2017. július 13., csütörtök

Tv műsor - 1997. október 12. - Vasárnap

MTV 1


5.55 Telesport
Forma-1 Japán Nagydíj
8.00 Ficánkoló
Ovistorna
8.05 Tüskiböki és pajtásai
(német rajzfilmsorozat)
13/8. rész: Jómadarak
8.30 Kukucs
3-6 évesek műsora
8.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
9.00 Tévémagiszter
10.30 Családorvos
11.00 Unitárius istentisztelet
A Nagy Ignác utcai templomból, felvételről
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 A sárga Rolls-Royce
(angol film)
14.30 Édes semmittevés
Horváth Gita műsora
15.30 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
A kincsrablók
- Pluto, a juhászkutya
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat - 20.)
17.00 Magyarok cselekedetei
17.10 Önök kérték!
Kívánságműsor
18.05 Vers mindenkinek
18.10 Helló, világ!
Turisztikai magazin
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 A hét filmje
A mambó királyai
(amerikai film)
21.45 Viszonyok
(amerikai tévéfilmsorozat)
17/5. rész: A költözés
22.35 Tonik
23.00 „Táncot kívánnék látni...”
Pongor Ildikó műsora

MTV 2


8.20 Műsorismertetés
8.25 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/11. rész: Gyere haza!
9.10 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/103-106. rész (ism.)
11.00 Telesport
13.00 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
Az Arun-völgy februárban
13.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
100. rész: Csődhelyzet
14.00 Koboldok az éjszakában
(német ismeretterjesztő film, ism.)
14.30 Európai vizeken
Egy évezredes terv megvalósulása (ism.)
14.55 Magyar Zenei Műhelyek
Szent István Király Gimnázium (ism.)
16.00 40 éves a Magyar Televízió
A bohóc felesége
(tévéfilm, ism.)
17.00 Baywatch
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/13. rész: Vakáció - 2/1.
17.45 Időjárás
17.50 Néprajzi értékeink
A somogyi hosszúfurulya (ism.)
18.00 A próbától a bemutatóig
Luxemburg grófja
18.30 Kérdezz! Felelek
19.00 „21-es show”
19.25 Sasazértis
Sas József zenés kabaréja
21.30 Tudósklub
Társadalomtudományi vitaműsor
22.35 Telesport
23.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub


6.30 Klip Klub
14.30 100-ból egyet
(játék)
15.00 Pumukli
(sorozat)
15.30 Sok hűhó semmiért
(magyar film)
17.00 Szerencsés flótás
(magyar film)
18.30 Patika
(sorozat)
19.00 Híradó
19.30 100-ból egyet
(játék)
20.00 Jób lázadása
(magyar film)
21.40 Őszi Almanach
(magyar film)
23.35 Híradó
0.05 Jó barátok
(rövidfilm)

TV2


7.00 Sulisok
A gyermek, a család és az iskola kapcsolata
7.30 Biblia gyermekeknek
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
Tinédzserek tapasztalatcseréje
10.00 Nyelvlecke
10.30 A-Z
Tudományos magazin
11.00 Hűséges az Isten
Vallási magazin
11.30 Gyökereink
Kisebbségekről a kisebbségeknek
12.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
12.30 Nótaszó
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 2-6.)
15.00 A Szuper csapat
(amerikai sorozat - 2.)
16.00 Vasárnapi sport a tv2-n
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A tv2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
20.00 Szerepcsere
(amerikai vígjáték)
22.00 Fábián Bálint találkozása Istennel
(magyar film)
24.00 Titkok, látomások
A képzelet és a valóság mezsgyéjén
(PSI filmsorozat - ism.)
A vetítés után vita ufószakértők, írók, tudósok, pilóták részvételével

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika: Moldvai népdalok
- Figyelj! (ism.)
7.40 Élő egyház (ism.)
7.55 Mesefilmek
A legkisebb törpe segít; Hajnalban az udvaron
8.15 Nicholas Nichleby
(amerikai animációs film)
9.30 Ziccer, amit kár lenne kihagyni (ism.)
10.05 Pop-sa-rock (ism.)
10.25 Olasz művészek antológiája
(olasz művészettörténeti film)
Piero Della Francesca
10.55 Maratoni gála a Zeneakadémián
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Vers
12.05 Néptáncok
12.20 Az úr a pokolban is úr
(olasz vígjáték) FF
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
Vasas-Zalau női kézilabda KEK-mérkőzés
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Talpalatnyi Zöld
17.30 Mekk Elek
Macskazene
- Tom
A kandúr és a számjegyek
- Jája és Pája
Hogyan termesztettek epret?
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Gábor Pál filmjeiből
Utazás Jakabbal
(magyar film)
20.30 Színházi élet
21.10 Jazzperanto - azaz egy nyelven beszélünk
21.50 Sportpercek
22.00 Tízparancsolat
(lengyel film)
VIII. Parancsolat: Hamis tanúságot...
22.55 Gustav Mahler VIII. Esz-dúr szimfóniája
(angol koncertfilm)
„Ezrek szimfóniája”
0.30 Sportképek (ism.)

HBO


5.45 A nagy csapat 2.
(amerikai vígjáték)
7.35 Wallace és Gromit
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.35 National Geographic
11.30 Pilóták háborúja
13.15 Egy nyár öt napja
(amerikai film)
15.05 Első állomás, Las Vegas
(amerikai vígjáték)
16.45 Három férfi és egy bébi
(amerikai vígjáték)
18.30 Férfi a házban
20.05 Sztárközelben: Demi Moore
20.35 Egy becsületbeli ügy
22.50 Zongoralecke
0.50 Testbeszéd
(amerikai thriller)
2.30 Jelige: Vörös cipellők
3.05 Ruby Cairo
4.55 Sztárközelben: Christian Slater

TV3


12.10 Műsorajánlat
12.15 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
Vadászó amazonok szövetsége - a hiénaklán
13.15 Miért?
14.10 Akkor és most
(amerikai film)
16.05 Menjünk - programajánlat
16.15 Valami magazin
16.45 Profitvadász
17.20 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
A tengeri szél vadászai
18.25 Automobil
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Forradalom sugárút
(jugoszláv film)
21.05 Gillette World Sport
21.35 A rajzoló szerződése
(angol film)
23.35 Pörzsölő
0.05 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

0.35 Music Box
9.30 Power Rangers
10.00 Slapaj kalandjai
10.30 Kimba
11.00 Delfy
11.30 Ma esti Muppet! - 15.
12.00 Sivatagi sólyom (ism.)
13.30 Álomsziget
(amerikai sorozat)
14.30 Búcsú a fegyverektől (ism.)
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 MSAT koncert
18.00 Pacific Blue (ism. - 6.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 42.)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat)
20.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 1.)
20.30 Őrangyalok
(olasz film - 6. rész)
22.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat)
23.30 Guyver, a szuperhős (ism.)

Szív TV

16.05 Freddy és Nessie kalandjai
(amerikai rajzfilm)
18.00 Autósok világa
18.30 Élet és designe
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 79.)
19.30 Benkó Dixieland Band
20.00 Szédülj el!
20.30 Zene essen beléd!
21.30 Piszkos tánc
(amerikai film)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.00 Műsorajánlat
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Férfiak párban
(olasz-spanyol film)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Halálbiztos
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése