1997. november 18., kedd

Tv műsor - 1997. november 18. - Kedd

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat, ism. - 192/13.)
9.35 Veszélyes szomszédság: az ausztrál krokodil
(amerikai ismeretterjesztő film, ism.)
10.25 „Itt artunk” (ism.)
11.10 Sportakadémia
(francia sorozat, ism.)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Dallamról dallamra
- „Az élet szép, az élet minden...”
Válogatás Kocsák Tibor szerzeményeiből (ism.)
- Vár egy vonat rád...
Spirituálék magyarul (ism.)
13.00 Híróra
Híradó - Időjárás - Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Unser Bildschirm
14.25 Hrvatska kronika
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat - 192/14.)
15.55 Gyerekeknek!
Öveges professzor: Legkedvesebb kísérleteim
Mikroszkóp vizespoharakból (ism.) FF!
16.10 Az éneklő kakas
(rajzfilm, ism.)
16.20 Zenelánc
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat - 160/33.)
17.00 Segítőtárs
17.15 Tipp-Hopp!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Gyerekeknek!
Magyar népmesék
(rajzfilmsorozat, ism.)
A király kenyere
18.30 A pampák királya
(brazil tévéfilmsorozat - 130/18.)
19.30 Híradó
Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat - 18/18. rész)
20.50 Kriminális
21.25 Publikum
21.55 Kenó
22.00 Magyarok cselekedetei
22.05 Keleti pu. - Mi, húszévesek
Egy szöszi szerelme
(csehszlovák film, 1965) FF!
23.25 Szenes Andreával...
Vendég: Pokorni Zoltán
0.10 Híradó

MTV 2


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
- Műsorismertetés
16.20 Alpok-Duna-Adria magazin
16.50 Híradó - Időjárás
17.00 Mérce
17.30 Derrick
(német sorozat)
Lövések és zsoltárok
18.40 Malek Miklós-trombitaverseny
19.00 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Man Ray: La Furtune
Whitney Múzeum, New York
19.10 Gyerekeknek
- Mikrobi
(rajzfilmsorozat, ism. - 13/5.)
- Zenelánc (ism.)
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat - 182/127.)
Ütközések
20.00 Szabad verseny
Gazdasági magazin
20.35 Ombudsnő - Nőmagazin
20.55 HT - Háttértudomány
21.25 Államháztartási reform (ism.)
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Universitas

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub (ism.)
10.30 Pumukli (ismétlés)
11.00 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. - 15.)
11.20 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat, ism. - 15.)
12.10 Sliders
(amerikai filmsorozat, ism. - 15.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Klip klub
14.30 Pumukli
(német-magyar sorozat)
15.00 Davy Crockett
(francia rajzfilmsorozat - 16.)
15.30 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat - 16.)
15.55 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat - 18.)
16.20 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat - 16.)
Telefonszerelem
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat - 16.)
17.40 Sliders
(amerikai filmsorozat - 16.)
18.27 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.30 Fókusz
(közéleti magazin)
18.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 100-ból egy
(játék)
19.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Gyilkos sorok
(angol filmsorozat - 3.)
21.00 Halál Miamiban
(német krimi)
22.40 A siker útja
(német film, ismétlés)
0.10 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2


5.45 Faluvilág
6.00 Jó reggelt, Magyarország!
7.50 Játék
8.30 Marienhof
(német sorozat, ism. - 30.)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.10 Játék
10.05 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 32.)
10.50 Doktor TV2
12.00 Tények - Időjárás
12.05 Stádium
12.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. - 33.)
13.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 30.)
13.30 Guldenburgok öröksége
(német sorozat - 31.)
14.30 Marienhof
(német sorozat - 31.)
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
- Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat - 4.)
16.30 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat - 31.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 31.)
18.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 31.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 34.)
20.00 Kaméleon
(amerikai sorozat - 7.)
21.00 Kennedy űrközpont jelentkezik
(amerikai sorozat - 8.)
22.00 Tények - Jó estét, Magyarország!
23.00 Kobra
(amerikai sorozat - 7.)
24.00 Hajnaltól napestig
1.00 Tények (ismétlés)

Duna TV


7.30 BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
- Segítség! Tanulok?!
Járóföld - hazai tájakon
8.30 Olasz nyelvlecke kezdőknek - 4.
8.45 Oktatási híradó
9.00 Képes krónika
10.55 Európai ablak (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Popeye, a tengerész
13.15 Virtus (ism.)
13.40 Az Ázsia-sztráda népei és országai
(japán ismeretterjesztő film - 10/7.)
14.30 Cadfael barát
(angol film - 4/2.)
A menedékhely foglya
15.50 Helikon (ism.)
16.25 Heuréka! Megtaláltam!
17.00 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi - 12/3.)
17.30 A három kismalac és Jozefina
- Jája és Pája
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Üvöltő szelek
(angol sorozat - 5/3.)
19.10 Szlovákia műemlékei - Árva vára
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 A vasprefektus
(olasz film)
23.30 Híradó

HBO



5.45 Képzelt bűnök
7.35 Kerge kacsák
9.20 Isten óvja a királynőt!
(holland film)
11.20 Egyedül az erdőben
(amerikai családi film)
12.50 Nell, a remetelány
(amerikai filmdráma)
14.40 Mikulás és a varázsdob
15.35 Út a szeretet felé
(amerikai film)
17.30 Jó barátok
18.00 Kaliforniába jöttem
18.35 Sztárközelben: Billy Crystal
19.05 Melrose Place
20.00 Felejtsd el Párizst!
(amerikai vígjáték)
21.40 A rózsa neve
23.45 Neruda postása
(olasz film)
1.30 A remény rabjai
(amerikai filmdráma)
3.50 Mozi! Mozi! Mozi!
4.20 Melegségem története
(amerikai dokumentumfilm)

TV3



13.30 Kisasszony
(brazil sorozat - 139.)
14.00 Egy rém rendes család (ism. - 13.)
14.30 Ki a főnök? (ism. - 16.)
15.00 Hegylakó (ism. - 16.)
16.00 Dinasztia (ism. - 16.)
17.00 Zöld Pont
17.30 Alf
(amerikai sorozat - 17.)
18.00 Hegylakó
(amerikai sorozat -17.)
19.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat - 17.)
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 17.)
21.00 Batman visszatér
23.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 14.)
24.00 H2O - extrém sportok magazinja (ismétlés)

MSat


0.50 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.00 News-da (ism.)
13.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. - 182.)
14.00 Játszd újra...
14.30 Vincent és én
(amerikai film, ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Álomsziget
(amerikai sorozat, ism. - 4.)
18.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat, ism. - 12.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 79.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat - 187.)
20.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 1.)
21.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism. - 38.)
21.30 Dilizsaruk
(brit krimisorozat, ism. - 6.)
22.00 Pacific Blue (16.)
23.00 Kedves fészek (3.)
24.00 Autó-motor extra
0.30 Jó zsaru, rossz zsaru
(amerikai film, ism.)

Szív TV


6.30 Torna
7.00 Környezetvédelem
7.30 Autósport
8.30 Társasági magazin
9.00 Egészségmagazin
9.30 Torna
10.00 Sherlock Holmes nyomon van
(amerikai ifjúsági film)
11.00 Kamilla
11.30 Benkó Dixieland Band
12.30 Szilágyi György cseveg
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.00 Testszépítés
14.30 RPS-News
15.00 Évszakok a tengeren
(természetfilm)
16.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat - 20/11.)
16.30 Különjárat
17.00 Szálljon magasabbra a léggömb!
(amerikai film)
19.00 Lámpás
19.30 Most figyelj csak!
(amerikai film)
20.00 Fészek
Barkácsmagazin
20.30 Full contact
Küzdősportmagazin
21.00 Félelmetes társaság
(amerikai akciófilm)
23.00 Café Moszkva
(magyar történelmi kalandfilm, ism.)

ATV


19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Jogban járás
20.30 Zempléni Művészeti Napok
20.50 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése