1997. október 9., csütörtök

Tv műsor - 1997. október 9. - Csütörtök

MTV 1


5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A Faller család
(német tévéfilmsorozat, ism.)
36/28. rész: Menjen minden a maga útján
9.35 Még egyszer!
9.35 Zöld övezet (ism.)
Környezetvédelmi magazin
10.00 Civil kurázsi (ism.)
10.30 Mesélő cégtáblák
Hajóstársaságok az Adrián (ism.)
11.05 Erdászház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat, ism.)
27/11. rész: Elvágyódás
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Időjárás
12.05 Az örökzöld „örökzöldek”
Válogatás az MTV archívumából
Zsoldos Imre és Sárosi Katalin felvételeiből (ismétlés)
13.00 Híradó
Időjárás - Gazdatévé - Üzlet
14.00 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
73. rész
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Gyerekeknek!
Mondák a magyar történelemből
(rajzfilmsorozat)
Álmos vezér
15.30 Múlt-kor
Gyermekélet a XVII. században (ism.)
16.00 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat, ism.)
32/26. rész: Két lány Copacabanából
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat)
160/12. rész
17.00 Tévé-doktor
A férfi klimax
17.10 Csellengők
17.15 Hogy is van ez?!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Gyerekeknek!
A két tudós tukán
(walesi rajzfilmsorozat)
A levegőeget hasítva
18.30 Magyarok cselekedetei
18.40 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/11. rész: Gyere haza
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Sporthírek - Időjárás
20.00 Szomszédok
20.35 Friderikusz-show
22.35 Kenó
22.40 Szabadok bandája
(svéd tévéfilm)
24.00 Híradó

MTV 2


15.40 Műsorismertetés
15.45 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/8. rész: Az élet édes misztériuma
16.30 Az ügy még nincs lezárva...
17.00 Kormányváró
17.30 Sport és felfedezés
(francia ismeretterjesztő sorozat)
12/2. rész
18.20 Néprajzi értékeink
18.25 Időjárás
18.30 Top 40
Slágerlista
19.00 Rajzolni jó
Képzőművészeti ismeretterjesztő műsor
19.15 Zenélő gyermekkezek
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/105. rész: Amikor a bajok jönnek
20.00 Lyukasóra
20.50 Dallamról dallamra
Emlékezés Vámosi Jánosra
21.20 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Arnold Böcklin: A Tavasz ébredése
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.35 Időjárás
22.40 Telesport
Benne: Cselgáncs vb
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub



6.30 Klip Klub
(könnyűzenei műsor)
14.30 100-ból egyet
(játék)
15.00 Pumukli
(sorozat)
15.30 Hotel Kikelet
(magyar film)
16.55 Két Bajthay
(magyar film)
18.30 Patika
(sorozat)
19.00 Híradó
19.30 100-ból egyet
(játék)
20.00 Blue box
(magyar film)
21.40 Video blues
(magyar film)
23.15 Híradó
23.45 Hajtás
(rövidfilm)
0.05 Nóra
(rövidfilm)

TV2



JÓ REGGELT, MAGYARORSZÁG!
6.00 Reggeli információs magazin
8.32 Marienhof
(német sorozat, ism. - 3.)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmód-magazin)
Benne: 9.12 Egy kórház magánélete - Samuel és a kölyök
(amerikai sorozat - 5.)
12.00 Tények - Időjárás
12.10 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. - 5.)
13.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat ism, - 4.)
13.30 Guldenburgok öröksége
(német sorozat - 4.)
14.30 Marienhof - Az alibi
(német sorozat - 4.)
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
Benne:
- 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
(spanyol animációs film - 4.)
16.00 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat - 4.)
- Sport, zene, versek
- Kék szék talksow
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 5.)
18.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 5.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
Hírműsor - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 6.)
20.00 Titkok, látomások
A képzelet és a valóság mezsgyéjén
A PSI filmsorozata
JÓ ESTÉT, MAGYARORSZÁG!
22.00 Tények - Időjárás
22.13 Tényező - a tények hátterében
22.22 Ember a tények mögött
22.28 5 perc - 5 kontinens
22.36 Szemtanú - forró nyomon a TV2
22.45 Sport
22.50 Európa!
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
- Segítség! Tanulok?! Távoktatás
- Járóföld - hazai tájakon
2. rész (ism.)
8.30 Ad hoc (ism.)
8.35 Equator expedíció
1. rész (ism.)
9.00 Képes krónika
10.55 Kismamaklub (ism.)
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Egy tál lencse
(magyar vígjáték, ism.)
14.05 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin (ism.)
14.40 Nyelvújítástól nyelvújításig (ism.)
15.10 Tíz szó (ism.)
15.30 Rovott múltunk
Barangolás rovásírásos emlékeink nyomában (ism.)
16.00 Figyelj!
Fiatalok műsora
16.35 Horgásztanya
16.55 Kaptár
Méhészeti magazin
17.10 Zűrzavaros vakáció
(angol sorozat - 19.)
Álarcosbál
17.35 Tom
Az összeadás
- Bojan mackó
Az alpinista
- A három nyomozó
A játékgyárban
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Jaguár randevúra
(amerikai-ausztrál vígjáték)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
Filmmagazin (ism.)
22.05 Egy falusi plébános naplója
(francia film) FF
23.55 Híradó

HBO


5.45 Férfi a házban
7.20 Roger nyúl a pácban
(amerikai vígjáték)
9.05 Zűrös manus
(amerikai vígjáték)
10.50 Sanghaji meglepetés
(amerikai kalandfilm)
12.25 Folytassa, Emmanuelle!
(angol erotikus film)
13.50 A maszk
(amerikai vígjáték)
15.30 Jó reggelt, Vietnam!
(amerikai vígjáték)
17.30 Bolondos dallamok
18.00 Bír-lak
18.35 Apa és fia
(dráma)
20.05 Tiszta románc
(amerikai vígjáték)
22.05 Melrose Place
22.50 Mielőtt felkel a nap...
(amerikai vígjáték)
0.30 Szerelmi csatározások
2.00 Jelige: Vörös cipellők
2.30 Éjféli ügynök
4.00 Ne nézz vissza!

TV3


14.05 Műsorajánlat
14.10 Negyedóra (ism.)
14.30 Maffiavadászat
(amerikai film, ism.)
16.15 Patika magazin
16.45 Select - divat, kultúra, életmód (ism.)
17.00 Beauty Box
17.20 A Citrom nővérek
(amerikai film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.25 Shingalana, a kis vadász
(angol sorozat)
20.30 Játék: Zenefon
21.00 Az örök vesztes
(olasz film)
23.00 Napi profit
23.15 Negyedóra gazdaság
23.30 Aloha Sport (ism.)

MSat

2.00 Music Box
7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.00 Budo magazin (ism.)
13.30 Parti sétány, Ausztrália
14.00 Játszd újra...
14.30 Búcsú a fegyverektől
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat - 47.)
18.00 Örömanyák
(angol sorozat, ism. - 3.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 39.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 A vadász éjszakája
(amerikai krimi)
22.00 Cops
(amerikai sorozat)
22.30 Murder One
(angol sorozat)
23.30 Dempsey és Makepeace
(amerikai sorozat)
0.30 Cyberjack (ism.)

Szív TV

9.30 Terhestorna
10.00 Különjárat (ism.)
10.30 Palánta (ism.)
11.00 Egészségmagazin (ism.)
12.30 Színház-tűznéző (ism.)
13.30 Más (ism.)
14.00 Torna Cindy Crawforddal
14.30 Autósport (ism.)
15.00 Kapásjelző (ism.)
15.30 Tabuk nélkül (ism.)
16.30 Testszépítés
17.00 Majális
(magyar film)
19.00 Most figyelj csak!
19.30 RPS - News
20.00 Pénzvilág
20.30 Tinitükör
21.05 Veszélyes fegyver
(amerikai akciófilm)
23.00 S. K. Barkácsmagazin (ism.)
23.30 Csillagjegyző (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
20.00 Rablás fegyverek között
21.35 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése