1997. február 24., hétfő

Tv műsor - 1997. február 24. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia sorozat)
Apa vagy sem
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Keresd a nőt
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.30 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű műsor
Hívó szóra
(dokumentumfilm - 2., ism.)
15.00 Repeta - Matek
Benne:
15.05 Lépegető
15.15 Premier
15.20 Matek
15.35 Repeta riporter
15.45 Opera
15.50 Matek
16.00 A sztár, akire nincs időnk
16.05 Matek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/67. rész
17.05 Zöld-övezet
Környezetvédelmi magazin
17.30 Kapcsolj be!
Múlt-kor
Burma - 2. rész
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Luciferke
(szlovák bábfilmsorozat)
7/7. rész: Főellenség: rendetlenség
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Helló, Doki!
(tévéfilmsorozat)
6/4. rész: Vendég valahonnan
21.05 Frei-dosszié
A világ és ami mögötte van
21.40 Vers mindenkinek
Arany János: A fülemile
21.50 Ha...
Örökös tag
Tolnay Klári
22.55 A haza
(NSZK tévéfilmsorozat)
11/8. rész: Az amerikai
0.40 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.10 Csak egy kis flört
(német tévéfilmsorozat)
5/2. rész: Egy szemernyi hazugság
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is!)
18.45 Szemlátomás
Különös képek, különös kiállítások
19.05 A simlis és a szende
(amerikai sorozat)
Fel a fejjel, gyerekek!
20.00 Sportműsor
Benne: Északi sí vb
21.10 Klip-mix
21.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Tánctér
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV



8.00 Segítség! Tanulok?!
Vendégvárók
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.55 Kicsoda a micsoda (ism.)
14.25 Cimbora - Tallózó (ism.)
15.10 Tengeralattjárók
(angol dokumentumfilm, ism.)
4/2. rész: A nukleáris család
16.00 Harmónia (ism.)
16.30 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin (ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
217. rész: Óvatosság
17.30 Bojan mackó
A televízió
- Wimpole falu
Horgászverseny
- Baltazár professzor
Elcserélt kalapok
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Blanche
(kanadai tévéfilmsorozat)
11/6. rész
19.05 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
19.40 Ella István orgonál
19.55 Berzsenyi Dániel: A magyarokhoz
20.05 Ritmus '97
Könnyűzenei magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Századunk
(francia dokumentumfilm)
9/2. rész: A hátország
22.25 A modern világ remekírói
(angol film)
23.25 Minoritates Mundi
Cselényi László műsora
0.05 Berzsenyi Dániel: Keszthely
Elmondja: Papp János

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Pavarotti és barátai
(amerikai zenés film)
18.35 Zűrös majom
(amerikai film)
20.10 Amos és Andrew bilincsben
(amerikai vígjáték)
21.45 Sötét szárnyak suhogása
(amerikai film)
23.40 Az angyalok városa
(amerikai krimi)

TV3


14.25 Műsorajánlat
14.30 Élve kell
(amerikai film)
16.10 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
16.40 Menjünk (ism.)
16.55 Amerikai fogócska
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Második lehetőség
(amerikai sorozat)
20.15 Gillette World Sport Special
20.45 Kandi kamera
21.00 Az erőszak megszállottja
(amerikai film)
22.45 Napi profit
22.55 Profitvadász (ism.)
23.25 Negyedóra sport...

MSat

1.00 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.00 Árnyékkereskedők
(amerikai sorozat, 1. ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ismétlés)
14.30 Játszd újra...
15.00 You and Me
(angol film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Tűzoltók
(ausztrál sorozat)
21.00 Fociparádé - Angol liga
22.00 Őrült sportok
22.30 Bolondóra
23.30 Hollywood ma
24.00 Tíz gladiátor győzelme (ism.)

Filmnet

7.00 Montana - 47.
A kínai császár levele
7.30 Fantom macska - 1.
(rajzfilmsorozat)
8.00 Tarantella
(amerikai film)
10.00 Bolse vita
(amerikai film)
12.00 Amit én írtam
(amerikai film)
14.00 Papírvadászat
(amerikai film)
16.00 Hoki életre-halálra
(amerikai film)
18.00 Spanyol labdarúgás 1997
20.00 A Filmszínész Liga díjátadása, 1997
21.20 Háború a szigeten
23.00 Serpico
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 A döntő pillanat
(magyar vígjáték, 1938)
18.30 Az én esetem
19.00 Próba, szerelem
7. rész (ism.)
19.30 Más
20.30 Autósport-magazin
21.00 Corrina, Corrina
(amerikai vígjáték)

ATV


5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlan panoráma
20.00 Jones, a fejvadász
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 ATV-stúdió
22.25 A vámpírok éjjele
(spanyol horror)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése