1997. február 3., hétfő

Tv műsor - 1997. február 3. - Hétfő

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia sorozat)
Anne
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Állás-leső
10.45 Játék
10.50 Információk, meteorológia
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Patrin - Üzenet - Vorba
Cigánymagazin
14.35 Nasa obrazovka
15.00 Repeta - Matek
15.05 A Nap könyve
15.15 Premier
15.20 Matek
15.30 Egészségpercek
15.35 Reprospektív
15.45 Opera
15.50 Matek
16.00 A sztár, akire nincs időnk
16.05 Matek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/52. rész
17.05 Erdőkerülő
Erdészeti-vadászati magazin
17.30 Mozivarázs
17.45 Lurkó-kupa
18.00 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Hóembermesék
(szlovák bábfilmsorozat)
7/6. rész: Hóember a tetőn
19.15 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
Tűzjáró
21.05 Nyitott száj
21.55 Vers mindenkinek
22.05 A haza
(NSZK tévéfilmsorozat)
11/5. rész: Az eltűnt megkerült
23.05 Szabófalvától San Franciscóig
Marianna D. Birnbaum
0.05 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorajánlat
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorismertetés
17.05 Nyár Lesmonában
(német sorozat)
6/5. rész: Éjszakai eljegyzés
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradó
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is)
18.45 Könyvvilág
19.00 Sportműsor
21.00 Alpesi sí, vb
Férfi szuper óriásműlesiklás
21.25 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás - Hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenósorsolás
22.40 A siker kapujában
Fiatal művészek hangversenye a Régi Zeneakadémia kamaratermében
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?!
Vendégvárók
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.55 Kicsoda a micsoda (ism.)
14.25 Cimbora - Tallózó (ism.)
15.25 A dinoszauruszok nyomában
(angol ismeretterjesztő film)
16.15 Harmónia (ism.)
16.45 Ösvény a világ tetején
13/3. rész: A viszály
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
203. rész: Depresszió
17.30 Popeye
Banyatanya
- Wimpole falu
Izgalmas kirándulás
- Baltazár professzor
Csak sportosan
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Blanche
(kanadai filmsorozat)
11/3. rész
19.05 Helikon
Irodalmi figyelő
19.35 A Szabadság-hegy irodalmi emlékei
(kultúrtörténeti film)
20.05 Police
Rendőrségi magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Arcom folyó tükrén
(dokumentumfilm)
Juhász Sándor
22.25 Az utolsó aratás
(ausztrál tévéfilm)
23.25 Beethoven: Appassionata
23.50 Csoóri Sándor: Senkid, barátod
Elmondja: Rátóti Zoltán

HBO


16.30 Superman legújabb kalandjai - Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 A mi XX. Századunk 1.
(amerikai dokumentumfilm)
18.30 Amelia Earhart - Az utolsó repülés
(amerikai film)
20.05 Gettysburg 1.
(amerikai film)
21.45 Leon, a profi
(amerikai krimi)
23.35 A bűn lélektana
(dán film)

TV3


15.05 Műsorajánlat
15.15 Tim
(ausztrál film)
17.00 Menjünk (ism.)
17.15 Caroline
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Második lehetőség
(amerikai sorozat)
20.10 Gillette World Sport Special
20.45 Kandi kamera
21.00 Végzetes tévedés
(amerikai film)
22.40 Napi profit
22.50 Profitvadász (ism.)
23.20 Negyedóra sport...

MSat

0.30 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Reklámműsor
9.30 Music Box
13.00 Bangkok Hilton
(ausztrál sorozat, ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Kölcsöngyerek visszajár
(amerikai vígjáték)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM-micro)
Reklámműsor, Music Box (szatellit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Tűzoltók
(ausztrál sorozat)
21.00 Focipárádé - Angol liga
22.00 Őrült sportok
22.30 Bolondóra (ism.)
23.30 Hollywood ma
24.00 Al Capone kincse (ismétlés)

Filmnet

7.00 Montana
(rajzfilm)
7.30 Ace Ventura
(rajzfilm)
8.00 Max Dugan visszatér
(amerikai vgjáték)
10.00 Kihalt tengerpart
(amerikai film)
12.00 McLeod és lányai
(ausztrál film)
14.00 Bűnös szívek
(amerikai dráma)
16.00 Játékok útközben
(ausztrál thriller)
18.00 Spanyol labdarúgás 1997
20.00 Első számú gyanúsított - 1.
(angol sorozat)
21.30 Bolse Vita
(amerikai film)
23.15 Dr. Jekyll és Mr. Hyde
(angol horror)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Ember a híd alatt
(magyar film)
18.30 Utazási magazin
19.00 Próba, szerelem
4. rész (ism.)
19.30 Más
20.30 Autósport-magazin
21.00 Telitalálat
(amerikai vígjáték)
23.00 Hétpróbás (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Tv-shop
20.00 Túlfeszített húr
21.30 Klippercek
21.50 ATV-stúdió
22.35 Sátáni szépség

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése