1997. december 4., csütörtök

Tv műsor - 1997. december 4. - Csütörtök

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat - 192/21.)
9.35 Helló, Magyarország! (ism.)
10.20 Anno... (ism.)
10.50 Gyorssegély (ism.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK sorozat, ism. - 27/19.)
Csak allergia?
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Az örökzöld „örökzöldek”
Eisemann Mihály szerzeményeiből
13.00 Híróra
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Együtt - Életképek
14.40 Unser Bildschirm
(német nemzetiségi magazin)
15.05 NAT-tól tartok
15.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Gyerekeknek!
Karácsonyország
16.10 Múlt-kor
A lovagok városai
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/43.)
17.00 Tévédoktor
A hüvelygyulladás
17.10 Csellengők
17.15 Hogy is van ez?!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
18.20 Gyerekeknek!
Vízipók - csodapók
(rajzfilmsorozat, ism.)
Árnyék a víz alatt
18.30 A pampák királya
(brazil  tévéfilmsorozat - 130/28. rész)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.35 Friderikusz
(talkshow)
22.35 Magyarok cselekedetei
22.40 Kenó
22.45 Sötétség borítja a Földet
(NSZK-angol-francia-portugál film - 2/1.)
24.00 Híradó
0.15 Szerelmes ellenfelek
(olasz film, ism. - 2/2.)

MTV 2


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
15.50 Műsorismertetés
15.55 Telesport
Románia-Magyarország női kézilabda-vb
17.20 Rókatánc
17.30 Híradó - Időjárás
17.40 Zöld bolygó
18.00 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
18.25 Időjárás
18.30 Top 40
Slágerlista
19.00 Rajzolni jó
Rajztanítás
19.15 Gyerekeknek
Zenélő gyermekkezek
19.30 Az Onedin család
(angol sorozat - 182/137.)
Robbanásveszély
20.00 Lyukasóra
20.45 Telesport
Labdarúgó-vb-sorsolás
21.45 Csízió
21.50 Van öt perce?
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Telesport
Európa-válogatott-Világválogatott labdarúgó-mérkőzés

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub (ism.)
10.15 Pumukli
(német-magyar sorozat, ism.)
10.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 27.)
11.10 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.40 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.10 Sliders
(amerikai sorozat, ism. - 27.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Pumukli
(német-magyar sorozat)
- Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
- A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
- Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 28.)
16.40 Sliders
(amerikai sorozat - 28.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat - 4.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.53 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Angyali érintés
(amerikai filmsorozat - 6.)
21.00 Adrenalin
(német film)
22.40 Lopakodók
(amerikai film, ism.)
0.20 Fókusz (ism.)

TV2


6.00 Hűséges az Isten
Vallási magazin
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
Életmódmagazin
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 44.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. - 42.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 44.)
13.35 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 43.)
14.05 Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.30 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.55 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat - 43.)
16.20 Remington Steele
(amerikai sorozat - 4.)
17.10 Marienhof
(német sorozat - 43.)
17.40 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 44.)
18.05 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 43.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 45.)
19.55 Titkok, látomások
A képzelet és a valóság mezsgyéjén
(magazin)
A lélek határai
20.50 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Nagy Péter
(tudományos ismeretterjesztő film)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat - 9.)
23.50 Hajnaltól napestig
0.15 Jó estét, Magyarország! (ismétlés)

Duna TV


5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
- Segítség! Tanulok?! Távoktatás
Járóföld - hazai tájakon
8.30 Olasz nyelvlecke kezdőknek
8.45 Oktatási híradó (ism.)
9.00 Képes krónika
10.55 Kismamaklub (ism.)
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Popeye, a tengerész
13.05 Kapcsok (ism.)
13.40 Méltóságos kisasszony
(magyar film, 1936)
14.55 Vadonban
(kanadai ismeretterjesztő film)
A furfangos fekete medve világa
15.50 Mesterművek
16.00 Szegletkő
Protestáns műsor
16.35 Hubertus
16.50 Barangoló
17.10 Jelenko - egy szarvas a rengetegből
(horvát film - 13/7.)
Hóesés
17.40 Egy világhírű vadász emlékiratai
Filopat és Potafil...
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 A nagy hadgyakorlat
(francia film)
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép (ism.)
22.05 Egy szerelem története
(olasz film, 1950)
23.45 Híradó

HBO


5.45 Dot Hollywoodban
7.05 Folytassa, Doktor!
(angol vígjáték)
8.40 Elbaltázott nászéjszaka
(amerikai vígjáték)
10.15 Szédült hétvége
(amerikai vígjáték)
12.00 Az élet csodaszép
(amerikai film)
14.10 Az erdő harcosa
(amerikai film)
15.50 A Glastonbury fesztivál
(amerikai zenés film)
17.30 Bolondos dallamok
18.00 Bír-lak
18.35 Senki sem tökéletes
(amerikai film)
20.05 Ezüstkerék
(amerikai film)
22.05 Melrose Place
22.45 Frankie, a légy
(amerikai film)
0.25 Die Hard - Az élet mindig drága
2.30 Szerelmi csatározások
4.00 A kalapácsos visszatér
(amerikai horror)

TV3


13.30 Kisasszony
(brazil sorozat - 149.)
14.00 Egy rém rendes család (ism. - 23.)
14.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 28.)
15.00 Hegylakó (ism. - 28.)
16.00 Dinasztia (ism. - 27.)
17.00 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
17.30 Alf
(amerikai sorozat - 29.)
18.00 Hegylakó
(amerikai sorozat - 29.)
19.00 Ki a főnök?
(sorozat - 29.)
19.30 Hír3
20.00 Howard’s End - Szellem a házban
(amerikai film)
22.35 Fejvadász
(sorozat - 2.)
23.25 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, - 24.)
23.55 72 óra - kulturális ajánlóműsor (ism.)

MSat


1.20 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
12.50 Budo magazin (ism.)
13.20 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 194.)
13.50 Játszd újra...
14.20 Abszolút kezdők
(angol film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Szirének és szirénák
(sorozat, ism. - 14.)
18.00 Kedves fészek
(angol sorozat, ism. - 5.)
19.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 199.)
19.30 Halálos gyötrelem
(amerikai film)
21.15 Murder One
(angol sorozat - 15.)
22.15 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. - 3.)
23.15 Az élet ára
(amerikai akciófilm, ism.)

Szív TV


7.00 Egészségmagazin
7.30 Konyhashow
8.30 Hívd Andreát!
9.30 Torna
10.00 Színház-tűznéző
11.00 Zsaruszív
Rendőrségi magazin
11.30 Autósport
12.30 Ismétlések
Tabuk nélkül
13.00 Reklámvilág
13.30 Képes recept
Életmód, egészség
14.00 Torna
14.30 Különjárat
15.00 Premier
15.30 Slágermúzeum
16.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat - 20/16.)
16.30 Sztár-bár
17.00 A Webber család
(amerikai vígjáték)
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 3-4.)
20.00 Pénzvilág
20.30 Szédülj el!
21.00 Kettős küszöb
(amerikai film)
23.00 Téboly
(amerikai film, ism.)

ATV


19.05 Zsebi bébi mese
19.20 Árnyékkormány
20.00 Amerikai Rómeó
21.40 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése