2017. június 4., vasárnap

Tv műsor - 1997. április 3. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/21. rész: Boldog várakozás
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Kultúrszelet
11.10 Frankenberg-kastély
(német tévéfilmsorozat, ism.)
14/11. rész: A második tavasz
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
14.00 Hírek - Időjárás
14.05 Műsorismertetés
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
24. rész
15.00 Repeta - Irodalom
Benne:
15.05 Helyesírás
15.10 Hirdetések
15.15 Tételező
15.30 Polc
15.40 Így írtok ti
15.45 Ki gondolta?
15.50 A tegnap holnapja
16.05 Ad hoc
16.10 Kik vogymuk?
16.20 Bécsi melanzs
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/94. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Kapcsolj be!
Juventus Pop-rock Fesztivál ‘97
1. elődöntő
17.55 A Keresztény Értelmiségiek Szövetsége
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
26/25. rész:
Örömhír az embereknek
Pál Damaszkuszban
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Kisváros
Reptéri fogás
21.00 Bőr nélkül
(olasz film)
22.30 Sztálin két halála
(cseh dokumentumfilm)
23.30 A dzsessz 100 éve
(francia zenés dokumentumfilm)
4/1. rész: Gyökerek
0.20 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 A kisfiú meg az oroszlánok
Lázár Ervin mesejátéka (ism.)
15.00 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/26. rész: Vihar utáni csend
15.25 Palackposta
15.55 Zöld bolygó
10/2. rész
16.15 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.25 Repeta plusz
Az ügy még nincs lezárva...
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/12. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Charlie Grace
(amerikai tévéfilmsorozat)
9/9. rész
20.00 Atlanti express
20.15 Átfogó
Kapcsolatokról - határok nélkül
20.40 Körző
Kulturális magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Izraeli körkép
La Sept
Míg a halál el nem választ
(izraeli-amerikai film)
0.15 La Sept
Őrségben
(izraeli rövidfilm)
(feliratos)
0.45 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


8.00 Hírek - Műsorismertetés
8.05 A Tekergér család világ körüli tekergései
8.30 Babar
8.55 Lássuk, hogyan növekednek
9.05 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
9.30 A három kiskutya
(finn rajzfilm)
9.35 Kalandozás furfangos találmányok között
(ausztrál animációs film)
12/3. rész
10.00 Mindenki más
Segélykoncert
10.30 Digby, a világ legnagyobb kutyája
(amerikai film)
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Régiók (ism.)
13.00 Esti kérdés
13.15 Pumukli
13.40 Wimpole falu
13.45 Színházi Világhétköznap
14.15 Expedíció
15.05 Finnugor népek II. világkongresszusa
15.25 Ez a villa eladó
(magyar vígjáték)
16.40 Hubertus
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
17.30 Fabulák
A hangyáról meg a galambokról
- Űrfantázia
Virágok
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Hűtlen asszonyok
(olasz film)
19.50 Hommage a Imre Cserépfalvi!
(animációs film)
20.05 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Elfelejtett ősök árnyai
(grúz film)
23.00 Szergej Paradzsanov
(német portréfilm)
23.55 Farkas Árpád: Mikor az öregemberek mosakodnak
Elmondja: Ferenczy István

HBO


10.00 Copperfield Dávid
(amerikai film)
11.20 Semmit a szemnek
(amerikai vígjáték)
13.05 A kis dobás
(amerikai vígjáték)
14.35 Rodoszi kolosszális
(angol vígjáték)
16.10 Dot Hollywoodban
(amerikai rajzfilm)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
18.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
18.35 Férfi a házban
(amerikai film)
20.10 Adj rá kakaót!
(amerikai vígjáték)
22.00 Melrose Place
(amerikai sorozat)
22.45 Aljas indokból
(amerikai thriller)
0.15 Szerelmi csatározások: Ez már túlzás!
(amerikai erotikus film)
1.15 Luxusbordély Londonban
(amerikai dokumentumfilm)

TV3


13.25 Műsorajánlat
13.30 II. Ludwig
(német film, ism.)
15.35 Negyedóra (ism.)
15.50 Plakát
16.20 Salty, a fóka (ism.)
16.50 Havi fix
17.05 Császárkeringő
(osztrák film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Baywatch
(amerikai sorozat - 14.)
20.10 Játék: Zenefon
20.45 Aloha Sport
21.00 Laura végzete
(amerikai film)
22.50 Napi profit
23.05 Negyedóra gazdaság
23.20 Aloha Sport (ism.)
23.30 Aszfaltbetyár (ism.)

MSat

2.30 Music Box
6.00 Vekker
9.30 Music Box
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Játszd újra..
14.30 Parti sétány, Ausztrália
15.00 Senki gyermekei
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
22.30 Hideg izzás
(amerikai film)
0.05 A3-ik vonal
1.00 Nem probléma
1.30 A rácson túl (ismétlés)

Szív TV

16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Papucshős
(magyar vígjáték, 1938)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat)
19.30 RPS - Zenei műsor
20.00 Kockáztató
20.30 X-trém
21.05 Mocskos zsaru
(amerikai film)
23.00 Kézilabda (ism.)
23.30 Eurostar kapásjelző (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
19.50 Tengerészakadémia
21.30 Klippercek, játék
21.50 Mondjuk a magunkét
22.20 Ingatlankavalkád
22.30 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése