2017. július 7., péntek

Tv műsor - 1997. szeptember 14. - Vasárnap

MTV 1


6.40 Műsorismertetés
6.45 Gazdaképző
Kertészet
7.15 Gyerekeknek!
7.15 Ficánkoló
Ovistorna
7.20 Romuald, a rénszarvas
(angol rajzfilmsorozat)
13/6. rész: Bolha a falon
7.35 Tüskiböki és pajtásai
(német rajzfilmsorozat)
13/4. rész: Házaló
8.00 Kukucs
3-6 évesek műsora
8.20 Gryllus Vilmos daloskönyve
Gólya
Buda Ferenc verse
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Tévémagiszter
10.00 Családorvos
10.30 Púder
11.00 Amőba
11.20 Zöld béka
11.30 A verbunkos zene története
4/4. rész: A kései verbunkos
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó, hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 Végtelen, mint az ég
(norvég-svéd-dán film)
14.00 Három kívánság
Gyerekek és felnőttek kívánságműsora
15.00 Csellengők
15.30 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Csengő klangatás 2.
- Pluto, a sztár
(amerikai rajzfilm, ism.)
- Blossom
(amerikai filmsorozat - 16.)
17.05 Önök kérték!
Kívánságműsor
18.10 Helló, világ!
Turisztikai magazin
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 A család
(olasz film)
(Feliratozva is!)
22.05 Magyarok cselekedetei
22.15 Viszonyok
(amerikai tévéfilmsorozat)
17/1. rész
23.00 Tonik
25 perc üdítő
23.25 Remekművek
Schubert négykezes zongoradarabjaiból

MTV 2


8.20 Műsorismertetés
8.25 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/8. rész: Rókamese
9.10 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/87-90. rész (ism.)
11.05 Telesport
Benne: Nyíregyháza-Dunaferr
(férfi kézilabda-mérkőzés)
A szünetben: Medicor Open ATP tenisztorna
13.05 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
104/98. rész: Vidéki ősz
13.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 96.)
Döntéskényszer (ism.)
14.00 Telesport
Benne: Medicor Open ATP tenisztorna
Döntő
15.05 A simlis és a szende
(amerikai sorozat)
A fogyatkozó kék hold
16.00 Balatoni prímásverseny
3/1. rész
16.30 Horizont
Heti világhíradó
17.05 Baywatch
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/9. rész: A hercegnő
17.50 Időjárás
18.05 Dallamról dallamra
Regény
Heltai Jenő emlékezete
18.30 Kérdezz! Felelek
19.00 „21-es show”
19.25 Unokáink is látni fogják...
az új Nemzeti Színházat
19.55 Csízió
20.05 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/10. rész: Döntő
21.40 A varázsló: Kiri Te Kanawa
(kanadai operafilm)
22.30 Telesport
- RSG verseny
- Medicor Open
- IAAF Grand Prix
0.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
- Figyelj! (ism.)
7.40 Elő egyház
Katolikus híradó (ism.)
7.55 A tenger élővilága
(német természetfilm)
Az óvakodás
8.25 Babar
Botrány a rádiónál
8.45 Mozaikvilág
(francia ismeretterjesztő film)
Ne álmodozzunk, avagy Roger B. alkimista
9.00 Ziccer, amit kár lenne kihagyni (ism.)
9.35 Pop-sa-rock (ism.)
10.05 Ló és ember
(skót ismeretterjesztő sorozat)
6/3. rész: Hódítás és győzelem
10.55 Zene tolmáccsal
Bartalus Ilona műsora
12.00 Déli harangszó - Műsorismertetés
Bede Anna: Hangszerek
12.05 Régi idők focija
(magyar vígjáték, ism.)
13.25 Ott áll a valóságban
Portréfilm  a templomépítő Józsa Mártonról - 2/2.
13.55 Postabontás - Levélváltás
14.15 Sportképek
Kispest-Honvéd-Vasas bajnoki labdarúgó-mérkőzés
16.30 Emlékképek - Régi híradók
16.50 Talpalatnyi Zöld
17.30 Mekk Elek
Tom
Baráti segítség
- A kenguru erszényéből
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 A fehér sejk
(olasz film)
20.30 „Mint egy gyerek a szigeten” - Színházi Élet
21.10 Jazzperanto - azaz egy nyelven beszélünk
21.50 Sportpercek
22.00 Klein úr
(francia film)
23.55 Tízparancsolat
(lengyel film)
0.50 Sportképek (ism.)

HBO


5.45 Holt Költők Társasága
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.35 National Geographic
11.30 Diótörő
(amerikai rajzfilm)
12.45 Rainbow
(amerikai film)
14.20 Válaszd a befutót!
(amerikai vígjáték)
15.50 Folt a zsákját
(amerikai vígjáték)
17.25 Sztárközelben: Michelle Pfeiffer
17.50 Barcelona
(amerikai film)
19.30 Bundesliga összefoglaló
20.35 Egyedülálló nő megosztaná
(amerikai krimi)
22.20 Sztárközelben: Bridget Fonda
22.45 Spymaker - Ian
(amerikai filmdráma)
0.20 Enigma
(amerikai akciófilm)
2.00 Jelige: Vörös cipellők
2.30 Bundesliga összefoglaló
3.45 Holt Költők Társasága
(amerikai filmdráma)

TV3


12.45 Műsorajánlat
12.50 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
Oroszlánok - egy eltűnt falka története
13.45 Miért?
14.20 Bátorsági próba
(amerikai film)
16.10 Menjünk - programajánlat
16.20 Valami magazin
16.45 Profitvadász
17.20 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
18.25 Automobil
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Első vér - Rambo 1.
(amerikai film)
21.10 Gillette World Sport Special
21.40 Kutyaszorítóban
23.30 Pörzsölő
24.00 Menjünk - programajánlat (ism.)

MSat

0.35 Music Box
9.30 Power Rangers
10.00 Slapaj kalandjai
10.30 Kimba
11.00 Delfy
11.30 Ma esti Muppet! - 7.
12.00 Sólyomszemű (ism.)
13.30 Álomsziget
(amerikai sorozat - 27.)
14.30 Gyilkos erőszak (ism.)
16.05 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 MSAT koncert
18.00 Pacific Blue
(sorozat - 2.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat)
19.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat)
20.00 Benny Hill - 36.
20.30 Őrangyalok
(olasz film)
22.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat)
23.30 Válaszút (ism.)

Szív TV

16.05 Freddi és Nessie kalandjai
(amerikai rajzfilm)
18.00 Autósok világa (ism.)
18.30 Élet és designe
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat - 67.)
19.30 Benkó Dixieland Band
20.00 Szédülj el!
20.30 Zene essen beléd!
21.30 Angel
(amerikai akciófilm)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Gonosz mélység
21.35 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Az egyesélyes játszma

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése