1997. október 20., hétfő

Tv műsor - 1997. október 20. - Hétfő

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat, ism.)
182/107-110. rész
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Vasárnapi muzsika - hétközben
13.00 Hír-Világ - Időjárás
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
14.25 Domovina
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Műsorismertetés
15.25 A hollywoodi western 100 éve
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
3/1. rész
15.55 Gyerekeknek!
Ficánkoló (ism.)
16.00 Kisokos
Hírtörténetek gyerekeknek
16.20 Zenelánc
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat)
160/17. rész
17.00 Gyorssegély
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Államháztartási reform
18.05 Vers mindenkinek
18.10 „Engedjétek hozzám!...”
18.15 Gyerekeknek!
A jóságos fogtündér egerek
(angol rajzfilmsorozat)
18.25 Magyarok cselekedetei
18.35 A pampák királya
(brazil tévéfilmsorozat)
130/3. rész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 Nyitott száj
20.50 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai tévéfilmsorozat)
A gemkapocs akció
21.40 Ötszemközt - Szász János filmrendezővel
22.25 Klip-mix
22.35 Kenó
22.40 Farkangyal
(amerikai vígjáték)
0.20 Híradó

MTV 2


13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
- Műsorismertetés
17.05 Zöld-övezet
17.35 Tangó három szólamban
(dán tévéfilmsorozat)
5/3. rész: Apák és fiúk
18.25 Időjárás
18.30 TH
Tudományos híradó
19.00 Telesport
Benne: FTC-Whiripool-UTE Office and Home
Jégkorong-mérkőzés
A szünetben: 9. amatőr ökölvívó vb
21.00 Madarász Viktor emlékműsor
21.25 Csízió
21.30 Telemázli
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.35 Időjárás
22.40 Telesport
Benne: 9. amatőr ökölvívó vb
0.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub


6.00 Pumukli, Klip Klub
(könnyűzenei műsor)
14.30 100-ból egy
(vetélkedő)
15.10 Pumukli
15.50 Boldog idők
(magyar film)
17.45 Fűszer és csemege
(magyar film)
19.00 Híradó
19.30 Patika
(magyar sorozat)
20.00 Halál a sekély vízben
(magyar film)
21.50 Európa kemping
(magyar film)
23.20 Híradó

TV2


6.00 Reggeli információs magazin
8.30 Marienhof
9.00 Délelőtt a TV2-vel
Benne: 10.05 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 12.)
12.00 Tények délben!
12.05 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. - 12.)
13.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. - 11.)
13.30 Guldenburgok öröksége
(német sorozat - 11.)
14.30 Marienhof
(német sorozat - 11.)
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
Benne:
- 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal - Rigodon kalapja
16.10 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat - 11.)
- Sport, zene, versek...
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 12.)
18.00 Az Acapulco-öböl
(amerikai sorozat - 12.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
Hírműsor - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 13.)
20.00 Rosamunde Pilcher: Viharos találkozás
(német film)
22.00 Tények - Időjárás
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat)
24.00 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. - 7.)

Duna TV


5.00 Dunakorzó (ism.)
6.30 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
- Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 MVA Vállalkozóképző Akadémia
20/19. rész
9.00 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Közép-európai magazin
13.00 Emlékképek - Régi híradók (ism.)
13.20 Postabontás - Levélváltás (ism.)
13.40 Trópusi hőség
(kanadai tévéfilmsorozat, ism.)
17. rész: A nagy testvér figyel
14.35 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
15.05 Tarkabarka (ism.)
16.05 Múltból vett jövő (ism.)
16.30 Harmónia
17.05 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 29.)
17.30 Jája és Pája
Hogyan csépeltek lábon gabonát?
- Tom
Hogyan kell átkelni az úton?
- Boján mackó
A festő
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Doktor Finlay
(skót tévéfilmsorozat)
6/4. rész: Lángoló hidak
19.10 Európai Ablak
19.45 A világegyetem enciklopédiája
(angol ismeretterjesztő film)
26/23. rész: Égi felvételek
20.00 Helikon
20.35 Esti kérdés
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Csatornán innen - Csatornán túl
(riportfilm)
Brit-magyar gazdasági kapcsolatok
22.20 A szecesszió kora
(olasz ismeretterjesztő film)
6/2. rész: A felvilágosult polgárjog
23.20 Híradó

HBO


5.45 Folytassa Emmanuelle!
7.15 Pilóták háborúja
(amerikai film)
9.05 Mozi! Mozi! Mozi!
9.35 Bundesliga 11. forduló
11.40 Bundesliga összefoglaló
12.45 A maszk
(vígjáték)
14.30 Cro, az őshonos ősokos
15.00 Kaszkadőrparádé
15.50 Mielőtt felkel a nap...
(amerikai vígjáték)
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 A kémek visszatérnek
(amerikai vígjáték)
20.05 Partra mászott halak
(lengyel film)
21.45 Eszelős szerelem
23.20 Sztárközelben: Jean Claude Van Damme
23.45 Oroszlánszív
(amerikai akciófilm)
1.35 Egyszerű emberek
(amerikai vígjáték)
3.20 A donor
(amerikai thriller)

TV3


14.00 Műsorajánlat
14.05 Haza
(német sorozat)
16.00 Kaleidoszkóp (ism.)
16.30 Modell Tv (ism.)
17.00 Herkules
(olasz film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Szeszélyes természet
(angol sorozat)
Papagájok - Nézd csak, ki beszél?
20.20 Gillette World Sport Special
20.45 Menjünk - programajánlat (ism.)
21.00 Szigorúan piszkos ügynök
(ausztrál film)
22.45 Napi profit
22.55 Profitvadász - pénzügyi, gazdasági magazin

MSat

1.05 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
12.40 MSAT Klub (ism.)
13.10 Rocktükör (ism.)
13.40 Parti sétány, Ausztrália
14.10 Játszd újra...
14.40 Gyémánt roham
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 A Szépség és a Szörnyeteg
18.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. - 8.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat - 50.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Amerikai vendetta
(amerikai film)
21.45 Cops
(amerikai sorozat - 76.)
22.15 A3-ik vonal
23.15 Amerikai fogócska (ism.)

Szív TV

15.00 Félelmetes honchok
(amerikai film)
16.00 Rin-Tin-Tin
(sorozat - 83.)
16.30 Más
17.00 Légy jó mindhalálig
(magyar film)
19.00 Akarunk-e élni?
19.30 Action Man - 3.
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 2.)
21.00 Nézőpont
(amerikai film)
23.00 Autósport
23.30 Emmanuelle - 1.
(francia erotikus sorozat)

ATV

5.30-8.30 ATV-magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Ingatlanpanoráma
20.00 Djangó visszavág
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 A halál angyalai

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése