1997. november 15., szombat

Tv műsor - 1997. november 15. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
Kacsa lecke
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Ficánkoló (ism.)
9.15 A békacsók
(meseműsor)
9.30 „A semmi közepe...”
(dokumentumfilm)
10.10 Fazonok
11.00 Família Kft.
Szép kis család - 2. (ism.)
11.35 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat, ismétlés - 18/17.)
12.30 Hagyományőrző
Együttesek Országos Találkozója
Bag '97 - 3/1. rész
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 A kölcsönkapott Föld
13.30 Telesport
Angol Liga
14.35 Filmmúzeum - Geget Geggel
Chaplin-rövidfilmek
(amerikai film) FF!
16.25 Vers mindenkinek
Lator László: Régi fénykép
Előadja: a költő (ism.)
16.30 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
17.00 Zóna
(riportermagazin)
17.25 Ön dönt!
A taxisofőr
18.30 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A halhatatlan szalamandra
19.00 Minden, ami zene
Film-rendezők zenei etűdjei
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szatelit
Egy hónap kabaré negyven percben
20.45 JFK - A nyitott dosszié
(Feliratozva is!)
(amerikai film - 2/1.)
22.35 Szombat este
A Magyar Televízió Rt. Zenei Szerkesztőségének exkluzív klubja
Műsorvezető: Borbás Mária, Rózsa György

MTV 2

8.55 Műsorismertetés
9.00 PC abc
9.30 Hrvatska kronika
9.55 Unser Bildschirm
10.20 Ecranul nostru
10.45 Slovenski utrinki
11.10 Domovina
11.35 Patrin - Üzenet Vorba
12.00 Déli harangszó
12.05 Akkord
Roma táncházmozgalom
12.30 Magyar ház
Szórvány
13.00 A szerelem jogán (ism. - 160/28-31.)
15.05 Találkozások napja
Közvetítés a fóti Károlyi István Gyermekközpontból
16.40 Államháztartási reform (ism.)
16.45 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
16.55 Csízió
17.00 Telesport
19.00 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
58. rész: Az elkésett régi dicsőség - Vörösmarty Mihály - 1. (ism.)
19.30 Família Kft.
Gázok a varánusszal
20.05 Hírek az Unióról
20.10 Miss Universe Hungary
(döntő)
21.30 A lyoni omnibusz (ism.)
22.25 A Cápa 2.
(amerikai film)

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
- Mot
- Turbókölykök
- Zatour, a csodacsacsi
- Rumli, a bajkeverés bajnoka
- Brémai muzsikusok
- Itsy Spider
- Kangoo
(rajzfilmsorozatok)
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat - 5.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat - 3.)
12.00 A címzett ismeretlen
(magyar film)
13.30 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.30 Varázslatos szigetek
(francia dokumentumfilm-sorozat)
16.30 Kettős bevetés
17.30 Mentőangyalok
(amerikai filmsorozat - 3.)
Élet és halál között
18.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
19.00 Híradó
19.30 Csak vicceltem
(kandi kamera)
20.00 Labdarúgó-vb, pótselejtező
Jugoszlávia-Magyarország
22.00 A 101-es gyilkosság
(amerikai film)
23.40 Négykezes géppisztolyra
(amerikai film, ism.)

TV2

7.00 Érték-mérték
7.30 Egérfogó
Komputertanfolyam
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Kölyök színpad
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.30 Hétxhét
(kulturális ajánlóműsor)
11.00 Tecumseh
(német film)
13.00 Csók, anyu!
(magyar film, ism.)
15.00 Kísértet Lublón
(magyar film)
16.30 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Machu Picchu
(amerikai dokumentumfilm)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 9.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
20.00 Terminátor - a Halálosztó
(amerikai film)
22.00 A 22-es csapdája
(amerikai film)
24.00 Csúcsforgalom
(amerikai erotikus film)

Duna TV

6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
- Horgásztanya
- Kaptár
7.40 Rupert maci kalandjai
(kanadai sorozat - 13/8.)
8.00 Az én szeretett városom
Amszterdam
(francia sorozat)
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Majomheccek
8.40 Kicsoda a micsoda
(gyermekműsor)
9.10 A Discovery űrrepülőgép
(angol ismeretterjesztő film)
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
12.00 Déli harangszó
Vers - Műsorismertetés - Lapozó
12.25 Táncház (ism.)
12.55 A leányvári boszorkány
(magyar film)
14.15 Protestáns világ
14.30 Dunakorzó
16.00 Pop-sa-rock
16.25 Magánterület
17.00 Sólyomszem - A bosszú
(amerikai sorozat - 22/18.)
17.45 Susogó vadon (5.)
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 20.)
19.15 Alexandra hercegnő
(francia film  - 2/2.)
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Biliárdmester
(olasz krimi)
23.25 Híradó
23.55 Folytassa... külföldön!
(angol vígjáték)

HBO

5.45 Kvíz-Show
8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.05 Melrose Place
12.00 Mozi! Mozi! Mozi!
12.30 Ernest suliba megy
14.00 Zenemánia: Alanis Morisette
15.00 8 másodperc
16.45 Az ártatlanság kora
(amerikai filmdráma)
19.05 National Geographic
Elszánt tudósok (ism.)
20.00 Felejtsd el Párizst!
(amerikai vígjáték)
21.40 Melegségem története
(amerikai dokumentumfilm)
22.45 Dolores Claiborne
0.55 A vágy birodalma
(amerikai erotikus film)
2.30 Pink Floyd: A fal
4.05 Gyilkos kiáltás

TV3

8.00 72 óra (ism.)
8.30 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Lassie
9.30 Rejtélyes kalandok
(amerikai sorozat -  3.)
10.00 Cream 21 (ism.)
10.30 Cinema (ism.)
11.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 10.)
12.00 Gillette World Sport Special (ism.)
12.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 15.)
13.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 10.)
14.00 Sportközvetítés (ism.)
16.00 Nancy Drew
(kanadai sorozat - 3.)
16.30 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 3.)
17.00 Aszfaltbetyár
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 2.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 2.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 3.)
21.00 Tökéletes katona
(amerikai film)
23.00 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 3.)
24.00 Modell Tv - a divat világa (ismétlés)

MSat


0.54 Music Box
10.20 Mosó macik
10.50 Állati mesék
11.20 Popeye
11.50 Music Box Top Ten
12.20 Bulivonal
12.50 Rocktükör
13.20 MSAT Klub
13.50 Trükkös Tom
(amerikai ifjúsági kalandfilm, ism.)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism. - 15.)
18.00 Gyilkos utcák
19.00 Cops (ism. - 76.)
19.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 11.)
20.00 Zsarugyilkosságok
(amerikai film)
21.55 A horror háza - Növekvő fájdalom
(angol sorozat - 11.)
22.55 Különleges történetek
(amerikai thriller, ismétlés)

Szív TV


6.30 Ismétlések
Testszépítés
7.00 Egészségmagazin
7.30 Benko D. B.
8.00 Gyerekeknek
Most figyelj csak!
8.30 Action Man
9.00 Most figyelj csak!
9.45 Hogyan növekednek?
10.00 Rin-Tin-Tin
10.30 Más
11.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm - 3.)
11.30 Reader’s Digest (1.)
11.45 Hogyan növekednek?
A cica
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste (ism. - 5.)
14.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat - 20/9.)
14.30 Rin-Tin-Tin (93.)
15.00 Philip Marlowe esetei (ism. - 1.)
Spanyol vér
16.00 Óvóbácsik
(amerikai vígjáték)
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Most figyelj csak!
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Év végi gubancok
(amerikai film)
23.30 Béla angyalai
24.00 Párban az ágyban
(amerikai erotikus film)
1.45 Sztárbarangoló

ATV

11.30 DIM
19.30 Ingatlanpanoráma
19.45 László atya műsora
20.00 Üvegdzsungel
21.50 Lan-guszta
22.20 Klippercek
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése