1997. november 11., kedd

Tv műsor - 1997. november 11. - Kedd

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat, ism. - 192/9.)
9.35 Még egyszer!
9.35 A hegyek szelleme: a puma
(amerikai ismeretterjesztő film, ism.)
10.25 Soós Jóska sámánfestő (ism.)
10.50 Rajzolni jó (ism.)
11.10 Sportakadémia
(francia sorozat, ism.)
Rock and roll
Egy férjes asszony
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Dallamról dallamra
Találkozás Petress Zsuzsával
13.00 Híróra
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Unser Bildschirm
14.25 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat - 192/10.)
15.55 Gyerekeknek!
Cimbora
Mondja, marha, mért oly bús...
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat - 160/29.)
17.00 Segítség!
17.15 Tipp-Hopp!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Gyerekeknek!
Magyar népmesék
(rajzfilmsorozat, ism.)
A hólyag, a szalmaszál és a tüzes üszők
18.30 Magyarok cselekedetei
18.35 A pampák királya
(brazil tévéfilmsorozat - 130/14.)
19.30 Híradó
Sporthírek - Időjárás
20.00 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat - 18/17. rész)
20.50 Kriminális
21.25 Keleti pu. - Mi, húszévesek
Fejlövés
(magyar film)
23.05 Kenó
23.15 Hamvadó tűz
(amerikai tévéfilm)
0.50 Híradó

MTV 2


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a Parlament üléséről
- Műsorismertetés
16.20 Drehscheibe Europa
16.50 Híradó - Időjárás
17.00 Zsarátnok (ismétlés)
17.30 Derrick
(német filmsorozat)
A halál színháza
18.35 Nobel-díjasok közt egy japán
19.05 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Reginald Marsh: Húszcentes mozi
Whitney Múzeum, New York
19.15 Gyerekeknek
Mikrobi
(rajzfilmsorozat, ism. - 12/4.)
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat - 182/123.)
Veszélyben a hajó
20.00 A bomlás virágai
Az Osztrák-Magyar Monarchia szóban, képben, zenében
20.40 A divat arénájában
(angol dokumentumfilm-sorozat, ism. - 6/4.)
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Aktuális
22.25 Híradó - Időjárás
22.45 Államháztartási reform (ism.)
22.50 Universitas
23.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
9.00 Randevú Edittel (ism.)
10.00 Klip klub (ism.)
10.30 Sweet Valley (ism. - 10.)
11.00 A farm, ahol élünk (ism. - 10.)
12.00 Sliders (ism. - 10.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Klip klub
14.30 Davy Crockett
(francia rajzfilmsorozat - 11.)
15.00 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat - 11.)
15.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat - 11.)
16.00 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 11.)
A szuperkém
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat - 11.)
17.30 Sliders
(amerikai filmsorozat - 11.)
18.27 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.30 Fókusz
(szórakoztató közéleti magazin)
18.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 100-ból egy
(játék)
19.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Gyilkos sorok
(angol filmsorozat - 2.)
21.00 Egy másik asszony
(amerikai film)
22.40 Viszlát, szüleim!
(amerikai film, ismétlés)
0.10 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2


5.58 Jó reggelt, Magyarország!
6.00 Reggeli információs magazin
6.20 Faluvilág
8.30 Marienhof
(német sorozat, ism. - 25.)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
10.05 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat -  27.)
12.00 Tények - Időjárás
12.05 Stádium
A TV2 üzleti  híradója
12.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. - 28.)
13.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 26.)
13.30 Guldenburgok öröksége
(német sorozat - 27.)
14.30 Marienhof
(német sorozat - 26.)
A szerelem hatalma
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
- 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
(spanyol animációs film - 26/25.)
16.30 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat - 26.)
- Sport, zene, versek...
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 27.)
18.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 27.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 29.)
20.00 Kaméleon
(amerikai sorozat - 6.)
21.00 Kennedy űrközpont jelentkezik
(amerikai sorozat - 7.)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények, Időjárás; A tények hátterében; Emberi tényező; Tények - öt percben; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Kobra
(amerikai sorozat - 6.)
24.00 Egy kórház magánélete
1.00 Hajnaltól napestig

Duna TV


7.30 BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
- Segítség! Tanulok?!
- Járóföld - hazai tájakon
8.30 Olasz nyelvlecke kezdőknek - 2.
9.00 Képes krónika
10.55 Magyar Tudomány (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés
12.40 Police (ism.)
13.20 Néptáncok
13.25 Az Ázsia-sztráda népei és országai
(japán ismeretterjesztő film - 10/6.)
14.15 Cadfael barát
(angol film - 4/1.)
15.35 Tea Andauban
(dokumentumfilm)
15.50 Színházi élet (ism.)
16.30 Nyelvőrző (ism.)
17.05 Menekülés a Jupiterről - Csapdában
(ausztrál sci-fi - 12/2.)
17.30 A három kismalac és Jozefina
- Jája és Pája
- Boján mackó
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Üvöltő szelek
(angol sorozat - 5/2.)
19.15 NATO-mozaik - 6/5.
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Agatha Christie Poirot-történetei
A kisegér mindent lát
(angol film)
23.20 Híradó

HBO


5.45 Zenemánia
6.50 A Cisco kölyök
8.20 Kingfish - Egy vaskezű diktátor
10.00 Oscar
(amerikai vígjáték)
11.50 Szörfös nindzsák
13.15 Lőttek a feleségemnek
14.55 Sztárközelben: Jean-Claude Van Damme
15.25 Világverők
17.30 Jó barátok
18.00 Kaliforniába jöttem
18.35 Mennyi? 30!
19.05 Melrose Place
20.00 Pillangó
22.30 Bundesliga 17. forduló
0.35 A nagy balek
(angol vígjáték)
2.10 Dorian Gray bűnei
(amerikai filmdráma)
3.45 A megszállottság törvénye
(amerikai thriller)

TV3


13.30 Kisasszony
(brazil sorozat - 132.)
14.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism. - 11.)
14.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 11.)
15.00 Hegylakó (ism.)
16.00 Dinasztia (ism.)
17.00 Zöld Pont
Zöld sportok magazinja
17.30 Alf
(amerikai sorozat - 12.)
18.00 Hegylakó
19.00 Ki a főnök?
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 12.)
21.00 Atlantisz 1.
(francia film)
22.45 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 10.)
23.15 Cream 21 - könnyűzenei toplista (ism.)

MSat


0.45 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.00 News-da (ism.)
13.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 177.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Ebihal és bálnák (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Álomsziget
(amerikai sorozat, ism. - 3.)
18.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat, ism. - 11.)
19.00 Cops
19.30 Parti sétány, Ausztrália (182.)
20.00 Dempsey és Makepeace
(amerikai sorozat - 10.)
21.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat, ism. - 37.)
21.30 Dilizsaruk
(brit krimisorozat, ism. - 5.)
22.00 Pacific Blue
(amerikai sorozat - 14.)
23.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 2.)
24.00 Autó-motor extra (ism.)
0.30 Hóhérok
(amerikai akciófilm, ism.)

Szív TV


6.30 Torna
7.00 Fogyatékossággal élők félórája
7.30 Autósport
8.30 Divatház
9.00 Egészségmagazin
9.30 Torna
10.00 A rossz úton járó gyermek
(amerikai film)
11.00 Autósok világa
11.30 Szédülj el!
12.30 Zene essen beléd!
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.30 RPS - News
15.00 Adam Rush hídja
(amerikai film, ism.)
16.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat - 20/9.)
16.30 Különjárat
17.00 A boszorkányos Ben Wagner
19.00 Biztonsági zóna
19.30 Most figyelj csak!
20.00 S.K.
Barkácsmagazin
20.30 X-trém
21.00 Én és a maffia
(amerikai gengszterfilm-vígjáték)
23.00 A hölgy egy kissé bogaras
(magyar film, ism.)

ATV


19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Szép házak...
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna” egy picit

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése