1997. november 29., szombat

Tv műsor - 1997. november 29. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
Szereptévesztés
- Foxi Maxi
Foxi Maxi és Inci Finci
- Frédi és Béni
Hely kettő számára
- Tom és Jerry
Húsvéti kacsa
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Ficánkoló (ism.)
9.15 Tűrhető Lajos
(ifjúsági tévéfilm, ism.)
10.10 Ernyő
Érdekvédelmi magazin
11.00 Família Kft.
A védelem bére... (ism.)
11.35 Robinson Crusoe
(olasz rajzfilm)
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 A kölcsönkapott Föld
13.30 Azok a csodálatos állatok
A fehérbarkójú cerkof és a huszármajom
13.50 Telesport
Angol Liga
14.45 Mesélő cégtáblák
Kis-Ázsia kerámia­manufaktúrái
15.15 A cilinderes ember
(francia némafilm-összeállítás)
17.00 Úton
(Feliratozva is!)
17.30 Zóna
(riportermagazin)
17.55 Jelenségek az állatvilágban
(angol sorozat)
Nem félünk a pókoktól
18.30 Agyunk titkai - 3/2.
A százarcú depresszió
19.00 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Uborka
20.25 Hétalvó
(amerikai film, 1973)
(Feliratozva is!)
21.55 Homo Ludens
A Szegedi Kortárs Balett előadása
22.55 Szombat este
A Magyar Televízió Rt. Zenei Szerkesztőségének exkluzív zenei klubja

MTV 2


5.50 Nap-kelte
8.00 Műsorismertetés
8.05 PC-abc
8.35 Zenés TV Színház
Gounod: A galamb
(vígoperácska, ism.)
9.30 Hrvatska kronika
9.55 Unser Bildschirm
10.20 Ecranul nostru
10.45 Slovenski utrinki
11.10 Domovina
11.35 Patrin - Üzenet - Vorba
12.00 Déli harangszó
12.05 Rondó
13.00 A szerelem jogán
(brazil filmsorozat, ism. - 160/36-39.)
15.05 Gyöngyök - Anyanyelvi műsor
15.35 Államháztartási reform
15.40 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
15.50 Időjárás
16.00 Telesport
19.00 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
60. rész: Az első magyar bankigazgató-író - Fáy András (ism.)
19.30 Família Kft.
Tejberizs
20.05 Hírek az Unióról
20.10 A Budapesti Operabarátok Egyesületének díszhangversenye
(francia-magyar operagála)
21.10 Telesport
22.05 A cápa 3.
(amerikai film)
23.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Candy, Candy; Mot; Turbókölykök; Zatour, a csodacsacsi; Rumli, a bajkeverő; Brémai muzsikusok; Icipici pók; Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai sorozat - 9.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat - 9.)
12.00 Sziámi macska
(magyar film, 1943)
13.30 Bravo Tv
15.30 Cayo Santiago, a majmok szigete
(angol dokumentumfilm-sorozat)
16.30 Kettős bevetés
(német filmsorozat, ismétlés - 5.)
17.30 Mentőangyalok
(amerikai filmsorozat - 5.)
18.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
19.00 Híradó
19.30 Csak vicceltem...
(kandi kamera)
20.00 Rock and roll sztori
(amerikai film)
21.40 Ördögkatlan
(amerikai film)
23.20 Tiszta szerencse
(amerikai film, ism.)

TV2


7.00 Érték-mérték
(magazinműsor)
7.30 Egérfogó
(komputertanfolyam)
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Kölyökszínpad
Ifjú tehetségek fóruma
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.30 Hétxhét
(kulturális ajánlóműsor)
11.00 Macskajáték
(magyar film, ismétlés)
13.00 Alfa Rómeó és Júlia
(magyar film, ismétlés)
15.00 Hurrá, nyaralunk!
(orosz  filmvígjáték, 1964)
16.30 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Tutankhamen (ismétlés)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 10.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
20.00 Színek
(amerikai film)
22.15 Bumeráng
(amerikai film)
24.00 Pamela titkai 1.
(amerikai erotikus film)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
- Póráz
- Falunéző
7.40 Rupert maci kalandjai
8.00 Az én szeretett városom - Basel
8.15 Babar
(rajzfilmsorozat)
8.40 Popeye, a tengerész
9.05 Kicsoda a micsoda
9.35 Csillagjel
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
12.00 Déli harangszó
Vers - Műsorismertetés - Lapozó
12.25 Pentaton (ism.)
13.00 A hangya utazása
(mesefilm)
13.15 Méltóságos kisasszony
(magyar film, 1936)
14.25 Protestáns világ
14.45 Dunakorzó
16.20 Pop-sa-rock
16.50 Sólyomszem
(amerikai sorozat - 22/20.)
17.35 Susogó vadon
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 22.)
A maffia szeretője
19.10 Agatha Christie Poirot-történetei
Gyilkosság a golfpályán
(angol film)
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 És a zenekar játszik tovább
(amerikai film)
23.50 Híradó
0.25 Jagoda
(horvát film)

HBO


5.45 Oscar
7.35 Sztárközelben: Kenneth Branagh
8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.05 Melrose Place
12.00 Mozi! Mozi! Mozi!
12.30 Szörfös nindzsák
14.00 Egyedül az erdőben
(amerikai családi film)
15.30 Bundesliga 17. forduló
17.35 A gyereknepper
19.10 National Geographic
A Fehér Ház
20.05 Rocket Gibraltar
21.45 A U2
22.35 Játssz a túlélésért!
0.15 Szerelmi lecke
(amerikai erotikus film)
1.55 Túl a hídon
(amerikai film)
3.40 Pokolsztráda
(amerikai akciófilm)

TV3


8.00 72 óra (ism.)
8.30 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Lassie
(angol sorozat - 5.)
9.30 Rejtélyes kalandok
(amerikai sorozat - 5.)
10.00 Cream21  - könnyűzenei toplista (ism.)
10.30 Cinema (ism.)
11.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. - 25.)
12.00 Gillette World Sport Special (ism.)
12.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. - 25.)
13.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. - 25.)
14.00 NBA kosárlabda­mérkőzés (ism.)
16.30 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 5.)
17.00 Top Trend, avagy iránytű a jövőbe
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 4.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 4.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 5.)
21.00 Az 57-es utas
(amerikai film)
22.40 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 5.)
23.40 Modell Tv - a divat világa (ism.)

MSat


0.30 Music Box
9.45 Mosó macik
10.15 Állati mesék
10.45 Popeye
11.15 Music Box Top Ten
11.45 Pacific Blue
(amerikai sorozat, ism. - 20.)
12.45 Bulivonal
13.15 Rocktükör
13.45 MSAT Klub
14.15 Simon és az álomvadász
(amerikai film. ism.)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism. - 17.)
18.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat - 14.)
Isten szeme előtt
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 90.)
19.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 13.)
20.00 Cyber Jack
(amerikai sci-fi)
21.50 A horror háza
(angol sorozat - 13.)
22.50 Halálos fogás
(amerikai krimi, ism.)

Szív TV


8.00 Gyerekeknek
8.30 Action Man
9.00 Most figyelj csak!
9.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
9.45 Hogyan növekednek?
10.00 Rin-Tin-Tin
10.30 Más
11.00 NASA - Az amerikai űrhajózás története
11.30 Reader's Digest (4.)
11.45 Hogyan növekednek?
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste (ism. - 7.)
14.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat - 20/13.)
14.30 Rin-Tin-Tin (98.)
15.00 Philip Marlowe esetei (ism. - 3.)
16.00 Patton utolsó napja 1.
(amerikai film)
17.40 X-trém
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Most figyelj csak!
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Városi sárkány
23.30 Sztár-barangoló
24.00 Halálos felfedezés

ATV


5.30 ATV-magazin
7.45 Telehit (ism.)
11.30 DIM
19.45 László atya műsora
20.00 Túlfeszített húr
21.50 Klippercek
22.00 ATV-stúdió
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése