2017. július 6., csütörtök

Tv műsor - 1997. szeptember 11. - Csütörtök

MTV 1


6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A Faller család
(német tévéfilmsorozat, ism.)
36/8. rész: A hazatérés
9.35 Még egyszer!
Szemlátomást
Karikatúra-történelem
1. rész (ism.)
10.00 Amire a világ táncolt
A harmincas évek (ism.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat, ism.)
27/7. rész: Környezeti ártalmak
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
12.05 Nótacsokor (ism.)
13.00 Híradó
Időjárás - Gazdatévé - Déli üzlet
14.00 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
65. rész
14.50 NAT-tól tartok
15.20-15.55 Gyerekeknek!
15.20 Mikor még kiskölyök voltam
(dán filmsorozat, ism.)
Vasutak, vizek, csavargók
15.30 Múlt-kor
„...kéznek művét gépre ne váltsd...” (ism.)
16.00 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat, ism.)
32/6. rész: Áldott állapot
16.30 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat, ism.)
Övön aluli ütés
17.00 Tévé-doktor
A nyakfájás
17.10 Csellengők
17.15 Hogy is van ez?!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Gyerekeknek!
A két tudós tukán
(walesi rajzfilmsorozat)
Lovagi torna egyiptomi módra
18.40 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/8. rész: Rókamese
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás - Sporthírek
20.00 Szomszédok
(teleregény)
20.35 Magyarok cselekedetei
20.40 Egy lövés a fejbe, öt a testbe
(angol film)
22.25 A huszadik század nagy hazugságai
(angol dokumentumfilm)
23.15 A jazz 100 éve
(francia zenés dokumentumfilm, ism.)
Harlem, az aranykor
0.05 Híradó

MTV 2


15.15 Műsorismertetés
15.20 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/5. rész: A rossz gyerek
16.10 Ahol a jövő évezred technikája születik
Látogatás a Szilícium völgyben
2/2. rész (ism.)
16.30 Életmód 2000
8/8.rész
17.00 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat)
42/30. rész
18.20 Időjárás
18.30 Top 40
Slágerlista
19.00 Cirka-firka
Animációs folyókép
19.15 Zenélő gyermekkezek
avagy „a művészet az a létra, amelyen az istenekhez juthatunk” (Sári József)
19.25 Környezetünk hírei
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/89. rész: A nem kívánt útitárs
20.00 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/10. rész: Út a döntőig
20.15 Zene, zene, zene
21.05 A szent szenzáció színpadai
Portréfilm Swierkiewicz Róbertról
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.35 Időjárás - Kenó
22.40 Hagyjátok Robinsont!
(magyar-kubai film)
24.00 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika: Ha felmegyek arra magas nagy hegyre
- Segítség! Tanulok?! Távoktatás (ism.)
8.30 Mérföldkövek a magyar technika történetében
2. rész (ism.)
9.00 Képes krónika
10.55 Kismamaklub (ism.)
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
Farkas Árpád: Özönvíz
Elmondja: Győrffy András
- Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Simor Erzsi filmjeiből
Behajtani tilos!
(magyar film, ism.)
14.00 Gyógyító otthon
(ismeretterjesztő film)
14.20 Jégmezők lovagja
(orosz film)
16.00 Figyelj!
Fiatalok műsora
16.35 Horgásztanya
16.50 Kaptár
Méhészeti magazin
17.10 Zűrzavaros vakáció
(angol filmsorozat)
Hajsza az aranyért
17.35 Tom
Az osztás
- Bojan mackó
Tél
- A három nyomozó
A bankrablás
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Egy faun megkésett délutánja
(csehszlovák film)
19.55 Mesterművek
(angol művészettörténeti kisfilm)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
Filmmagazin
22.05 Az Atalanta
(francia film)
23.40 Híradó

HBO


10.00 Nukie
(amerikai fantasztikus film)
11.45 Zenemánia: Tina Turner Amszterdamban
13.45 A három testőr
(amerikai kalandfilm)
15.30 Ébredések
(amerikai film)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai sorozat)
18.00 Bír-lak
18.35 Spymaker - Ian Flemming titkos élete
(amerikai film)
20.10 Az erdő harcosa
(amerikai kalandfilm)
22.00 Melrose Place
22.45 Aljas indokból
(amerikai thriller)
0.15 Dracula
(olasz szexfilm)
1.25 Jelige: Vörös cipellők
1.55 Magyar requiem
(magyar film)

TV3


16.20 Műsorajánlat
16.25 Negyedóra (ism.)
16.40 Beauty Box (ism.)
17.00 Az ötödik támadás
(angol-jugoszláv film)
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Arany
(új-zélandi-kanadai filmsorozat)
10/10. rész
20.30 Játék: Zenefon
21.00 Tiszta Amerika
(magyar film)
23.00 Napi profit
23.15 Negyedóra gazdaság
23.30 Aloha Sport (ism.)

MSat

7.00 Vekker - Rádió a tévében!
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra...
15.00 Gyilkos erőszak
(amerikai film)
16.35 Music Box Top Ten
17.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat, ism. - 27.)
18.00 Tűzoltók
19.00 Cops
(amerikai sorozat - 11.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Az erőszak városa
(amerikai film)
22.00 Cops
(amerikai sorozat - 49.)
22.30 Murder One
(angol sorozat)
23.30 Dempsey és Makepeace
(amerikai sorozat, ism. - 2.)
0.30 Törvénybe ütközve (ism.)

Szív TV

9.30 Terhestorna
10.00 Különjárat (ism.)
10.30 Palánta (ism.)
11.00 Egészségmagazin (ism.)
12.30 Színház-tűznéző (ism.)
13.30 Más (ism.)
14.00 Torna Cindy Crawforddal
14.30 Autósport (ism.)
15.00 Kapásjelző (ism.)
15.30 Tabuk nélkül (ism.)
16.30 Testszépítés
17.00 Bob herceg
(magyar operett)
19.00 Most figyelj csak!
19.30 RPS - News
20.00 Pénzvilág
20.30 Tinitükör
21.05 Az álomhajó
(amerikai film)
23.00 S. K. Barkácsmagazin
23.30 Csillagjegyző (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
20.00 ATV-divathét
21.45 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése