1997. október 19., vasárnap

Tv műsor - 1997. október 19. - Vasárnap

MTV 1


6.25 Műsorismertetés
6.30 Gazdaképző
Kertészet
7.00 Ficánkoló
Ovistorna
7.05 Romuald, a rénszarvas
13/10. rész: Űrszarvas
7.15 Tüskiböki és pajtásai
13/9. rész: Az oroszlán
7.40 A tigris és a medve az utcán
(német rajzfilm)
7.55 Motoszka
Döbrentey Ildikó és Levente Péter műsora családoknak
8.15 Gryllus Vilmos daloskönyve
Gágogó
Kányádi Sándor verse
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Tévémagiszter
10.00 Púder
10.30 Húzd rá...!
Nótaműsor Gyulán
11.00 Önök kérték...
Kívánságműsor
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Leg... leg... leg...
Különleges rekordok és rekorderek
12.55 „Táncot kívánnék látni...”
Pongor Ildikó műsora (ism.)
14.00 Három kívánság
Gyerekek és felnőttek kívánságműsora
15.00 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Ármány és találmány
- Pluto tavasza
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat - 21.)
17.05 Magyarok cselekedetei
17.10 Ön dönt!
Horvát János műsora
18.10 Helló, Magyarország!
Turisztikai magazin
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 A hét filmje
Ítélethozatal előtt
(amerikai tévéfilm)
(Feliratozva is!)
21.35 Viszonyok
(amerikai tévéfilmsorozat)
17/6. rész: Apák
22.20 Tonik
22.45 Falstaff III. nemzetközi énekverseny

MTV 2


8.00 Műsorismertetés
8.05 Szerkeszti a néző
Csongor és Tünde
Drámai költemény
11.00 Telesport
Benne:
- Győri Graboplast ETO KC-DVSC-Symphonia
Női kézilabda-mérkőzés
- BVSC-Westel-Spartacus
Vízilabda mérkőzés
13.00 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A Melbury falvak márciusban
13.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
101. rész: Űrpatkányok (ism.)
14.00 Ünnepnapon...
14.30 A folyó: Expedíció a Nílus nyomában
3/1. rész: A Nílus születése
Sáfrány József sorozata (ism.)
15.00 Manőver
15.30 Dallamról dallamra...
Szellők szárnyán (ism.)
16.00 Telesport
9. amatőr ökölvívó vb
17.05 Baywatch
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/14. rész: Vakáció 2.
17.50 Időjárás
18.00 Klub 97
18.30 Anno
19.05 „21-es show”
19.30 „Itt artunk”
Nem csak szépművészeti értesítő
20.10 Solti Györgyre emlékezünk
Angol-magyar koprodukció
21.45 Telesport
9. amatőr ökölvívó vb
24.00 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub



6.30 Klip klub
(könnyűzenei műsor)
14.00 100-ból egy
(játék)
14.30 Pumukli
(sorozat)
15.00 AD + Promo
15.10 Jómadár
(magyar film)
16.43 AD + Promo
16.50 Sok hűhó semmiért
(magyar film)
18.15 AD + Promo
18.30 Patika
(sorozat)
19.00 Híradó - Időjárás
19.30 100-ból egy
(játék)
20.00 Hány az óra, Vekker úr?
(magyar film)
21.40 AD + Promo
21.50 Woyczek
(magyar film)
23.25 Híradó
0.05 AD + Promo
0.15 Fiatal filmesek
(rövidfilm-sorozat)

TV2


7.00 Sulisok
A gyermek, a család és az iskola kapcsolata
7.30 Biblia gyermekeknek
8.00 Nekem nyolc!
9.00 Megdumáljuk?
10.00 Nyelvlecke: Follow me
10.30 A-Z
Tudományos magazin
11.00 Hűséges az Isten
Vallási magazin
11.30 Gyökereink
Kisebbségekről a kisebbségeknek
12.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
12.30 Nótaszó
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. - 7-11.)
15.00 A Szuper csapat
(amerikai sorozat - 3.)
16.00 Sportvilág
18.00 Tények - Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
20.00 Nincs kiút
(amerikai film)
22.00 Magyarok
(magyar film)
24.00 Titkok, látomások
A képzelet és a valóság mezsgyéjén
(magazin)
- A paranormális jelenségek krónikája
(film)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
Összefoglaló a Családok II. Világtalálkozójáról Rio de Janeiróból (ism.)
- Protestáns világ (ism.)
8.00 A kis hercegnő
(angol sorozat)
6/1. rész
8.25 Zöldszem, Zöldfül
8.55 Pop-sa-rock (ism.)
9.20 Magánterület (ism.)
9.55 Pentaton
10.35 Baptista istentisztelet
Közvetítés a szigetszentmiklósi gyülekezet templomából
11.35 Amiről a kövek mesélnek
Gyula
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Vers
12.10 Néptáncok
12.15 Kincsesház
13.00 Régi nóta, híres nóta
1. rész
13.50 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Kedves
17.30 Mekk Elek ezermester
Paci Manci frizurája
- Misi mókus kalandjai
Kacifánt és a száz banán
- Vackor
Vackor iskolát kerül, de rettenetesen megbánja
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Gábor Pál filmjeiből
Angi Vera
(magyar film)
20.40 Mozgó Kép
21.10 Sportpercek
21.20 Múltból vett jövő
21.45 Az ökör
(norvég film)
23.15 Borzfilm
Zenés portréfilm a Kispál és a Borz együttesről
0.15 Sportképek (ism.)

HBO



5.45 Végsebesség
7.30 Wallace és Gromit
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.35 National Geographic
11.30 Valaki más Amerikája
13.05 Sztárközelben: Liam Neeson
13.30 Szóbeszéd
15.15 Hárman párban
17.10 Véndögség
19.00 Sztárközelben: Sandra Bullock
19.30 Bundesliga összefoglaló
20.35 Aludj csak, én álmodom
(amerikai vígjáték)
22.15 Felpörgetve, lesittelve
(amerikai dokumentumfilm)
23.20 Arachnophobia
1.10 Jelige: Vörös cipellők
1.40 Bundesliga összefoglaló
2.45 Bundesliga összefoglaló
3.50 Kis Odessza - A bűn fészke
(amerikai film)

TV3


12.55 Műsorajánlat
13.00 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
Ytene - Anglia ősi erdeje
14.00 Miért?
14.55 Síakadémia
(amerikai vígjáték)
16.35 Menjünk - programajánlat
16.45 Profitvadász
17.20 Szeszélyes természet
Kié a pálya?
18.25 Aviator
19.00 Híradó - Sporthírek
19.20 Haláli fegyver
(amerikai vígjáték)
21.00 Nicsak, ki beszél
(amerikai komédia)
22.45 Fésületlenül (ism.)
23.15 Gillette World Sport Special (ism.)
23.40 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

0.30 Music Box
9.30 Power Rangers
10.00 Slapaj kalandjai
10.30 Kimba
11.00 Delfy
11.30 Ma esti Muppet! - 17.
12.00 Mentsük meg a jávorszarvast! (ism.)
13.30 Álomsziget
(amerikai sorozat - 32.)
14.30 Zirconium (ism.)
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 MSAT koncert
18.00 Pacific Blue (ism. - 7.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 49.)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 34.)
20.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 2.)
20.30 Evita Peron
(argentin film)
22.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 12.)
23.30 Psychic (ism.)

Szív TV


6.00 Pepsi Show City
6.30 Meditáció és jóga
7.00 Palánta
7.30 Mi van vele?
8.00 Most figyelj csak!
9.30 Tele-zene
10.00 Különjárat
10.30 Pepsi Show City
11.00 Hokkaido urai
(új-zélandi természetfilm)
12.00 Gulliver
12.30 Egészségmagazin
13.00 Forró szél (ism.)
14.00 Salty, az oroszlánfóka (ism.)
14.30 Rin-Tin-Tin
15.00 Latin-amerikai táncbajnokság
16.00 Fekete Toll kalandjai
(amerikai film)
18.00 Élet és designe
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm - 1.)
19.00 Kamilla
19.30 Most figyelj csak!
20.00 Az észak vadvilága
(természetfilm-sorozat - 1.)
20.30 Vendéglátás Szentendrén
21.30 Veszélyben az államok
(amerikai film)
23.30 Konyhashow

ATV


19.00 Műsorajánlat
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Gyilkos féltékenység
(amerikai film)
21.35 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Hollywoodi üzlet
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése