1997. december 12., péntek

Tv műsor - 1997. december 12. - Péntek

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 192/25.)
9.35 Lyukasóra (ism.)
10.20 Unokáink is látni fogják (ism.)
10.50 Alfa szolgálat (ism.)
11.10 Savannah
(amerikai sorozat)
Információt kérek
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Dallamkoktél
Volt egyszer egy Tévé-presszó
Részletek a népszerű sorozatból - 3. (FF!)
13.00 Híróra
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.05 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat, ism. - 87-88.)
15.40 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.05 Gyerekeknek!
Jövő 7
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 109.)
Visszaprogramozás
17.00 Tévédoktor
Az idült hörghurut
17.10 Vers mindenkinek
17.15 Évgyűrűk
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
19.00 Gyerekeknek!
Ficánkoló (ism.)
19.05 Égből pottyant mesék
Kacagó királylányok (ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Savannah
(amerikai sorozat, ism.)
Információt kérek
20.50 Desszert
21.50 Exkluzív
22.10 Kenó
22.20 Tabu
A szerelem művészete
(olasz film)
23.55 Félix ’97
(angol dokumentumfilm)
1.25 Híradó

MTV 2


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
12.55 Műsorismertetés
13.00 A napsugár nyomában
(ismeretterjesztő sorozat, ism.)
A vízcsepp kivájja a követ
13.30 Mesterdallamok (ism.)
14.05 Hármas csatorna
Színekről színesen (ism.)
14.35 Emberek a természetben
A Bükk templomában
Becsei Ferenc, természetvédelmi felügyelő (ism.)
14.55 Magyar évszázadok
Szent László törvényei (ism.)
15.10 Orson és Olivia
(francia rajzfilmsorozat)
Romeó és Olivia
15.35 Időjárás
15.40 Hol-mi?
16.05 Kupaktanács
16.40 Telesport
17.20 Interoperett gála
Összeállítás az 1992. évi újévi koncertből
18.20 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Mary Cassat: A fürdő
Képzőművészeti Tárlat, Chicago
18.30 Frankenberg-kastély
(német sorozat - 13/1.)
Cserbenhagyás
19.20 Klip-mix
19.30 Az Onedin család
(angol sorozat - 182/142.)
20.00 Kodály műveltségi verseny - 9/8.
II. középdöntő
21.00 Telesport
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Vulsana (2000-hez közeledve)
Együtt a halállal
(dokumentumfilm)
23.10 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel
9.55 Klip klub (ism.)
10.15 Pumukli (ism.)
10.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 33.)
11.10 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.40 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.10 Sliders
(amerikai sorozat, ism. - 33.)
13.00 Randevú Edittel
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Pumukli
- Dragon Ball
- A pálya ördöge
- Candy, Candy
16.15  Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 34.)
16.40 Sliders
(amerikai filmsorozat - 34.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 10.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.53 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Biloxi Blues
(amerikai film)
21.50 Gyilkos sorok
(angol filmsorozat - 6.)
22.50 Mentőangyalok
(amerikai filmsorozat - 7.)
23.50 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2


6.00 Kacsintások
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 50.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 48.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ism.)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 27.)
13.35 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 49.)
14.05 Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat - 22.)
14.30 Top 10 (ismétlés)
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.55 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat - 49.)
16.20 Remington Steele
(amerikai sorozat - 10.)
17.10 Marienhof
(német sorozat - 49.)
17.40 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 50.)
18.05 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 49.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 51.)
19.55 Kifutó
(zenés szórakoztató műsor)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Tények - Jó estét, Magyarország!
Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Suttogások a sötétben
(amerikai thriller)
0.45 Hajnaltól napestig
1.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV


5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
- Képes krónika
10.45 Váltó (ism.)
11.20 Fórum (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 A kanadai vadon csodái
13.05 Az Ázsia-sztráda népei és országai
(japán sorozat - 10/10.)
Irán - az új kezdet
14.00 Anna
(kanadai sorozat - 4/2.)
15.35 Talpalatnyi Zöld (ism.)
16.20 Virtus
16.45 A jólét alapjai
(angol film - 10/8.)
17.05 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 42.)
17.30 Szamba és Ugri
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Az Olsen banda újra akcióban
(dán vígjáték)
20.05 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 A belstoni fővadász
(angol film, 1973)
23.15 Fórum
24.00 Híradó
0.30 Jazzperanto (ism.)
1.10 Egy romantikus angol nő
(angol film, ism.)

HBO


5.45 Ki az úr a házban?
(amerikai vígjáték)
7.25 Szédült hétvége
(amerikai vígjáték)
9.10 A három testőr
(amerikai kalandfilm)
11.00 Óvóbácsi
(amerikai vígjáték)
12.25 Ezüstkerék
(amerikai filmdráma)
14.15 Elbaltázott nászéjszaka
(amerikai vígjáték)
15.50 Télapu
(amerikai vígjáték)
17.30 Alf
18.00 Kung-fu
19.05 Mozi! Mozi! Mozi!
19.35 Mennyi? 30!
20.10 Othello
(amerikai filmdráma)
22.10 Kasszasiker
23.55 Hat nap, hat éjszaka
1.30 Sztárközelben: Meg Ryan
1.55 Az igazság bajnoka
(amerikai krimi)
3.45 Szentháromság és csokoládé

TV3


13.30 Kisasszony
(brazil sorozat - 155.)
14.00 Egy rém rendes család (ism. - 28.)
14.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 34.)
15.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 34.)
16.00 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. - 4.)
17.00 Cream21 - könnyűzenei toplista
17.30 Alf
(amerikai sorozat -35.)
18.00 Hegylakó
(amerikai sorozat - 35.)
19.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat - 35.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 31.)
21.00 Az éj csendje
22.50 Drága testek
(amerikai sorozat - 7.)
23.50 Nosferatu, a vámpír
(amerikai horrorfilm)
2.00 NBA kosárlabdamérkőzés (élő)

MSat


1.10 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
14.00 Autó-motor (ism.)
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 200.)
15.00 Játszd újra...
15.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 4.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Pacific Blue (ism. - 25.)
18.00 Poirot (ism. - 40.)
19.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 205.)
19.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 14.)
20.30 Poirot
(angol sorozat - 41.)
21.30 Dobozba zárt szerelem
(amerikai film)
23.45 Autó-motor extra

Szív TV


6.00 Más
6.30 Torna
7.00 Ismétlések
City
7.15 Kapásjelző
7.30 Blende
8.30 Ericsson vendégei
9.30 Torna
10.00 Divatház
10.30 Információs magazin
11.00 Sérült emberek magazinja
11.30 Barkácsmagazin
12.30 Különjárat
13.00 Földgömb
13.30 Palánta
14.30 Pop-dzsungel
15.00 Utazás Gasztronómiában (ism.)
15.30 Az észak vadvilága
16.00 Rin-Tin-Tin
16.30 RPS - News
17.00 Ködös utak
(francia film, ism.)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 A vadon világa: Óriásmedvék
21.00 Hajsza
(amerikai akciófilm)
23.00 Mi van vele?
23.30 Emmanuelle - 9.
(francia erotikus sorozat)
24.00 Mostohaapa
(amerikai thriller)

ATV


19.00 Komondor produkció
22.00 Ingatlankavalkád
22.10 Klippercek
22.20 A zene édes hangja
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése