéfilmsorozat)
7/5. rész: A tökéletes kedves
19.05 A román stílus
(német ismeretterjesztő film)
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Beltenebros
(spanyol krimi)
23.20 Héthatár (ism.)
24.00 Arany János: A walesi bárdok
Elmondja: Sinkovits Imre

HBO


16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 Zenemánia: Bon Jovi
18.40 A kis dobás
(amerikai vígjáték)
20.10 Hajlakk
(amerikai vígjáték)
21.40 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Szex, drog és rock and roll
22.25 Így készült: Hetedik
(amerikai dokumentumfilm)
23.05 Lassú tűzön
(amerikai film)

TV3


17.05 Műsorajánlat - Időjárás
17.10 Gusztáv
(rajzfilm)
17.20 A vörös ház
(amerikai film)
19.15 H2O - Vízi sportok
19.45 Gusztáv
(rajzfilm)
19.50 Játék: Fekete, fehér
20.25 Negyedóra otthon...
20.45 Háromszög híradó
21.00 A feltámadt halott
(amerikai film)
22.50 Automobil (ism.)
23.25 Negyedóra otthon... (ismétlés)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Csengetett, Mylord?! - 18. rész
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
14.50 A seriff felesége
(amerikai western)
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Pacific Blue
21.00 Benny Hill (ism.)
21.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
22.00 Bűnös ösztön
(amerikai film)
23.45 Fociparádé (ismétlés)

Filmnet

8.00 Ballagás előtt
(amerikai film)
9.00 Mama pici fia
(amerikai film)
10.45 Férfi a padláson
(amerikai dráma)
12.30 Casanova '70
(amerikai film)
14.20 Vad játék
(angol film)
16.00 Egy tökéletes pár
(amerikai vígjáték)
18.00 Visszapillantó
18.30 Halálos félrelépés
(amerikai thriller)
20.00 Egy lány a tánckarból
(amerikai film)
21.40 Az utolsó fénysugár
(amerikai thriller)
23.20 A becsület jelvénye
(amerikai thriller)

Szív TV

16.30 Príma torna
17.00 Mozdulj!
17.30 pH-érték
Parlamenti híradó
18.00 Pénzvilág
18.30 Knight Rider
A temető
20.00 Különjárat
20.30 „Kicsi vagyok én...”
21.00 Kapásjelző
21.15 A fogoly
(angol film)
23.00 Utazási magazin

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Ingatlanpiaci szemle
19.30 ATV-stúdió
19.50 Na, ne mondd!
(angol sorozat) 13/4.
20.30 Az igazi keresztapa
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Sport, érdekesség, zene
23.00 Esély

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése