1997. november 16., vasárnap

Tv műsor - 1997. november 16. - Vasárnap

MTV 1


6.00 Népszavazás
6.30 Gazdaképző - Kertészet
7.00 Ficánkoló
Ovistorna
7.05 Tüskeböki és pajtásai
(német rajzfilmsorozat - 13/12.)
A zongora
7.30 Süsü, a sárkány kalandjai
(zenés bábfilmsorozat, ism.)
A bűvös virág
8.00 Trombi és a tűzmanó
(rajzfilmsorozat, ism.)
A galamb-padlás
8.10 Mesék Mátyás királyról
(rajzfilmsorozat, ism.)
Egyszer volt Budán kutyavásár
8.20 Gryllus Vilmos daloskönyve
Szepesi Attila verse
Cinkehivogató
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Tévémagiszter
9.30 Népszavazás
10.00 Púder
10.35 Az agy felfedezése
(amerikai dokumentumfilm-sorozat - 5/1. rész)
Evolúció
11.30 Darumadár útnak indul
Dóczy József dalaiból (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Népszavazás
13.00 Hosszú párbaj
(angol film)
15.00 Csellengők
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Molly összezsugorodása
- A másodpilóta
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai sorozat - 25.)
17.05 Népszavazás
17.40 Tonik
18.05 Helló, Magyarország!
(turisztikai magazin)
18.50 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 A hét filmje
JFK
(feliratozva is)
(amerikai film - 2/2.)
21.35 Viszonyok
(amerikai tévéfilmsorozat - 17/10.)
A példakép
22.25 Népszavazás
22.50 Ha...
Örökös tagság
Gregor József-portré

MTV 2

9.35 Műsorismertetés
9.40 Szerkeszti a néző
Különös házasság
(tévéfilmsorozat, ism. - 4/2.)
11.00 Telesport
13.00 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
13.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism. - 105.)
14.00 Ismeretlen Budapest (ism. 3/2.)
14.25 Prokofjev: Péter és a farkas
15.00 Kósa Ferenc-mozaik
Ítélet
(magyar-román-csehszlovák film)
16.30 Politour
Az MTV világjáró mozaikja (vagy: nemzetközi terülj-terülj asztalkája)
17.05 Baywatch
(amerikai tévéfilmsorozat - 22/18.)
Összetörve - 2/2.
17.50 Időjárás
18.00 Egy olimpiai falu felemelkedése és bukása
(norvég film)
18.30 Anno
19.05 „21-es show”
19.30 „Itt artunk”
Nem csak szépművészeti értesítő
20.10 Telesport
21.10 Fizikusok
Komédia két részben
A Békés megyei Jókai Színház előadása, felvételről
23.05 Ezredvégi beszélgetés Stanislaw Lemmel

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
- Mot
- Turbókölykök
- Zatour, a csodacsacsi
- Rumli, a bajkeverés bajnoka
- Brémai muzsikusok
- Itsy Spider
- Kangoo
(rajzfilmsorozatok)
Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 6.)
11.30 Űrapu
(amerikai sorozat - 4.)
12.00 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
12.30 Szívvel-lélekkel
(vallási műsor)
14.00 Fantomas visszavág
(francia film)
15.30 Butaságom története
(magyar film)
17.00 Varázslatos szigetek
(francia dokumentumfilm-sorozat - 2.)
Noé lehorgonyzott bárkái
18.00 Szemtől szemben
(politikai interjú)
18.30 Dóra Jelenti
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai filmsorozat - 1.)
20.15 Eladó az egész világ
(angol film)
21.50 Utolsó kívánság
(amerikai film)
23.30 Szemtől szemben (ismétlés)
23,50 Dóra jelenti (ism.)

TV2

7.00 Sulisok
A gyermek, a család és az iskola
7.30 Biblia gyermekeknek
Könyvek könyve - 4.
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
Tinédzserek tapasztalatcseréje
10.00 Follow me - Nyelvlecke
10.30 A-Z
(tudományos magazin)
11.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
11.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.00 Gyökereink
Félóra a kisebbségekről és a kisebbségeknek
12.30 Nótaszó
A TV2-vel ebéd előtt
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 25-29.)
15.00 A Szuper csapat
(amerikai sorozat - 7.)
16.00 Sportvilág
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
19.30 Szerelem első látásra
20.00 Garni-zóna
(amerikai film)
22.00 Ripacsok
(magyar film)
24.00 Titkok, látomások
A képzelet és a valóság mezsgyéjén
(magazinműsor - ism.)
A lélek határai (film)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
- Vallási műsor
- Figyelj!
Fiatalok műsora
- Protestáns világ
Egyházi híradó
7.55 Mindennapi matematika
8.15 A kis hercegnő
(angol sorozat - 6/6.)
8.45 Pop-sa-rock (ism.)
9.10 Magánterület
Környezetkultúra-sorozat (ism.)
9.45 Zöldszem, Zöldfül
10.15 Pentaton
Népzenei körkép
10.55 Kincsesház
11.35 Amiről a kövek mesélnek - Csongrád
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Vers
12.10 Zene tolmáccsal
13.10 Indiai képsorok
(dokumentumfilm, ism. - 5/2.)
Sír a világ tetején
13.35 Néptáncok
Nagymányoki Nemzeti tánc
13.40 Lássuk, hogyan növekednek - A hangya
13.50 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
14.30 Pick Szeged-Paris St. Germain kézilabda-mérkőzés
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Kedves
Nőkről nőknek a férfiakért is...
17.30 Moha és Páfrány
- Orángután Zsófi kalandjai
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Tükör
(orosz film)
20.50 Sportpercek
21.00 Múltból vett jövő
Legnagyobb erőforrásaink: az oktatás
21.25 A film poétája
Andrej Tarkovszkij rendez
(svéd dokumentumfilm)
23.05 Sportképek (ism.)

HBO

5.45 Vadócok - Állati vadak
(amerikai természetfilm)
6.20 A gyereknepper
(amerikai filmdráma)
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.35 National Geographic
A hóvidék tigrisei
11.30 Fekete szépség
(amerikai film)
12.55 Csontváz és dákó
(amerikai vígjáték)
14.30 Képzelt bűnök
(amerikai filmdráma)
16.15 Jasper, a dög
(amerikai vígjáték)
17.40 Oscar
(amerikai vígjáték)
19.30 Bundesliga összefoglaló
20.35 A szerelem hullámhosszán
(amerikai film)
22.20 Sztárközelben: Meg Ryan
22.45 Pillangó
(amerikai akciófilm)
1.10 Segítség, csaló!
(francia vígjáték)
2.35 Bundesliga összefoglaló
3.40 Fűnyíróember
(amerikai horrorfilm)

TV3

8.00 Profitvadász
8.30 A világ legrejtélyesebb állatai nyomában - Ausztrália
(természetfilm-sorozat - 3.)
9.00 Denver, z utolsó dinoszaurusz
(rajzfilmsorozat - 2.)
9.30 Marci és Rozsdás
(rajzfilmsorozat - 4.)
10.00 Szeszélyes természet
A prérikutyák földjén
(angol természetfilm)
11.00 Modell Tv
11.30 H2O - Extrém sportok magazinja
12.00 A múmia közbeszól
(magyar film)
14.00 Tengeri emlősök
(természetfilm-sorozat - 3.)
14.30 Pauly
(amerikai sorozat - 3.)
15.00 Angyal
(angol sorozat - 3. )
16.00 Sherlock Holmes
(brit krimisorozat)
17.00 Star Trek
(amerikai sorozat - 3.)
18.00 Aloha - sportmagazin
18.30 Melrose Place
(amerikai sorozat)
19.30 Hír3
20.00 Quinn doktornő, a varázsló
(amerikai sorozat - 3.)
21.00 A nagy likvidátor
(amerikai film)
23.05 Cracker - Igaz szerelem
(angol krimisorozat - 3/2.)
0.05 Profitvadász (ism.)

MSat

1.20 Music Box
9.00 Power Rangers - Lidércnyomások kristálya
9.30 Slapaj kalandjai
10.00 Kimba
10.30 Delfy
11.00 Nyári vakáció
(amerikai ifjúsági film)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat)
14.00 A mi boszorkányunk
(amerikai film, ismétlés)
16.00 MSAT Klub
Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 MSAT koncert
18.00 Pacific Blue
(sorozat, ism, - 15.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 77.)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 38.)
20.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 6.)
20.30 Jó zsaru, rossz zsaru
(amerikai film)
22.25 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 16.)
23.25 Sasok London felett
(amerikai háborús film, ismétlés)

Szív TV

6.30 Torna
7.00 Családi magazin
7.30 Mi van vele?
8.00 Gyerekeknek
Most figyelj csak!
8.30 Action Man
9.00 Most figyelj csak!
9.30 Barkácsmagazin
10.00 Különjárat
10.30 Pepsi-showcity
11.00 Az ismeretlen Patagónia
(természetfilm)
12.00 Utazási ajánló
12.30 Egészségmagazin
13.00 Forró szél
(sorozat, 5.)
14.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat - 20/10.)
14.30 Rin-Tin-Tin
(sorozat - 94.)
15.00 Philip Marlowe esetei
(amerikai krimisorozat - 3.)
16.00 Szálljon magasabbra a léggömb!
(amerikai film)
18.00 Élet és designe
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
A Gemini-űrprogram hagytaéka
19.00 Kamilla
Nők magazinja
19.30 Most figyelj csak!
20.00 Readers Digest
20.15 Hogyan növekednek?
20.30 Szilágyi György cseveg...
21.30 Testvérpárbaj
(amerikai film)
23.30 Konyhashow

ATV

19.30 Ingatlanpanoráma
20.00 Rémület a sötétben
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Két asszony aranyból

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése