1997. március 12., szerda

Tv műsor - 1997. március 12. - Szerda

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Örök hála
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Ezüstkor
10.45 Játék
10.50 Információk
11.15 Acapulco akciócsoport
(amerikai-francia tévéfilmsorozat, ism.)
21/21. rész: A merénylő
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Srpskl Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta - Fizika
Benne:
15.10 Kukkoló
15.20 Portré
15.25 Fizika
15.50 Mérleg
15.55 Fizika
16.05 Relax
16.10 Fizika
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/79. rész
17.05 Kézfogások
17.35 Kapcsolj be!
Cimbora
Ha álom az élet...
18.00 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Pow Wow és a varjú
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Szilveszter újra!
„Barátságos harcot kérünk...” (ism.)
21.50 Ha...
Örökös tag
Gábor Miklós
22.50 Vers mindenkinek
Batsányi János: A rab és a madár (részlet)
23.00 Bele a szív közepébe
(NSZK film)
0.30 Híradó

MTV 2


15.10 Műsorismertetés
15.15 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
Az utolsó farmer Jereey-szigetén
15.50 40 éves a Magyar Televízió
Válogatás a televízió archívumából
A Rókus templom harangjai
(tévéjáték, ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
17.15 Teleszák
Horgászok műsora
17.25 Gaia
Ökológiai filmújság
Védett földet vennénk!
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarország ma
„Bernát a völgyeket szereti”
A ciszterci rend és Magyarország
(dokumentumfilm)
19.05 A papa, az őrangyal és én
(amerikai film)
20.40 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
20.50 Az Örök Szövetség...
21.20 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Emlék
(amerikai tévéfilm, ism.)
2/2. rész
0.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
Tájékoztató műsor
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak (ism.)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Pumukli
Pumukli forró nyomon
13.40 Wimpole falu
A hóesés
A hencegő unokatestvér
13.50 Tájak, fortélyok, asszonyok (ism.)
14.10 Másféleszűek
(dokumentumfilm, ism.)
14.45 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Berlin
15.00 Váratlan utazás
(kanadai sorozat, ism.)
13/2. rész: A mesemondó lány rászolgál a nevére
15.45 Erdélytől Erdélyig
(dokumentumfilm)
16.30 Kismamaklub
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
229. rész: Nehéz felvétel
17.30 Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor képhiba volt
- Tom
A kivonás
- Bojan mackó
A szivárvány
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 „A gyerekek figyelnek bennünket”
Gombháború
(francia film)
19.50 Mesterművek
Modern Művészetek Múzeuma, New York
(angol művészettörténeti kisfilm)
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Svadron
(lengyel film)
23.05 Friderick Chopin: e-moll zongoraverseny
23.45 Ady Endre: Az isten harsonája
Elmondja: Mádi Szabó Gábor

HBO


16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Ace Ventura
(amerikai vígjáték)
19.05 Mozimánia: Charlton Heston
(amerikai dokumentumfilm)
20.00 Véres feszület
(amerikai krimi)
21.40 Táncőrület
(amerikai vígjáték)
23.20 Foglalkozása: bérgyilkos
(amerikai krimi)
0.55 Jelige: Vörös cipellők

TV3


14.10 Műsorajánlat
14.15 Királyi esküvő
(amerikai film, ism.)
16.00 Negyedóra (ism.)
16.20 Salty, a fóka
(kanadai sorozat)
16.50 Gillette World Sport Special (ism.)
17.20 Magányos farkas
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 A kisasszony (29.)
19.45 Játék: Képzelet
20.25 Cinema
21.00 Az élet büdös
(amerikai vígjáték)
22.50 Napi profit
23.05 Negyedóra az infosztrádán
23.20 Miért?

MSat

1.35 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.30 Bulivonal (ism.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
15.00 Az ifjúság évei 2.
(amerikai film)
16.40 Power Rangers (ism.)
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops (8.)
20.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat)
20.30 Muppet-show
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 8.)
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism.)
23.30 Tűzvihar
(amerikai sci-fi)

Filmnet

7.00 Arsene Lupin - 11.
(rajzfilm)
7.30 Iznogoud - 4.
(rajzfilmsorozat)
8.00 Kezdők szerencséje
(családi mozi)
10.00 Ki véd meg engem?
(amerikai thriller)
12.00 Bajnokok
(amerikai film)
14.00 Hongkong a fejére esett
16.00 Gyertek el a mennyországba
(amerikai film)
18.00 Tanú Hitler ellen
20.00 A csend rabjai
(amerikai dráma)
21.30 Anna Frank emlékezete - 1. rész
(dokumentumfilm)
22.50 Felhők közül a nap
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
16.55 Horváth Rozi konyhája
17.00 Autósport-magazin
17.30 Acélmadarak
(amerikai film, ism.)
19.00 Szerda 19 óra
19.30 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
20.00 Egészségmagazin
21.05 Zsarugyilkosságok
(amerikai film)
23.00 Szédülj el! (ism.)
23.30 Divatház (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Topline
(olasz film)
21.35 Klippercek
21.50 Sportmagazin
22.30 Az ördögök éjszakája
(olasz-spanyol horror)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése